Jump to content

Crematory


botorius

Recommended Posts

Odlican i origianalan bend.

Steta sto su se raspali...

Opet se vracaju sa albumom, zatim sledi turneja. Vracaju se (kao) sto zbog fanova sto zbog insistiranja njihovih kolega (Evereve i Lacrimosa sa kojima ce imati turneju). Inace, nisu se nikada raspali, samo su prestali sa radom na neodredjeno. Ali, dobro, evo ih opet uskoro, 'zesci neko ikad' , ali to svi kazu...Videcemo, ja se nadam 'Illusions' fazonu takodje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Replies 196
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 5 months later...

hemikalija?mislish li na tehno?Vidish , kad si spomenuo i meni oni zvuche pomalo praznjikavo zbog tih klavijatura a i sad posebno kad sam gledala spot za Fallen i videla kako je sve nekako chisto i sredjeno , bez obzira na one gole ribe koje puze po podu.....mislim , volim ih , imaju neki svoj shmek ali ima mnogo gothic bedndova koji su mi drazi od njih ,mislim da je Crematory uvek nedostajalo malo vishe metala (OK , mozda su bili tvrdji ranije ,o tome nisam informisana)ali oni se chine gothic metalom samo zbog growl vokala ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

hemikalija?mislish li na tehno?Vidish , kad si spomenuo i meni oni zvuche pomalo praznjikavo zbog tih klavijatura a i sad  posebno kad sam gledala spot za Fallen i videla kako je sve nekako chisto i sredjeno , bez obzira na one gole ribe koje puze po podu.....mislim , volim ih , imaju neki svoj shmek ali ima mnogo gothic bedndova koji su mi drazi od njih ,mislim da je Crematory uvek nedostajalo malo vishe metala (OK , mozda su bili tvrdji ranije ,o tome  nisam informisana)ali oni se chine gothic metalom samo zbog growl vokala ...

 

Ne mislim na techno vec bas na te klavijature. Stvarno su mi sintetika!

Da bili su tvrdji ranije, pustao mi je jedan drug neku njihovu pesmu sa samog pocetka Crematory. Posto me je drzao u neizvesnosti u vezi benda koji je pustio, mislio sam da je Benediction ili tako nesto, kad ono... Cist death metal! I mnogo mi se vise svidja takav njihov zvuk nego ovo sada! Na zalost... biggrin.gifa: :|

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Definitivno jedan od mojih najomiljenijih bendova, odlicni su, obozavam ih biggrin.gif Izdvajam albume Believe:pesme Why, The Fallen, The Curse

Illusions:pesme Faces, Atmosphere

Awake:pesme Away, The Loss

i Act Seven: pesme Waiting, I never Die...

Stvarno fenomenalan bend, zamalo da i ja otvorim temu o njima :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Crematory je jedan od prvih bendova koje sam pocela da slusam, volecu ih zauvek, tako da bi bilo imbecilno od mene da pisem neke ''objektivne komentare''. biggrin.gifa:

Izdvajam pesme ''Moonlight'', ''Caroline'', ''Tears of time'', i, meni najdrazu, obradu Sisters-a ''Temple of love''.

Share this post


Link to post
Share on other sites

o bože kako je ovo jedna smešna grupica ljudi!

naježio sam se kako su smešni... da ne grešim dušu bili su na nivou pre 10 godina i to jedno 4,5 meseci, dok svi ostali bendovi nisu nastavili sa evolucijom... oni, potpuno sikreno nastavljaju po starom... :ne: staromodne, glupave ideje, a napaljeni su kao crnci... doduše probali su da se modernizuju sa onim poslednjim albumom albumom ali ipak su ostali jeftini kao semenke... jedini bend koji je takodje smorio, a koji moze da se meri sa njima je Atrocity... fuj... jebena nemachka veza...

globalno Crematory je jedan od najprecenjenijih bendova... plus njihov bubnjar je nasmešniji bubnjar na kugli zemaljskoj, a onaj ženski kostur za klavijaturama je verzija zombija koji se probudio ujutru za posao... nemoj da pričaš da imaju novi singl_ ja sam mirno živeo u ubeđenju da su se raspali, a evo vidi sad ovo..

 

jel ima neke stresne ikonice?

:mrtav:

evo može i ova...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...