Jump to content

Najbolji black metal tekst


Guest Burzum

Recommended Posts

1. Ja sam cuo nesto vecu cifru. Inace, lik je proleteo kroz staklo i zavalio se u lampu! Realno, ovaj mu je naneo 1 ili 2 udarca nozem u ledja i jedan cist u glavu sto je ovog dokusurilo.

2. Jeste cinjenica. Kao i pola scene u to vreme, pa ne vidim da se njima to toliko kaci o vrat.

3.Kako to bio satanista, pa se zatim lozio na satanizam? To je valjda isto. Koliko ja znam, on se nikad nije izjasnio kao satanista, pricali smo o pesmi Havamal (i vezi sa odinistima sa Islanda) i onih matorih ne secam se ni ja kojih pesama. Jedino sto ide u tvoj prilog je pesma Dominus Sathanas, i tu ne mogu da ga branim jer ne znam otkud to i zasto takav naslov.

 

 

1. 19 puta sa ledja... malo li je icon_smile.gif

 

2. U pozaru gdje je izgorela Fantoft crkva, (a koji je podmetnuo Varg) nastradao je vatrogasac. Varga su osim za jos 3 paljenja teretili i za ubistvo, tako da nije ni cudo da se njemu najvise kachi na vrat. A i volio je da se previse buka i hvalise, dok su ostali pametno cutali

 

3. Sto me navodi na cinjenicu da je bio satanista na samom pocetku - uticaj Euronymous-a je bio velik, dodaj tome i taj 'evil' imidz koji je gajio u pocetku, slike sa nozevima i sl., flajeri na kojima su se mogli primjetiti satanisticki simboli. I na kraju, najbitnije - clanstvo u cisto satanistickoj organizaciji Inner Circle...

Kasnije je ukapirao da to nije originalno, pa se poceo baviti nekakvim diabolicnim paganizmom i okultnim nacizmom. Na kraju, preshlaltao se na odinizam, sto mu je valjda zadnja ideologija/religija na koju se prima. Da dodamo tu i kratkotrajnu fascinaciju komunizmom(opet uticaj Eura icon_smile.gif ) i simpatisanje komunistickih diktatora... i na kraj ne zaboravimo da je odgajan kao mali uzorni hriscanin, zacudo ima bas fino ime Kristian icon_mrgreen.gif

 

Ime te pjesme je samo jos jedan od sitnih detalja koji kolko tolko potvrdjuju tu pricu o njegovim satanistickim danima... Eto tolko

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. 19 puta sa ledja... malo li je icon_smile.gif

 

2. U pozaru gdje je izgorela Fantoft crkva, (a koji je podmetnuo Varg) nastradao je vatrogasac. Varga su osim za jos 3 paljenja teretili i za ubistvo, tako da nije ni cudo da se njemu najvise kachi na vrat. A i volio je da se previse buka i hvalise, dok su ostali pametno cutali

 

3. Sto me navodi na cinjenicu da je bio satanista na samom pocetku - uticaj Euronymous-a je bio velik, dodaj tome i taj 'evil' imidz koji je gajio u pocetku, slike sa nozevima i sl., flajeri na kojima su se mogli primjetiti satanisticki simboli. I na kraju, najbitnije - clanstvo u cisto satanistickoj organizaciji Inner Circle...

Kasnije je ukapirao da to nije originalno, pa se poceo baviti nekakvim diabolicnim paganizmom i okultnim nacizmom. Na kraju, preshlaltao se na odinizam, sto mu je valjda zadnja ideologija/religija na koju se prima. Da dodamo tu i kratkotrajnu fascinaciju komunizmom(opet uticaj Eura icon_smile.gif ) i simpatisanje komunistickih diktatora... i na kraj ne zaboravimo da je odgajan kao mali uzorni hriscanin, zacudo ima bas fino ime Kristian icon_mrgreen.gif

 

Ime te pjesme je samo jos jedan od sitnih detalja koji kolko tolko potvrdjuju tu pricu o njegovim satanistickim danima... Eto tolko

zar organizacija nije the black circle?

 

Varg je debil! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

3. Sto me navodi na cinjenicu da je bio satanista na samom pocetku - uticaj Euronymous-a je bio velik, dodaj tome i taj 'evil' imidz koji je gajio u pocetku, slike sa nozevima i sl., flajeri na kojima su se mogli primjetiti satanisticki simboli. I na kraju, najbitnije - clanstvo u cisto satanistickoj organizaciji Inner Circle...

