Jump to content

Sonata Arctica


Recommended Posts

Hm...preslusah i ja ovaj novi album, imam ga vec 4 mjeseca, ali nikako da ga preslusam, pa nije ni los, cak je dobar, ima stvarno dobrih pjesama, ali ostaje nista novo za Sonatu!

Meni se album sve vise svidja..ima 5,6 fantasticnih pesama..

Misplaced,Blinded No More,Reckoning Day, Reckoning Night

Don't Say A Word,Shamandalie

Ma "My Selene" rules...

Da....odlicna pesma...

A meni je i dalje Silence najbolji!

Meni je dugo to bio omiljeni album ali sada se ne mogu opredeliti..

Sva cetri su mi podjednako draga

sad mi se mnogo svidja pesmica 'shy'

Vidis liriku u mom potpisu icon_redface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko sto rekoh

Meni se album sve vise svidja..ima 5,6 fantasticnih pesama..

Misplaced,Blinded No More,Reckoning Day, Reckoning Night

Don't Say A Word,Shamandalie

A sto se tice WHG...

Ima sjajne pesme...

Abandoned, Pleased, Brainwashed, Exploited,Gravenimage,The Cage,The Misery,Victoria's Secret,

The Rest of the Sun Belongs to Me (Japanese Bonus Track),Draw Me

 

 

Sve sjajne pesme.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebi ga,poslije Silence ja ovo ne mogu slusati.Zadnji album mi je nenormalno smoran.

meni jeste losiji nego prosli ali daleko od toga da je smoran.....Misplaced,Reckoning day, reckoning night, i My Selene....te tri pesme mi se bas svidjaju recimo....

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

sto se tice WHG...

Ima sjajne pesme...

Abandoned, Pleased, Brainwashed, Exploited,Gravenimage,The Cage,The Misery,Victoria's Secret,

The Rest of the Sun Belongs to Me (Japanese Bonus Track),Draw Me

 

 

Sve sjajne pesme.....

Potpuno se slazem sa tobom SJAJAN album................. icon_mrgreen.gif Najbolje pesme Gravenimage i Victoria's secret................ Silence je fenomenalan ali i ovaj je jako blizu njega...................... icon_mrgreen.gificon_wink.gif

Edited by *One Wish*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potpuno se slazem sa tobom SJAJAN album................. icon_mrgreen.gif  Najbolje pesme Gravenimage i Victoria's secret................ Silence je fenomenalan ali i ovaj je jako blizu njega...................... icon_mrgreen.gif  icon_wink.gif

WG je sjajan zato sto je drugaciji od ostalih...napredovali su.... icon_rockdevil.gif

Ali zato je RN nekako tezi,mracniji.... icon_rockdevil.gif

Edited by SonataGirl

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK, nemojte sad da mi pocete sa glupim raspravama i banovima, mrzi me da delim banove... nadam se da smo se razumeli...

 

Reckoning... pa posle ( dosta ) slusanja, definitvno mislim da je najlosiji album do sada, nema tu snagu i tu kolicinu pozitivne energije kao "Silence" ili "Ecliptica" ali ima stvarno dobrih pesama....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potpuno se slazem sa tobom SJAJAN album................. icon_mrgreen.gif  Najbolje pesme Gravenimage i Victoria's secret................ Silence je fenomenalan ali i ovaj je jako blizu njega...................... icon_mrgreen.gif  icon_wink.gif

Naravno lutko da se slazes sa mnom...

icon_rolleyes.gif

Rechi "tezak" i "mrachan" su jedne od mnogih da kojima se ne mogu opisati albumi Sonate Arctice

Tacno..mada album jeste skroz istripovan...

Reckoning... pa posle ( dosta ) slusanja, definitvno mislim da je najlosiji album do sada, nema tu snagu i tu kolicinu pozitivne energije kao "Silence" ili "Ecliptica" ali ima stvarno dobrih pesama....

Meni su svi albumi Sonate podjednako dobri...

E sad...Silence najvise volim jer je to prvi album Sonate koji sam nabavio...

Da je neki drugi bend napravio takav debi album,ajde,o.k.,ali se od Sonate ocekivalo mnogo vise!

Isto se moze reci i za ONCE

Super su samo imaju vise balada nego sto treba!

Ne.....balade su im super..sve valjaju...

 

 

Shy icon_redface.gificon_cry.gif

Tako je dobra...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne mogu da se odlucim koji je bolji album, da li silence ili winterheart's guild, ali definitivno su to 2 njihova najbolja albuma...nadam se da ce biti i boljih.

slazem se da balada ima previse, a sto se SHY tice:mislim da to nije njihova pesma, nego je obrada. nisam sigurna, moram jos malo da istrazim.

 

p.s.mozda ipak silence...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne mogu da se odlucim koji je bolji album, da li silence ili winterheart's guild, ali definitivno su to 2 njihova najbolja albuma...nadam se da ce biti i boljih.

 

 

p.s.mozda ipak silence...

 

 

Silence ima vishe dobrih pesama...sve su odlicne.....Winterheart's guild ima nekoliko stvari koje se izdvajaju...mozda je to osnovna razlika....Ali ne bih mogla da se opredelim samo za jedan od ta dva..... icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...