Jump to content

Zvezda vs Partizan


El Karnisero

Zvezda Vs Partizan  

220 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

E, svaka cast, to cenim i postujem! E, ajd' sad jos i El Karnisero da se pridruzi 'neagresivnim' zaljubljenicima u fudbal pa da pijemo! :pivopije: Evo, cu pogledam i ja neku tekmu! ;)

 

Naravno da sam neagresivni ljubitelj sporta. :pivopije:

 

Zato sto likovi poput tebe prvi beze sa tribine!

 

 

Likovi poput tebe su picketine najvece,jaki su samo kad su u grupi ili kada se kurce pred decom.Ti ne bi smeli da se pobiju na fer nikad.Kada moraju da se pobiju na fer vade nozeve i utoke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To Misko care!!! :pivopije::pivopije::pivopije:

 

Inace secam se u vojsci sam bio na prijavnici na Banjici sa Duljajevim rodjenim bratom radio i stalno je Igor dolazio i donosio klopu i tako to (jeste grobar ali strasno dobar covek) i jednom krene prica o imenima i ja kazem, sedeci sa nekoliko ljutih grobara, da sam ime dobio po Pizonu na sta svi pocnu da se keze i Duljaj stariji kao dobaci nesto tipa "po jakom si igracu dobio ime" na sta mu ja odgovorim "sreca pa je cale navijao za Zvezdu inace bih se mozda danas zvao Fadilj ili Fahrudin" na sta su svi prisutni grobci u momentu ucutali :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da sam neagresivni ljubitelj sporta. :pivopije:

 

 

 

 

Likovi poput tebe su picketine najvece,jaki su samo kad su u grupi ili kada se kurce pred decom.Ti ne bi smeli da se pobiju na fer nikad.Kada moraju da se pobiju na fer vade nozeve i utoke.

 

 

A ti si mi toliko 'jak' navijac da o derbiju raspravljas preko INTERNETA i to na forumu koji je predvidjen za raspravu o metal muzici...Vidis tu neki problem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

To Misko care!!! :pivopije::pivopije::pivopije:

 

Inace secam se u vojsci sam bio na prijavnici na Banjici sa Duljajevim rodjenim bratom radio i stalno je Igor dolazio i donosio klopu i tako to (jeste grobar ali strasno dobar covek) i jednom krene prica o imenima i ja kazem, sedeci sa nekoliko ljutih grobara, da sam ime dobio po Pizonu na sta svi pocnu da se keze i Duljaj stariji kao dobaci nesto tipa "po jakom si igracu dobio ime" na sta mu ja odgovorim "sreca pa je cale navijao za Zvezdu inace bih se mozda danas zvao Fadilj ili Fahrudin" na sta su svi prisutni grobci u momentu ucutali :D

 

HA HA! Do jaja! E te sale su Vam super! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Likovi poput tebe su picketine najvece,jaki su samo kad su u grupi ili kada se kurce pred decom.Ti ne bi smeli da se pobiju na fer nikad.Kada moraju da se pobiju na fer vade nozeve i utoke.

 

Ja prvi ne bi smeo da odem tako na utakmicu,priznajem bio bi me strah a i realno sta ce mi to u zivotu.Ako ne dobijes batine od protivnickih navijaca dobices od svojih ako slucajnu ne znas neku od njihovih pesama.Tako su u Vrscu prebili mog ortaka jer nije znao neku slogiranu pesmu,a dosli idioti iz Beograda i napravili haos.

 

Lepse mi da se sa curom zabodem pred tv i gledamo fudbal,na poluvremenu kresanje i tako to :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ti si mi toliko 'jak' navijac da o derbiju raspravljas preko INTERNETA i to na forumu koji je predvidjen za raspravu o metal muzici...Vidis tu neki problem?