Kasnije je ukapirao da to nije originalno, pa se poceo baviti nekakvim diabolicnim paganizmom i okultnim nacizmom. Na kraju, preshlaltao se na odinizam, sto mu je valjda zadnja ideologija/religija na koju se prima. Da dodamo tu i kratkotrajnu fascinaciju komunizmom(opet uticaj Eura  ) i simpatisanje komunistickih diktatora... i na kraj ne zaboravimo da je odgajan kao mali uzorni hriscanin, zacudo ima bas fino ime Kristian 

 

Jebote, ti kao da se pravis lud. Bio je tinejdzer a black je tek poceo, tako da to za evil imidz ti je totalno neosnovano. Flajere nisam ni video.

 

Haha, care. icon_smile.gif

Mislio sam da znas vise, jer inner circle nikad nije ni postojao u sustini. To je bila fora medju blekerima da nabace malo publiciteta, tesko proseravanje. Kakva crna satanisticka organizacija? icon_smile.gif

To ti je cinjenica, ne pokusavaj da protivrecis. icon_smile.gif

 

Diabolicni paganizam i okultni nacizam? Sta ti je to?

Slusaj, on covek je u paganizmu pooodavno i to mu je glavna sfera interesovanja. NS je sistem koji mu je najvise odgovarao, a ne poricem da se kasnije malo distancirao od toga. I nikada nije bio fasciniran komunizmom, sta to pricas? Odakle sad pa to? Si to verovatno citao one citate u mexu icon_smile.gif ? Odma' da ti kazem, lazni su.

 

Pa sta ako je odgajan kao hriscanin dok je bio klinac? I ja sam, kao i vecina ljudi jer hriscanstvo je dominantno u Evropi. Kakvi su ti to argumenti...

 

 

 

1. 19 puta sa ledja... malo li je

 

Taman koliko treba kada proletis kroz prozor i odvalis staklenu lampu.

 

 

2. U pozaru gdje je izgorela Fantoft crkva, (a koji je podmetnuo Varg) nastradao je vatrogasac. Varga su osim za jos 3 paljenja teretili i za ubistvo, tako da nije ni cudo da se njemu najvise kachi na vrat. A i volio je da se previse buka i hvalise, dok su ostali pametno cutali

Te su optuzbe njemu nakacene posto je uhapsen za ubistvo Euronymusa, tako da nisu znali da je on to radio sto dokazuje da se nije hvalio i busao. icon_smile.gif

 

Varg je debil! 

icon_rolleyes.gif Sad si kao pametan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebote, ti kao da se pravis lud. Bio je tinejdzer a black je tek poceo, tako da to za evil imidz ti je totalno neosnovano. Flajere nisam ni video.

 

Ako nisi vidio, sto lupas... I ja pricam o njegovom ideoloskom putu od momenta OD KAD JE POCEO DA SE BAVI MUZIKOM. Dakle, boli me kurac jel bio teenage ili starac Focho od 100 leta... samo sam ono o hriscanstvu dodao radi fore icon_smile.gif

 

Mislio sam da znas vise, jer inner circle nikad nije ni postojao u sustini. To je bila fora medju blekerima da nabace malo publiciteta, tesko proseravanje. Kakva crna satanisticka organizacija? 

To ti je cinjenica, ne pokusavaj da protivrecis

 

Iako je dosta toga pridodavano, iako je pricha budzena do maksimuma, fakt ostaje da je postojala organizacija koju su predvodili Euro, clanovi Abruptum-a a tuda se munjao i Varg Vikernes.

Normalno, to je bila zesca paljevina kojom su sebi zeljeli da obezbjede nekakav kultni status na tamnosnjoj sceni.

Ultra zlo drustvo pjesnika i muzichara icon_smile.gif

 

E sad sto ti ocekujes da su bili registrovani kao neko udruzenje gradjana ili nevladina organizacija, pa da bi mogao rec "cinjenica je"... mislim icon_smile.gif

 

Diabolicni paganizam i okultni nacizam? Sta ti je to?

