Jump to content

Zvezda vs Partizan


El Karnisero

Zvezda Vs Partizan  

220 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Zbog narastajuceg spama na drugim temama odlucio sam da otvorim ovu temu.

Misko prepravi ako nesto ne valja. :pivopije:

 

Navijam za Zvezdu(necu valjda za Grobare,Boze sacuvaj).

 

Ajmo-ko je bolji,ko je jaci,ko je ispao picka a ko je ispao dasa...

Edited by Thule

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ha ha ha! :D Ma ne pratim sport, nego vidim ovde krvavo cekate u zasedi da se pojavi neki 'Grobar', ha ha ! :D Uostalom, strasno sam razocaran situacijom u sportu kod nas (mislim na ovo u fudbalu) a inace i kao klinac sam slabo pratio klubska desavanja a reprezentaciju tu i tamo zbog Milojka Pantica! :D:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ha ha ha! :D Ma ne pratim sport, nego vidim ovde krvavo cekate u zasedi da se pojavi neki 'Grobar', ha ha ! :D Uostalom, strasno sam razocaran situacijom u sportu kod nas (mislim na ovo u fudbalu) a inace i kao klinac sam slabo pratio klubska desavanja a reprezentaciju tu i tamo zbog Milojka Pantica! :D:pivopije:

 

 

Cekamo Grobara da mu se krvi napijemo! :violent:

 

Milojko je KVLT!

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedina dobra stvar u tome sto sam mator covek je to sto sam imao tu priliku da u zivotu budem jedan od svedoka osvajanja titule prvaka Evrope i sveta od strane naseg najveceg kluba!!!! I nikad necu zaboraviti glas MIlojka Pantica kada se derao "Darko, Darkooooooooooooooooooooooooooooooooo, nebo se otvoriloooooooo, Crvena Zvezda je sampion Evrope"

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grobarski argumenti me uvek nasmeju. :)

 

ovo nije argument vec istina..ako ih ima vise, sto ne mogu da skupe na kosarci ni 1000 ljudi?i kad je ulaz besplatan!

 

da, i to vulkanski

 

Jel znati vi grobari kako je jako svrsavanje kada postanes prvak Evrope? :rolleyes:

 

da, znamo!vaterpolo 6x, kosarka 1x. :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo nije argument vec istina..ako ih ima vise, sto ne mogu da skupe na kosarci ni 1000 ljudi?i kad je ulaz besplatan!

 

 

 

da, znamo!vaterpolo 6x, kosarka 1x. :):)

 

Uf, ja ovde kao neutralac (tj, navijam za Milojka Pantica :D) vidim da se ne da Amon-Ra, bice ovde svega i svacega, mozda i naucim kad ko sta osvojio i u kom sportu, ha ha! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...