Jump to content

Crematory


botorius

Recommended Posts

  • Replies 196
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

meni su jako ok, mada samo na jednom albumu zaista sviraju (believe), a na ostalima prilicno drljaju. totalna stereotipija, ali veoma prijatna za slusanje i opustanje. novi single sam cuo na vivi, bas mi je onaaaaaako... malo suvise nu shita za moj ukus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni su jako ok, mada samo na jednom albumu zaista sviraju (believe), a na ostalima prilicno drljaju. totalna stereotipija, ali veoma prijatna za slusanje i opustanje. novi single sam cuo na vivi, bas mi je onaaaaaako... malo suvise nu shita za moj ukus.

Crematory su strašan bend, tu nema šta, ali nema ni priče da je novi album totalno nazadan iz prespektive onoga što su do sada radili. Mnogima će se svideti, čak štaviše verovatno će mnogo više fanova "regrutovati" ovim albumom, ali to ne menja činjenicu da se starim fanovima nikako ne bi smeo da svidi ovaj album, ajde, može da se svidi, ali nikako da im je strava icon_smile.gif

 

P.S. Singl Greed koji si čuo je po meni i najbolja pesma sa albuma, ima tu još par OK stvari, ali ostalo... katastrofa

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Odlican njemacki bend. Pomalo mi je cudno sto nema topic o njima. U svakom slucaju meni se mnogo svidjaju. Izdali su i novi album Revolution koji je odlican. Ostala izadnja su im: 'Believe', 'Early Years', 'Act Seven', 'Act Seven', 'Awake', 'Crematory', 'Illusions', '...Just Dreaming', i 'Transmigration'. Ko ih nije slusao neka ih preslusa. Nece se pokajati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlican njemacki bend. Pomalo mi je cudno sto nema topic o njima. U svakom slucaju meni se mnogo svidjaju. Izdali su i novi album Revolution koji je odlican. Ostala izadnja su im: 'Believe', 'Early Years', 'Act Seven', 'Act Seven', 'Awake', 'Crematory', 'Illusions', '...Just Dreaming', i 'Transmigration'. Ko ih nije slusao neka ih preslusa. Nece se pokajati...

Sve je receno. icon_cool.gif

 

Edit: Preslusavam (Revolution) po ko zna koji put vec... stvarno je odlican! icon_biggrin.gif

Edited by Dani

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako neko ima revolution, bio bih zahvalan da mi nareze, a ja bih platio punim ili praznim diskom po izboru i kafom u voodoo-u. ponuda vazi samo za beograd.

jebiga, ja u principu nemam obicaj da brisem stvari sa harda, ali ovo je odleteleo bukvalno pre neki dan.. uradio recenziju, smorio se i unistio.. tako da ga vise nemam, ali pitacu can't-a mozda je njemu ostalo narezano ili nesto sl. (mada ne verujem)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...