 

Diabolicni paganizam(evil spirits i sl.) bi bilo nesto poput nafuravanja na tu mracnu stranu paganske vjere. Okultni nacizam - to je Varg svojevremeno govorio u intervjuima tako da ces njega morat da pitas za pojasnjenje... isto kao i za ovo prvo

 

Slusaj, on covek je u paganizmu pooodavno i to mu je glavna sfera interesovanja. NS je sistem koji mu je najvise odgovarao, a ne poricem da se kasnije malo distancirao od toga. I nikada nije bio fasciniran komunizmom, sta to pricas? Odakle sad pa to? Si to verovatno citao one citate u mexu  ? Odma' da ti kazem, lazni su.

 

Da, worshipujem mex icon_smile.gif

Ocigledno je da si ti jos mladi i zelen, al neka - naucices(mozda)

 

Pa sta ako je odgajan kao hriscanin dok je bio klinac? I ja sam, kao i vecina ljudi jer hriscanstvo je dominantno u Evropi. Kakvi su ti to argumenti...

 

nije argument, prosta konstatacija... kad povezes liniju, vidjeces da je za zivota prosao kroz svaku mogucu religiju i ideologiju koja mu je bila dostupna icon_smile.gif

 

Taman koliko treba kada proletis kroz prozor i odvalis staklenu lampu

 

Kakve veze ovo ima sa cinjenicom da je izboden sa ledja?? Cini mi se da se gubis po ovom pitanju... pricamo o nebitnim stvarima. Moja konstatacija je bila da je ubistvo u samoodbrani sa 19 uboda sa ledja veoma smjesno... kakve sad staklene lampe i prozori icon_smile.gif

 

Te su optuzbe njemu nakacene posto je uhapsen za ubistvo Euronymusa, tako da nisu znali da je on to radio sto dokazuje da se nije hvalio i busao

 

Nakacene?? OK...

A sigurno je da nisu imali pojma ko je sto radio icon_rolleyes.gif Mozda je falilo nesto sto se zove 'jaki dokazi'? Znala je policija dosta toga u vezi bm scene, a i sam Varg tvrdi da ne bi zaglavio u zatvor da ga nije odrukao Bard Faust iz Emperor-a(Varg spominje u tom kontekstu i Samotha kao i Jorna cini mi se)

 

Inace, omot za mini album ASKE je bas zanimljiv, zar ne?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako nisi vidio, sto lupas...

 

Aj' postavi ako imas neki link ili sta bilo...bas me interesuje gde se to primecuju satanisticki simboli.

 

I ja pricam o njegovom ideoloskom putu od momenta OD KAD JE POCEO DA SE BAVI MUZIKOM

 

Pa, da. TI si verovatno odma' naucio kad si poceo da slusas muziku sta valja a sta ne, sta se sme a sta ne sme i odmah si postao to sto si danas (sta god da si). Give me a break.

 

Iako je dosta toga pridodavano, iako je pricha budzena do maksimuma, fakt ostaje da je postojala organizacija koju su predvodili Euro, clanovi Abruptum-a a tuda se munjao i Varg Vikernes.

Normalno, to je bila zesca paljevina kojom su sebi zeljeli da obezbjede nekakav kultni status na tamnosnjoj sceni.

Ultra zlo drustvo pjesnika i muzichara 

Ne, nije postojalo nikakva organizacija niti bilo sta slicno, to je bilo druzenje izmedju bm muzicara koje je Euro iskoristio za malu promociju. Inner Cirlce nikad nije postojao (makar ne kao organizacija), pricaj ti sta hoces a mozes da pitas nekog koji je bio deo scene tad.

 

Da, worshipujem mex

Ocigledno je da si ti jos mladi i zelen, al neka - naucices(mozda)

icon_rolleyes.gificon_rolleyes.gificon_rolleyes.gif

Zvucis kao idiot. Ko ti je rekao da worshipujes bilo sta?

Ja te lepo pitam otkud ti to o komunizmu? Nigde nikada o tome nije pricao, samo su postojali citati koji su bili lazni gde se on kao ugleda na Staljina i Hitlera (o boze icon_smile.gif ) i to je jedino mex izbacio daavno, pa eto paralele. A ti sad odgovori onako mangupski kao sto si svma.

