Jump to content

Lordi


Will-O-The-Wisp

Recommended Posts

  • 1 month later...
Ma muzika je odlicna,samo sto Apeiron rece kad bi prestali praviti budale od sebe bili bi pravi bend...

S druge strane sam taj imidz ih je ucinio prepoznatljivim,al dobro...

...i posle neko kaze da su Slipknot jebeni klovnovi... icon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

video sam spot za pesmu devil is a lose and he is my bitch,na metropolisu pre par dana i odlican je icon_rockdevil.gif

moram podhitno da nabavim njihova oba albuma,jel ima neko?!

Imam ja. Ako si iz BG-a reci pa da pravimo razmenu.

 

 

Inace Lordi je za metal ono sto je Seka Aleksic za seljake. Nema tu neke filozofije, sve pesme su bruka zarazne, sa jednostavnim textom i efektnim refrenima. Savrseno za pijanstvo pivopije.gif Mada ni za konzumiranje u treznom stanju nisu losi, ja sam ih slusao mesec dana svaki bogovetni dan ali onda smore zbog nedostatka kompleksnosti i neke dubine. Ne znam, mozda me ponovo uhvati manija za njima. U svakom slucaju, Lordi je must have bend.

Edited by GolluM

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi jeste li vi normalni???

 

Prvo sta ovo radi u heavy forumu, ac dc je vise heavy nego oni, pa i guns'n'roses su vise metal nego sto ce ovi pozeri ikada biti.

 

Sve bass linije su im ekstremno slicne, a solo kao da ne postoji.

 

Blood red sandman je ok pesma, ali brate nije fenomenalna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ja. Ako si iz BG-a reci pa da pravimo razmenu.

 

 

Inace Lordi je za metal ono sto je Seka Aleksic za seljake. Nema tu neke filozofije, sve pesme su bruka zarazne, sa jednostavnim textom i efektnim refrenima. Savrseno za pijanstvo pivopije.gif Mada ni za konzumiranje u treznom stanju nisu losi, ja sam ih slusao mesec dana svaki bogovetni dan ali onda smore zbog nedostatka kompleksnosti i neke dubine. Ne znam, mozda me ponovo uhvati manija za njima. U svakom slucaju, Lordi je must have bend.

Iz NS sam,jbg,ovde to niko nema icon_sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi jeste li vi normalni???

 

Prvo sta ovo radi u heavy forumu, ac dc je vise heavy nego oni, pa i guns'n'roses su vise metal nego sto ce ovi pozeri ikada biti.

 

Sve bass linije su im ekstremno slicne, a solo kao da ne postoji.

 

Blood red sandman je ok pesma, ali brate nije fenomenalna.

Kume..... violent.gificon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

e bas to! icon_smile.gif

 

nimalo mi se ne svidja Lordi..

Pazi koliko ti se brzo svide toliko ti i brzo dosade icon_smile.gif ...ipak moram da priznam da im je muzika jaako zarazna icon_da.gif ...kao Need For Speed: Underground 2 ...igra je nikad gora i komercijalnija ali je pritom jedna od najzaraznijih koju sam igrao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi jeste li vi normalni???

 

Prvo sta ovo radi u heavy forumu, ac dc je vise heavy nego oni, pa i guns'n'roses su vise metal nego sto ce ovi pozeri ikada biti.

 

Sve bass linije su im ekstremno slicne, a solo kao da ne postoji.

 

Blood red sandman je ok pesma, ali brate nije fenomenalna.

Solo deonice ne postoje definitivno.

 

A da nemaju heavy ritam to gresis sinko, silno gresis. Imaju i tekako imaju.

Problem sa Lordi-jem je sto je cista komercijala ali veoma zarazna i dobra komercijala.

Uostalom ljudi koji su napravili onakve spotove , ne govorim sada o smislu spota ili nekoj dubljoj filozofiji ali polozaj kamere, svetlo, efekti , u pitanju su vrlo zajebani ljudi sa veoma dobrom idejom sta hoce da naprave. Tako da nisu bas za potcenjivanje samo zbog toga sto ne pruzaju urnebesne solaze ili dubokoumne filozofske textove na koje se gospodo doktori ocigledno lozite.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Solo deonice ne postoje definitivno.

 

A da nemaju heavy ritam to gresis sinko, silno gresis. Imaju i tekako imaju.