Da je ovo samo metal forum davno bi propao :da:

 

Inace Zvezda je kao Juve u Italiji, 1/3 Srba navija za Zvezdu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja prvi ne bi smeo da odem tako na utakmicu,priznajem bio bi me strah a i realno sta ce mi to u zivotu.Ako ne dobijes batine od protivnickih navijaca dobices od svojih ako slucajnu ne znas neku od njihovih pesama.Tako su u Vrscu prebili mog ortaka jer nije znao neku slogiranu pesmu,a dosli idioti iz Beograda i napravili haos.

 

Lepse mi da se sa curom zabodem pred tv i gledamo fudbal,na poluvremenu kresanje i tako to :)

 

Apsolutno se slazem. I ja volim fudbal i volim Zvezdu, ali zasto bre da idem tamo i da rizikujem da me napadne grupica retarda i ispituje da li znam neku pesmicu i slicno. Moj prijatelj je jednom tako slucajno upao u vagon sa grobarima i oni ga dohvate, videli mu sal i ceo vagon ga je peglao. Jebes to, koji ce mi to u zivotu. Ovako se izvalim pred TV i ako je dosadna tekma samo promenim kanal ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da je ovo samo metal forum davno bi propao :da:

 

Inace Zvezda je kao Juve u Italiji, 1/3 Srba navija za Zvezdu

 

 

Brate to ti je nesto najpametnije sto si rekao jer ne samo da jedna trecina ljudi u Srbiji navija za zvezdu kao sto je slucaj sa juventusom u Italiji nego zvezda isto kao i juventus namesta utakmice i prvenstva :rolleyes: Pola strucnog staba u zatvoru...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ti si mi toliko 'jak' navijac da o derbiju raspravljas preko INTERNETA i to na forumu koji je predvidjen za raspravu o metal muzici...Vidis tu neki problem?

 

 

E kad sam ja isao na Sever ti nisi ni znala sta je to.

Odem da navijam za klub koji volim,da se malo izderem,da skacem.

Najbolje je lemati se na utakmicama,pa posle nam izbacuju klubove iz Evrope i gledamo derbi na TV-u.

Najgore je sto ti verovatno nisi nikad ni bila na Severu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate to ti je nesto najpametnije sto si rekao jer ne samo da jedna trecina ljudi u Srbiji navija za zvezdu kao sto je slucaj sa juventusom u Italiji nego zvezda isto kao i juventus namesta utakmice i prvenstva :rolleyes: Pola strucnog staba u zatvoru...

 

 

A zato EMO Jshic nikad nece priznati poraz od OFK Beograda? ;)

 

Salim se bre ... pa polako, doci ce i vasi na red ;)

 

Inace jel ides na Tokio Hotel?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate to ti je nesto najpametnije sto si rekao jer ne samo da jedna trecina ljudi u Srbiji navija za zvezdu kao sto je slucaj sa juventusom u Italiji nego zvezda isto kao i juventus namesta utakmice i prvenstva :rolleyes: Pola strucnog staba u zatvoru...

 

 

Smejala se serpa loncu.

 

 

A zato EMO Jshic nikad nece priznati poraz od OFK Beograda? ;)

 

Salim se bre ... pa polako, doci ce i vasi na red ;)

 

Inace jel ides na Tokio Hotel?

 

 

Ide kako ne ide.Prvo ce malo da se lema sa Radovim skinsima,pa onda da gleda Bilija i Tomija i da svrsava na njihov EMO look.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate to ti je nesto najpametnije sto si rekao jer ne samo da jedna trecina ljudi u Srbiji navija za zvezdu kao sto je slucaj sa juventusom u Italiji nego zvezda isto kao i juventus namesta utakmice i prvenstva :rolleyes: Pola strucnog staba u zatvoru...

 

A partizna ne namesta, daj molim te! polako, tek ce da pozatvaraju grobarsku bagru. Ali sigurno Zvezda nija namestila cuvenu 91 godinu :twisted:

ZVEEEEEEZDAAAAAAAAAAAA!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...