 

nije argument, prosta konstatacija... kad povezes liniju, vidjeces da je za zivota prosao kroz svaku mogucu religiju i ideologiju koja mu je bila dostupna

Povezujem i ne ispada tako. Vidim samo paganizam.

 

Kakve veze ovo ima sa cinjenicom da je izboden sa ledja?? Cini mi se da se gubis po ovom pitanju... pricamo o nebitnim stvarima. Moja konstatacija je bila da je ubistvo u samoodbrani sa 19 uboda sa ledja veoma smjesno... kakve sad staklene lampe i prozori

Ti se gubis. Kazes otkud toliki ubodi, ja ti kazem proleteo je kroz staklo i udario u lampu. Kad se tako nesto dogodi, covek se isece a neko cak i pogine (jer je staklo ostro icon_da.gif da, da). icon_smile.gif

 

Inace, omot za mini album ASKE je bas zanimljiv, zar ne?

Jeste, vidimo sta su radili ti momci pocetkom 90-ih.

 

A sigurno je da nisu imali pojma ko je sto radio  Mozda je falilo nesto sto se zove 'jaki dokazi'? Znala je policija dosta toga u vezi bm scene, a i sam Varg tvrdi da ne bi zaglavio u zatvor da ga nije odrukao Bard Faust iz Emperor-a(Varg spominje u tom kontekstu i Samotha kao i Jorna cini mi se)

Kakve sad veze ima sa onim sto sam rekao?

Share this post


Link to post
Share on other sites

i na kraj ne zaboravimo da je odgajan kao mali uzorni hriscanin, zacudo ima bas fino ime Kristian 

 

Kao sto rekoh, u Norveskoj je crkva mnogo jaka, 99% Norvezana se izjasnjavaju kao Hriscani.. ne vidim sta je tu Vargova krivica sto je on uzgajan kao Hriscanin..

uzgred, samo da te podsetim posto se zanimas za filozofiju, da je i Nice, jedan od najvecih antihriscana, u detinjstvu takodje bio veliki Hriscanin icon_da.gif (izvinjavam se Stribogu zbog mog konfuznog izlaganja icon_wink.gif )

 

 

Pa, da. TI si verovatno odma' naucio kad si poceo da slusas muziku sta valja a sta ne, sta se sme a sta ne sme i odmah si postao to sto si danas (sta god da si). Give me a break.

 

Ma svi smo prosli kroz fazu lozenja na Satanizam... aj da vidim ko nije

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Stribog

 

Aj' postavi ako imas neki link ili sta bilo...bas me interesuje gde se to primecuju satanisticki simboli

 

Imam tu negdje na komp flajer za Burzum-ov rehersal demo, na kojem se nalaze logo, adresa i heptagram. Ako te zanima, daj e-mail pa da ti posaljem. Za ostale koji ne znaju, heptagram je sledeci: http://bookoflaw276.tripod.com/seal_of_aa.gif

 

U pitanju je heptagram uz tekst oko njega - Sigilvm Sanctvm Fraternitatis, AA ili Arcanum Arcanorum poznatiji i kao 'Drustvo srebrne zvijezde" ili "Veliko bijelo bratsvo", koje su osnovali Alister Crowley i George Jones. Heptagram je inace povezan sa ceremonijalnom magijom...

 

Za ostalo mogu da pricam samo po sjecanju, mada moram priznat da je to jedan od rijetkih flajera i sl. materijala koji Varga povezuje sa satanizmom i ceremonijalnom magijom.

 

Pa, da. TI si verovatno odma' naucio kad si poceo da slusas muziku sta valja a sta ne, sta se sme a sta ne sme i odmah si postao to sto si danas (sta god da si). Give me a break

 

Cek, Varg je bio dovoljno zreo da pravi dobru muziku, ali nije kad je u pitanju religija?? Aha icon_rolleyes.gif

Sto se mene tiche, slusam black metal evo 6 godina ali mi nesto nikada nije palo na pamet da nosim obrnute krstove, pentagrame, majice sa satanistickim obiljezjima, da se javno ili privatno deklarisem kao satanista itd. itd.

 

Ne, nije postojalo nikakva organizacija niti bilo sta slicno, to je bilo druzenje izmedju bm muzicara koje je Euro iskoristio za malu promociju. Inner Cirlce nikad nije postojao (makar ne kao organizacija), pricaj ti sta hoces a mozes da pitas nekog koji je bio deo scene tad.

