Jump to content

Zvezda vs Partizan


El Karnisero

Zvezda Vs Partizan  

220 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

To se podrazumeva, jos ako Kuruz da glas SNS-u nema zime.

 

Dobro, treba razumeti, bolje i hokej nego nista.

 

Mislim, nije da hokej nije popularan sport, tu je negde medju deset najpopularnijih, ali, uzeti titulu u Srbiji je kao da si postao sampion u vaterpolu u Amerigu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма, ок, небитан спорт, али чисто да се зна како је одједном скркан кеш у ЦЗ (исто вештачки направљен клуб, некаквим фузијама и променом имена) не би ли се смакао Партизан који осваја 10 година заредом.

 

Ја сам од тог хокеја погледао последњих 2 и по мин 3/3 и продужетак.

 

Сем фудбала и одбојке, нема где нисте гасили клуб, па у фузијама са другим мењали имена и наново се такмичили.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I sad je oko 600k sponzorski ugovor. Najgore je što je taj telekom ozbiljan gubitaš svake godine kad se podvuče crta.

 

Sponzorki pul Partizana, niko pare ne daje (sem Telekoma), došo milija ktitor - par fotelja i mali da igra, audi - par automobila da ima vazura u čemu da voze kojekakve kurve, neki laptop centar pc centar tako nešto - dali nekih kompova i to je to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ne znam otkud tom telekomu više pare i za najosnovnije troškove

toliko su ih svi muzli, nije mi jasno kako za plate imaju

 

mada sigurno da postoji kakav keš u šteku, pa da zbog toga nisu ni prodali zimus kompaniju, nego čekaju da prvo poslednji dinar izvuku odatle

Share this post


Link to post
Share on other sites

ukratko - pušite kurac, cigani

 

'Наш како, некима од нас је много битнија Звезда од квлтних бендова.

кад ћеш више да сконташ да не навијам за Партизан и да волим кад Звезда побеђује,

Uskoro ce Partizan,nadam se da ce ih pobediti,iako navijam za Zvezdu.

 

ukratko - zovi ekipu koja ti je lomila vilicu da ti lomi i kicmu, pa pusi sam sebi.

  • Upvote 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Nećemo dopustiti onima koji se povezuju sa svim protivnicima hrvatske samostalnosti. Ne samo povezuju nego im se nude! Ne samo da im se nude, nego im se prodaju za juuudine škude

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...