Jump to content

Sonata Arctica


Recommended Posts

Nema veze,neka se i to zavrshilo.Nego chujem da je Sonata loshija uzhivo.Ja samo imam neshto sa nekog koncerta gde su svirali Black sheep i bash neshto nisam odushevljen.Tony peva kao da ga mrzi da zhivi

Pa ja imam onaj "Songs Of Silence (Live In Tokyo)" album i zvuce skroz O.K...pogotovo pesma Full Moon, odlicno su je odradili icon_rockdevil.gif ...Mozda tad nisu bili toliko nacirkani icon_mrgreen.gificon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja imam, ja sam SLUSALA Sonatu  icon_smile.gif  mrred.gif

 

Kako lazes...

 

:

 

"Ecliptica il nes takvo se zove album koji sam preslusala. inace nisam obozavateljica powera, al mi je cak i prijatelj koji to voli za njih reko da su losi i neoriginalni."

 

Jel ti poznat ovaj post?user posted imageuser posted imageuser posted image

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

gdje tocno tu pise da nisam slusala sonatu?

explicitno pise da ju JESAM slusala, izgleda da i nisi bas genius, ha?

 

jadan chuck se sigurno prevrce u grobu jer mu takva persona ima album na avataru.. tsk tsk no.gif

Ma ti nisi slusala, nego PRESLUSALA samo jedan album i povrh svega NE VOLIS POWER, pa pobogu kako da ti se svidi onda Sonata Arctica?!? wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

Mislim da sam sve rekla...

 

BTW, ne znas ti nista o Chuck-u osim da kazes R.I.P pukeface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ti nisi slusala, nego PRESLUSALA samo jedan album i povrh svega NE VOLIS POWER, pa pobogu kako da ti se svidi onda Sonata Arctica?!? wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

Mislim da sam sve rekla...

 

BTW, ne znas ti nista o Chuck-u osim da kazes R.I.P pukeface.gif

samo sam tog jednog kvalitetno preslusala, ostale sam samo jednom/dvaput pa to ne smatram kvalitetnim slusanjem. cinjenica je da mi se ne svidaju i to je to.

 

rekoh da nisam obozavateljica powera, ne da ga ne volim uopce.

 

Rhapsody ima ok pjesmica, Masterplan ima dobre trenutke, Lost horizon, ali Sonata mi je tako losha da je to nevjerojatno.

 

smiri hormone dijete, koji qu*** tebi uopce znaci sta ja mislim o Sonati?

 

o Chucku znam vise nego sto ti znas o zivotu, so shut up and go back to the shadows! flame of moron! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo sam tog jednog kvalitetno preslusala, ostale sam samo jednom/dvaput pa to ne smatram kvalitetnim slusanjem. cinjenica je da mi se ne svidaju i to je to.

 

rekoh da nisam obozavateljica powera, ne da ga ne volim uopce.

 

Rhapsody ima ok pjesmica, Masterplan ima dobre trenutke, Lost horizon, ali Sonata mi je tako losha da je to nevjerojatno.

 

smiri hormone dijete, koji qu*** tebi uopce znaci sta ja mislim o Sonati?

 

o Chucku znam vise nego sto ti znas o zivotu, so shut up and go back to the shadows! flame of moron! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

ne kaze se "obozavateljica" nego "obozavateljka"

 

toliko... I prestanite sa prepucavanjima

Share this post


Link to post
Share on other sites

you started it and I stop it, here and now. ('ebi ga, mora da moja bude zadnja) biggrin.gif

Pazi na slaganje vremena...Imas prvo proslo vreme, pa posle toga nikako ne moze biti sadasnje prosto vreme mhihi.gifmhihi.gifmhihi.gif

Ali dobro, bolje ti ide engleski nego srpski, nisam jedina koja je primetila mhihi.gif .

 

BTW, to isto sto si napisala u postu mogla si mi poslati na PP pa te ne bi ovako javno "ispravljala"...Oh, well, nekim ljudima nije dovoljno reci jednom (zna se kome se govori vise puta, cak i pise ovde na forumu negde... mhihi.gif ).

Lepo pise u Bibliji " Blagoslovena su deca i _____"!!!

 

E, stvarno morala sam ovo da kazem jer neki ljudi ne prestaju, pogledajte post iznad. icon_rolleyes.gif . What a fuck is that?? Ponavljam opsteomiljeni potpis YOU CAN NOT MIX GRANDMOTHERS AND FROGS!!!"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi na slaganje vremena...Imas prvo proslo vreme, pa posle toga nikako ne moze biti sadasnje prosto vreme mhihi.gifmhihi.gifmhihi.gif

Ali dobro, bolje ti ide engleski nego srpski, nisam jedina koja je primetila mhihi.gif .

 

BTW, to isto sto si napisala u postu mogla si mi poslati na PP pa te ne bi ovako javno "ispravljala"...Oh, well, nekim ljudima nije dovoljno reci jednom (zna se kome se govori vise puta, cak i pise ovde na forumu negde... mhihi.gif ).

Lepo pise u Bibliji " Blagoslovena su deca i _____"!!!

 

E, stvarno morala sam ovo da kazem jer neki ljudi ne prestaju, pogledajte post iznad. rolleyes.gif . What a fuck is that?? Ponavljam opsteomiljeni potpis YOU CAN NOT MIX GRANDMOTHERS AND FROGS!!!"

mislim da ipak znam engleski bolje od tebe, ako nisi skuzila napislala sam "ti si pocela (pretpostavlja se da se radnja dogodila u proslosti), ja zavrsavam (u ovom trenutku)" jos niste dosli u skoli do tog dijela gramatike, ili si bila bolesna kad su to ucili?

 

a nije ti palo na pamet da mozda ne pricam dobro (ili uopce) srpski zato sto nisam iz srbije? glavno da svi razumiju, ak nes ne kuzis, pitaj laugh.gif

 

Isus je rekao "Pustite k meni malene", a ja uistinu kazem vam "ako su maleni ko genius drž'te ih dalje od mene" laugh.gif no hard feelings kid

bye bye

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da ipak znam engleski bolje od tebe, ako nisi skuzila napislala sam "ti si pocela (pretpostavlja se da se radnja dogodila u proslosti), ja zavrsavam (u ovom trenutku)"  jos niste dosli u skoli do tog dijela gramatike, ili si bila bolesna kad su to ucili?

 

a nije ti palo na pamet da mozda ne pricam dobro (ili uopce) srpski zato sto nisam iz srbije?  glavno da svi razumiju, ak nes ne kuzis, pitaj laugh.gif

 

Isus je rekao "Pustite k meni malene", a ja uistinu kazem vam "ako su maleni ko genius drž'te ih dalje od mene" laugh.gif no hard feelings kid

bye bye

Recicu ti samo sa zivis u zabludi, a sem toga ne znas mnogo stvari i kao sto mi je vec neko rekao (hvala mu 233.gif ) ne treba se raspravljati sa inferiornim bicima, pa zato prestajem raspravu. A vec sam ti rekla da smaras i posalji mi na PP sve sto imas da kazes!!!! Necu vise ponavljati, mislim da je ovoljno. offtopic.gifofftopic.gifofftopic.gif

 

 

rulez.gifrulez.gifrulez.gif

Edited by genius

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...