 

Ti pricas o nekoj (putem medija i prica iz druge ruke) nabudzenoj organizaciji... prosto je poznato da je Inner circle postojao kao neki bm fan club, gdje su se skupljali clanovi bendova Mayhem, Abruptum, Emperor, Burzum, njih ukupno mozda 10-tak. Nalazili su se u Euro-ovoj cd shop radnji Hellveto, zajebavali se i pili, dovodili ribe, a onda su odlucili i da poduzmu neke akcije protiv crkve o cemu pretpostavljam vec znas.

Pricao ja sto hocu ili necu, Inner circle je bio stvarnost. A bas me zanima koga bi mogli da pitamo icon_smile.gif

 

Zvucis kao idiot

 

A ti bi mogao pripazit malo sa tim chobanskim rijecnikom

 

Ko ti je rekao da worshipujes bilo sta?

Ja te lepo pitam otkud ti to o komunizmu? Nigde nikada o tome nije pricao, samo su postojali citati koji su bili lazni gde se on kao ugleda na Staljina i Hitlera (o boze  ) i to je jedino mex izbacio daavno, pa eto paralele. A ti sad odgovori onako mangupski kao sto si svma.

 

Da su meni argument stvari procitane u mex-u, vjerovatno bih cutao i ne bih se ukljucivao u rasprave(cak to govno od casopisa nisam ni kupovao, ocigledno je da ti jesi zato molim te cuti)

 

Sam Varg je u jednom od mnogobrojnih intervjua rekao da gaji postovanje prema komunistickim diktatorima, i ako su mene tu lagali, onda lazem i ja vas. I necu odgovarat mangupski, ali cu ti samo rec da se previse istrcavas ispred rude i prerano donosis zakljucke. Mislio sam da bar ti za razliku od vecine na ovom forumu ne pristupas diskusijama na takav pacerski nacin, al sam se izgleda zajebao...

 

Povezujem i ne ispada tako. Vidim samo paganizam.

 

Ok, tvoje misljenje

 

Ti se gubis. Kazes otkud toliki ubodi, ja ti kazem proleteo je kroz staklo i udario u lampu. Kad se tako nesto dogodi, covek se isece a neko cak i pogine (jer je staklo ostro  da, da).

 

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Nekim slucajem znam da patolog pri odredjivanju smrti i povreda veoma precizno moze da utvrdi kako su i od cega nastale rane. Ako pise "19 uboda nozem", onda je to 19 uboda nozem. Kad covjek proleti kroz staklo, uglavnom ostaju rane u vidu ogrebotina, dok su ubodi veoma plitki(u najvecem broju slucajeva). I onda se javis ti strucnjak za medicinu, da pobijes sve to icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Ko zna, mozda si neki buduci doktor pa posjedujes vece znanje od nas neukiih icon_rolleyes.gif

 

Kakve sad veze ima sa onim sto sam rekao?

 

Poceo si pricu o tome kako policija nije imala veze o tome ko je palio crkve i sl. Problem je u tome sto se tamo igra po odredjenim pravilima, u koja moraju bit ukljuceni jaki dokazi, bilo materijalni, bilo necije priznanje(svjedocenje)

 

 

 

@Ingwar JR

 

uzgred, samo da te podsetim posto se zanimas za filozofiju, da je i Nice, jedan od najvecih antihriscana, u detinjstvu takodje bio veliki Hriscanin

 

Moje spominjanje hriscanstva i Varga nije bilo u tom kontekstu - samo sam rekao da je Varg bio u dodiru sa svim mogucim religijama koje su mu maltene bile dostupne. Inace bezvezna konstatacija, ne znam sto sad tolko primate na to..

 

Ma svi smo prosli kroz fazu lozenja na Satanizam... aj da vidim ko nije

 

Zanimanje i lozenje su 2 razlicita pojma...

Share this post


Link to post
Share on other sites

...

 

Za ostalo mogu da pricam samo po sjecanju, mada moram priznat da je to jedan od rijetkih flajera i sl. materijala koji Varga povezuje sa satanizmom i ceremonijalnom magijom.