Problem sa Lordi-jem je sto je cista komercijala ali veoma zarazna i dobra komercijala.

Uostalom ljudi koji su napravili onakve spotove , ne govorim sada o smislu spota ili nekoj dubljoj filozofiji ali polozaj kamere, svetlo, efekti , u pitanju su vrlo zajebani ljudi sa veoma dobrom idejom sta hoce da naprave. Tako da nisu bas za potcenjivanje samo zbog toga sto ne pruzaju urnebesne solaze ili dubokoumne filozofske textove na koje se gospodo doktori ocigledno lozite.

Kazes za spotove jel'. E ako tako gledamo onda su cradle of filth najbolji heavy metal band svih vremena. Heavy ritam?? Mislis na pesmi would you love a monsterman ona ritam masina koja svira umesto bubnjara, sa sve tehno prizvukom. Ili ne mislis na to?? Zbunio si me, veoma. I naterao na duboko umno razmisljanje. icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reko sam da ih ne treba potcenjivati zbog toga sto su se opredelili za komercijalniji put. Spotove sam pomenuo jer se u njima moze videti da se radi o ljudima koji odlicno znaju sta hoce . Takodje COF spotovi sa tehnicke strane nisu u rangu Lordijevih.

Devil is a loser ima heavy ritam, Rock The Hell Out ima heavy ritam, Get Heavy takodje heavy, Wake The Snake rock heavy, Pet Destroyer valjda heavy.

 

Uostalom nije ni bitno.

 

 

Jedno pitanje koje nema veze sa temom, bio sam malopre do Darklyrics.com sajta i naravno nista se nije promenilo od pre dva meseca ako ne i jace kad sam poslednji put bio. Sta se dogadja sa tim sajtom??? I da li neko zna adresu nekog sajta slicnog ako ne i boljeg od Dark Lyrics???Hvala unapred

Edited by Black Knight

Share this post


Link to post
Share on other sites

nishtas nisu menjali od novembra grrrrrr..r.

 

 

A lordi neshto ubedljivo najjadnije shto sam cuo&video u zadnjih 4-5 godina (ako izuzmemo hitove 3 crvene ruze i volim volim narodno)

 

MIx CoB Prodigy-a i Nemanje Nikolica sa urnebesnim spotovima - Would u love a monsterman - jadna ona devojcica shto je igrala u spotu

 

sve u svemu lame do srzi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reko sam da ih ne treba potcenjivati zbog toga sto su se opredelili za komercijalniji put. Spotove sam pomenuo jer se u njima moze videti da se radi o ljudima koji odlicno znaju sta hoce . Takodje COF spotovi sa tehnicke strane nisu u rangu Lordijevih.

Devil is a loser ima heavy ritam, Rock The Hell Out ima heavy ritam, Get Heavy takodje heavy, Wake The Snake rock heavy, Pet Destroyer valjda heavy.

 

Uostalom nije ni bitno.

 

 

Jedno pitanje koje nema veze sa temom, bio sam malopre do Darklyrics.com sajta i naravno nista se nije promenilo od pre dva meseca ako ne i jace kad sam poslednji put bio. Sta se dogadja sa tim sajtom??? I da li neko zna adresu nekog sajta slicnog ako ne i boljeg od Dark Lyrics???Hvala unapred

Molim, ti se salis, zar ne?? Her ghost in the fog i no time to cry su daleko bolji od svih lordi-jevih spotova zajedno. Devil is a loser je dobra samo zat sto sam ja hteo da stavim nesto slicno u potpis, bolje receno ovo sam hteo da stavim u potpis :

 

"Gothic Angel is a loser, and he is my bitch", ali ovaj sadasnji mi se 100 puta vise svideo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam u cemu je toliki problem sto nemaju solaze? Il vama svaka pesma mora da ima solazu da biste imali na sta da drkate ? A to sto nema vec 100 puta vidjeni istovetni heavy ritam kao gomila drugih heavy bendova ne znaci da nisu heavy, vec samo da nemaju zelju da sviraju iste stvari 1000 puta...

 

Jebeno su zakon, i muzika im je jako zarazna i melodicna, i znaju sta hoce i kako to da urade.. a i mozete i u intervjjuima da provalite da oni na ovo gledaju kao na jednu jako dobru zabavu...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...