Jump to content

Zvezda vs Partizan


El Karnisero

Zvezda Vs Partizan  

220 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Mene mnogi prozivaju sto navijam protiv Partizana kad igraju protiv stranaca.Kakvo je vase misljenje o tome?

 

Imam ja u drustvu likove koji to rade kao i 'grobare' koji navijaju protiv zvezde kada ova igra sa strancima i nikada mi to nije bilo jasno al' ajd' sad, 'svaki uziva u po nesto' :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kapiram da Zvezdasi mrze Partizanovce i obrnuto najvise na svetu a poznato je da su navijaci isto tako nacionalisti na kvadrat!

 

Evo, ja kao zesko ne razumem... Zasto se grobari i zvezdasi mrze medjusobno toliko? U cemu je fora sa tolikom mrznjom kad postoje toliko drugih stvari koje su ko stvorene za mrznju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takodje imam SUPER drugare koji kada se pomene slicna tema polude! I to nikako ne mogu da shvatim, da sjebete drugarstvo i familijarne odnose sa nekim zbog citajte GLUPOG fudbala! Ljudi, ne zelim da vredjam ali uvek sam bio protiv te sportske mrznje, ja volim kad kad da pikam fudbalicu sa drustvom i to je to a ako cu vec da placam ulaznice za neki dogadjaj to ce uvek pre biti koncerti! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo, ja kao zesko ne razumem... Zasto se grobari i zvezdasi mrze medjusobno toliko? U cemu je fora sa tolikom mrznjom kad postoje toliko drugih stvari koje su ko stvorene za mrznju

 

Mislis kao ono sto sam spomenuo malopre da mrzim istim intenzitetom kao i Partizan?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo, ja kao zesko ne razumem... Zasto se grobari i zvezdasi mrze medjusobno toliko? U cemu je fora sa tolikom mrznjom kad postoje toliko drugih stvari koje su ko stvorene za mrznju

 

 

Zato sto su Grobari niza rasa i kao stvoreni su za mrznju. :da::da::da:

 

 

Ja takodje imam mrznje i za SRS i PFC.

Jos preliva!

Edited by El Karnisero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Provalio sam da su grobari EMO!

Pazi-stalno ih neko krade,podbada,zajebava niko ih ne voli(tj. vlast voli Zvezdu)...

 

 

A jeshic je najveci EMO, jos uvek nije priznao poraz od OFK Beograda, to jest jos uvek ga nije preboleo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...