 

Mislim da cak znam o cemu pricas. Ajd' i da kazemo da si u pravu, opet nisi nam dokazao da je bio satanista. Svejedno, recimo i da je bio, ne bi niko to nabijao na nos nekome, ali posto je to Varg Vikernes, ubica Euronymusa, napravicemo izuzetak da kazemo da je konj koji je bio satanista pa pagan.

 

Cek, Varg je bio dovoljno zreo da pravi dobru muziku, ali nije kad je u pitanju religija?? Aha 

Sto se mene tiche, slusam black metal evo 6 godina ali mi nesto nikada nije palo na pamet da nosim obrnute krstove, pentagrame, majice sa satanistickim obiljezjima, da se javno ili privatno deklarisem kao satanista itd. itd.

A sto ne moze da bude tako? Imao je dar da pravu najmracniju muziku os svih, ali tad je tek ulazio u te vode (jos i ti kazes da je Eurov uticaj veliki) a niko do tada nije ni pomisljao na uvodjenje germanske mitologije i Asatru u muziku, te je prvih godinu/dve bio u tom stilu.

(Emperor su navodno neki "intelektualni satanisti", pa ne vidim da to ikome smeta)

 

....

Pricao ja sto hocu ili necu, Inner circle je bio stvarnost. A bas me zanima koga bi mogli da pitamo

 

Evo, Gvidion poznaje lika koji je bio tad deo scene, navataj nekog na internetu pa se raspitaj. Mislim, ajd' i da je tako kao sto kazes, tu nema ni "o" od organizacije, bilo kakve (legalne ili ne).

 

A ti bi mogao pripazit malo sa tim chobanskim rijecnikom

 

Da su meni argument stvari procitane u mex-u, vjerovatno bih cutao i ne bih se ukljucivao u rasprave(cak to govno od casopisa nisam ni kupovao, ocigledno je da ti jesi zato molim te cuti)

 

I necu odgovarat mangupski, ali cu ti samo rec da se previse istrcavas ispred rude i prerano donosis zakljucke. Mislio sam da bar ti za razliku od vecine na ovom forumu ne pristupas diskusijama na takav pacerski nacin, al sam se izgleda zajebao...

 

Ok, moje je cobansko i pacersko, a ovo

Ocigledno je da si ti jos mladi i zelen, al neka - naucices(mozda)

je sasvim korektan odgovor. Dobro, necu vise biti pacer i coban...

I jesam, citao sam mex icon_smile.gif ...

 

Sam Varg je u jednom od mnogobrojnih intervjua rekao da gaji postovanje prema komunistickim diktatorima, i ako su mene tu lagali, onda lazem i ja vas.

Znaci koristis neproveren izvor informacija. Mnogo sam brljao po netu ranije oko Burzuma, anigde nisam naisao na tako nesto. Nisam ni ja 100% siguran, desi se da covek propusti nesto.

 

 

Nekim slucajem znam da patolog pri odredjivanju smrti i povreda veoma precizno moze da utvrdi kako su i od cega nastale rane. Ako pise "19 uboda nozem", onda je to 19 uboda nozem. Kad covjek proleti kroz staklo, uglavnom ostaju rane u vidu ogrebotina, dok su ubodi veoma plitki(u najvecem broju slucajeva). I onda se javis ti strucnjak za medicinu, da pobijes sve to 

Ko zna, mozda si neki buduci doktor pa posjedujes vece znanje od nas neukiih 

Da ne zvucis malo naivno? Mislim da u jednoj zemlji kakva je Norveska (crkva i drzava) tesko da ce biti objektivni i realni u situaciji kakvoj su bili sa Vargom, opusteno su mogli lagati i da niko ne pita.

Ja znam slucajeve da se neretko i pogine prilikom proletanja kroz prozor, a duboke posekotine su sasvim realne tada. Mislim da su Mythbustersi jednom izveli takav ogleda, cik pogodi sta je bilo sa onom lutkom icon_smile.gif

 

Poceo si pricu o tome kako policija nije imala veze o tome ko je palio crkve i sl. Problem je u tome sto se tamo igra po odredjenim pravilima, u koja moraju bit ukljuceni jaki dokazi, bilo materijalni, bilo necije priznanje(svjedocenje)

Zar sam to rekao? icon_confused.gif Ja sam mislio da dokazem kako se Varg nije busao i hvalio sa svojim akcijama.

