Jump to content

Najbolji black metal tekst


Guest Burzum

Recommended Posts

E a to je bas za pohvalu...ajde molim te...

Naravno da je za pohvalu! icon_da.gif Kod nas 10 metalaca napuni gace od 5 fensera koji pocnu da im dobacuju.E u Americi to nije tako, pogotovo sa likovima koji nose Slayer majice! icon_da.gif A i bilo je super na Exitu kada su neki likovi maznuli auto od rasvete i uleteli u masu!He he....to je bila svirka....pa onda mala frka sa obezbedjenjem. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slayer je debilan bend, za isfrustrirane teenagere, koji su optereceni ratom i pubertetskom agresijom,

 

O da, mi smo Slayer i mi smo ultra opasni, i ne zaboravite da kupite sve nase albume....

Nemoj da seres molim te!Nemas ti blage veze sta Slayer predstavlja, njih treba razumeti! GOD HATES US ALL

Share this post


Link to post
Share on other sites

kerry je prvoklasan gitarista,za mene najbolji na svetu,mada i hendrixa mnogo gotivim ali to je vec nesto drugo

Aaaa, Hendrix pivopije.gif

 

 

Nemoj da seres molim te!Nemas ti blage veze sta Slayer predstavlja, njih treba razumeti! GOD HATES US ALL

 

Ma da, a djavo nas obozava icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma jebes sistem, to je pitanje pojedinca. Jel u pitanju mazohizam ili nesto drugo, ko zna

 

I praise the lord i slusam black metal pukeface.gif

 

No bilo je svega, kao npr. jedan momak koji se deklarisao kao jevrej, a ovamo slusa NS bendove...

takve osobe samo nek su zdravo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel treba da prizivam demone i budem satanista?

 

Ko kaze da trebas? Glup zakljucak

Stvar je prosta - black metal je mracna muzika, koja je okrenuta protiv sistema zvanog crkva i monoteistickih vjera proizaslih iz jevrejskog nasledja.. i sad ja se pitam koja je to logika uma da neko slusa muziku koja je okrenuta upravo protiv njih samih? Mazohizam ili nekakav kompleks...

Ja licno smatram da je od sistema i crkve ipak najgori sam pojedinac, prvenstveno mislim na one pune laznog morala i licemjerstva koji sve to skrivaju pod plashtom vjere...

 

A sto se tiche Slayer-a: ne morate ih voljet, al bar pokazite malo postovanja prema legendama metal muzike

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da se Slayer tokom godine drzao jedne te iste formule...

Pa bas zato su i opstali toliko dugo i pokazali svima da su najbolji.kakve veze ima sto su amerikanci?ja ne volim amerikance ali to ne mora da znaci da necu da gotovim ortaka koji zivi u arizoni ili da slusam slayer.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da se Slayer tokom godine drzao jedne te iste formule...

Nije u tome sema, nego oni ne padaju pod razne muzicke sisteme koji te forsiraju da smeksas zvuk i postanes nalickani feget!Oni su se oduvek drzali svog stila i takvi ce ostati do kraja!Zato su i tu gde su, na vrhu (Iskrene) metal muzike. icon_da.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko kaze da trebas? Glup zakljucak

Stvar je prosta - black metal je mracna muzika, koja je okrenuta protiv sistema zvanog crkva i monoteistickih vjera proizaslih iz jevrejskog nasledja.. i sad ja se pitam koja je to logika uma da neko slusa muziku koja je okrenuta upravo protiv njih samih? Mazohizam ili nekakav kompleks...

Ja licno smatram da je od sistema i crkve ipak najgori sam pojedinac, prvenstveno mislim na one pune laznog morala i licemjerstva koji sve to skrivaju pod plashtom vjere...

 

A sto se tiche Slayer-a: ne morate ih voljet, al bar pokazite malo postovanja prema legendama metal muzike

Hahahah, black metal okrenut protiv crkve... cast izuzecima, ali 99% black metala ti se svodi na pozerisanje, ajde, reci mi, u cemu se ogleda ta borba black metala protiv crkve... (ne racuna se bacanje biblije u wc sholju icon_smile.gif )

 

Hm, a da nisu mozda neki blackeri poput Hezbolaha roknuli koju na Izrael icon_smile.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...