Jump to content

Zvezda vs Partizan


El Karnisero

Zvezda Vs Partizan  

220 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Samo sam cekao da neko spomene vaterpolo, kosarku, bridz, stoni tenis i tako to :rolleyes:

 

Ovde se prica o najpopularnijem sportu u Evropi i siroj okolini

 

Pa ljudi naziv teme je Zvezda vs Partizan pa sad ono... moze i o streljastvu da se prica... uostalom, ove emisije na b92 su samo potvrdile moj stav da ne pratim domace sportove nikada...

Edited by ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Secam se 2001. godine utakmice povodom 10 godina od osvajanja kupa sampiona ... kako je lepo bilo podsetiti se te generacije i tih utakmica .... steta sto vi grobari nikad na JNA necete tako nesto doziveti, a da znate samo kako je lep osecaj .... ali sigurno su vam pricali :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, i to vulkanski

 

Jel znati vi grobari kako je jako svrsavanje kada postanes prvak Evrope? :rolleyes:

 

Znamo. Jbg tad je Juga bila sila i u fudbalu i u kosarci a gledaj nas sad. Ocaj. Najveci uspeh nam je sad plasman u Ligu Sampiona i Evroliga a prije osvajaci. Mislim na sveukupni sport. Ne samo na Zvezdu i Partizan.

 

Samo sam cekao da neko spomene vaterpolo, kosarku, bridz, stoni tenis i tako to :rolleyes:

 

Ovde se prica o najpopularnijem sportu u Evropi i siroj okolini

 

Zasto bi se pricalo samo o fudbalu? Zvezda i Partizan su aktivni podjednako u velikom broju sportova ne samo u fudbalu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znamo. Jbg tad je Juga bila sila i u fudbalu i u kosarci a gledaj nas sad. Ocaj. Najveci uspeh nam je sad plasman u Ligu Sampiona i Evroliga a prije osvajaci. Mislim na sveukupni sport. Ne samo na Zvezdu i Partizan.

 

sto?partizan 2 sezone za redom top 16, sad u sredu za 1/4 finale.sa ovakvim budzetom, oces da kazes da je to neuspeh?pa da imamo budzet kao 'drzavni projekat' gde bi nam bio kraj...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znamo. Jbg tad je Juga bila sila i u fudbalu i u kosarci a gledaj nas sad. Ocaj. Najveci uspeh nam je sad plasman u Ligu Sampiona i Evroliga a prije osvajaci. Mislim na sveukupni sport. Ne samo na Zvezdu i Partizan.

 

 

 

Zasto bi se pricalo samo o fudbalu? Zvezda i Partizan su aktivni podjednako u velikom broju sportova ne samo u fudbalu.

 

Pa glupo je da pricamo o drugim sportovima jer ce onda da krene smaranje u fazonu Slobe Novakovica, odnosno pozivanje na uspehe Partizana u sportovima poput saha, bagbintona, kuglanja, pikada i jos mnogih drugih ultra popularnih sportova.

 

Inace tacno je to, nasi klubovi su 5 puta za redom osvajali ligu sampiona u kosarci (cibona, pa tri puta jugoplastika pa partizan) a danas je extra uspeh uci u top 16 :( ali da ne smaramo vise o kosarci ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto?partizan 2 sezone za redom top 16, sad u sredu za 1/4 finale.sa ovakvim budzetom, oces da kazes da je to neuspeh?pa da imamo budzet kao 'drzavni projekat' gde bi nam bio kraj...?

 

To si u pravu. Ali pogledaj reprezentaciju... Bruka. A u kosarci smo pravo dobri. Cak sta vise vrh.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Secam se 2001. godine utakmice povodom 10 godina od osvajanja kupa sampiona ... kako je lepo bilo podsetiti se te generacije i tih utakmica .... steta sto vi grobari nikad na JNA necete tako nesto doziveti, a da znate samo kako je lep osecaj .... ali sigurno su vam pricali :D

 

 

JNA???

Jel' to onaj mali stadion pored Marakane? :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

JNA???

Jel' to onaj mali stadion pored Marakane? :da:

 

To je ono sto zovu stadionom mada lici na neki corkus sa sve onim cirkuskim stolicama :D

 

A inace u Evropi je poznat jedino po tome sto se nalazi blizu stadiona Evropskog sampiona :opusteno:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...