 

Zanimanje i lozenje su 2 razlicita pojma

Slazem se, dokle god je lozenje ono kad se crtaju pentagrami i tri sestice i slicnih nepovezanih gluposti.

 

99% Norvezana se izjasnjavaju kao Hriscani..

Koliko sam ja upoznat, vrlo vrlo malo Norvezana se izjasnilo kao hriscani, od kojih jedva da pola ide redovno u crkvu. Mislim da je vrlo povezano sa istorijom, jer Hriscani nikad nisu hristijanizovali Skandinaviju u pravom smislu te reci. I ovo je opsirna tema...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma raspravljajte se koliko hocete za BM textove al koj kurac vi retardi pljujete po Kreatoru kad ga niste ni culi...zatucani ste samo u jedan jebeni Slayer...uostalom vase pravo je da slusate kakva govna hocete ali da pljujete neki bend zato sto je bolji od drugog vam jebeno prilici...kucao bih neki sastav...al cekajte da mi ukljuce fon...

Mada se razmisljam da li da se raspravljam sa gomilom pubertetlija...a znate ko ste...

Do juce slusali Cradle danas pljuju po njemu...sutra nisu vise metalci...poz za Wolflorda...

Ajd Zdravstvujte...

Ja pljujem po novom Cradlu dete jedno nepismeno!Ajde reci mi pametnjakovicu gde sam rekao da Dusk & Her Embrace nevalja???Ili Principles of Evil made Flesh???Prvo izvuci glavu iz te tvoje bulje pa onda pisi nesto logicno i razumno!Citaj jebene postove, nije tesko! evotigana.gif

 

btw.Stari Kreator je do jaja ali ovo novo uopste nevalja!Cisto govno!

Edited by Wolflord

Share this post


Link to post
Share on other sites

QUOTE]Koliko sam ja upoznat, vrlo vrlo malo Norvezana se izjasnilo kao hriscani, od kojih jedva da pola ide redovno u crkvu. Mislim da je vrlo povezano sa istorijom, jer Hriscani nikad nisu hristijanizovali Skandinaviju u pravom smislu te reci. I ovo je opsirna tema...

 

 

 

pa pazi u norveskoj je najaca crkva od svih skandinavskih zemalja,jeste da je sad trenutno sve manje vernika ali i dalje se najvise njih izjasnjavaju kao vernici cak 89 %.Recimo u Svedskoj uopste nije jaka crkva tamo je samo oko 48% stanovnistva su vernici

Share this post


Link to post
Share on other sites

novi cradle ne cenim ni ja nesto posebno ali ipak nekim delom prelazim preko toga bas zbog toga sto ih cenim odavno.a kome je slayer sranje taj treba da se leci.na metal hammer forumu sam naisao na komentar kako slayer nema pojma da svira.hahah

Slazemo se u tome da je stari Cradle 1000000 puta bolji!Ja nevolim novi ali ako se to tebi svijda to tvoj izbor.Kao sto je meni skroz OK novi Dimmu...eto. pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

 

Slayer nema pojama da svira??? icon_confused.gificon_confused.gif Taj lik mora da je bolestan, ali ozbiljno bolestan! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ANCIENT - Um Sonho Psycodelico

 

From the north, from the south, and from the east and from the west, we

invoke our ancient gods and goddesses. Bless our conjuration, for we have

gathered from lands afar. Enhance our perception, through these enchanted

plants bizarre. Let us see the ganja kingdoms. Let us dive into hash

clouds. Use our (psychedelically) tainted tongues to caress Shiva's

writhing marbled body.

 

In this sacred desert ground, our tribe surrounded by purple shroud.

Ram-skinned drums stirring ghosts. The time has come to welcome our host.

Deeply breathe the magickal incense, of grounded opium and frankincense.

Let the smoke take you to fluorescent fields, where magnificent creatures

lay down their shields.

 

An orgasmic celebration of flesh ensues. Our eyes luster with desires' hue.

Copulation grins upon my face, as we cum all over this fuckin' place.

 

In the sky the dragon flies. The fabled reptile with ruby eyes has come to

take us for a ride across the phantasmagoric astral sky.

 

Mystical secrets from the past, answers for questions from the centuries

asked. Reach out to touch the universe, embrace the beauty beyond this

earth.

 

And we rode the cosmic snake past the gates of mortality, among the gods

and goddesses, shall we spend eternity.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...