Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

yumetal.net forum

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Night Prowler

Iskreni članovi
  • Joined

Everything posted by Night Prowler

  1. Musavi stancuje albume samo tako. Sto se tice novog albuma, ja bih voleo da batali thrash pokusaje, u poslednjih nekoliko albuma mu bolje idu heavy pesme tipa 44 Minutes, The Right To Go Insane, Never Walk Alone itd.
  2. Realno. Ja jako retko brisem muziku koju skinem, ali ovde je radilo shift+delete nekoliko sekundi nakon kraja albuma. Cak sam izbrisao i da sam ga slusao na last.fm-u, bilo me sramota
  3. Dobronamerna preporuka: bolje nemoj da slusas
  4. A zasto se to salje uopste? Neka nagradna igra or what?
  5. :haha: :haha:
  6. Ih, sto se ukusi razlikuju, meni je taj ubedljivo najgori. Al' OK, razumem zasto ti se svidja, meni onaj overdubbing Hansijevih vokala stravicno ide na kurac, a vidim da se ljudima to uglavnom svidja. Meni je najbolji Tales From The Twilight World. Sto se tice setliste, ja sam zadovoljan, i bilo mi je super cak i na pesmama koje nisam pre voleo (Fly, Tanelorn).
  7. Najbolje Space Eater da je bio predgrupa Ili Forever Storm.
  8. Meni bi Alhemia bila OK da im tekstovi nisu sranje...
  9. I ja sam poceo skoro (kao sto se moze naslutiti na prethodnoj strani ). Preslusao sam Communion i The Great Mass, i oba albuma su mi super. Naravno, Anubis najjaca pesma
  10. Sa live clean vokalom: http://www.youtube.com/watch?v=uyTO7jTZhWc
  11. Night Prowler replied to cotoha's topic in Black metal
    Ja mislio da se bend zove Batak Trebalo bi da veceram
  12. Hm, ja ga nisam nesto primetio. Kako su ga preveli nasi?
  13. Gledao sam ja, dobar je.
  14. Ne slusam dok ne izdaju DVD...
  15. Ja mislim da sam ga video, ima neki zavoj na glavi, mozda ga sredio neki fan DewScented i Zonarie
  16. Evo samo za tebe: http://www.youtube.com/watch?v=aFhB24dIrSY +
  17. Nervira me Mangini, ali kapiram da takav personaliti treba DT-u. Ionako ce za jedno 5-6 godina da se vrati Portnoy... Minnemann: predobar i previse happy za DT Priester: neka svira power, to mu ide bolje Wildoer: mislim da bi dobar bio jer jos i ume da growluje za razliku od Portnoya, ali je previse metalac za ove druge Roddy: nije za prog Lang: dobar, k'o Svarceneger da svira bubnjeve Donati: ja ne bih sekund uspeo ozbiljan da ostanem da razgovaram sa njim frflja lik samo tako a nervira me kako drzi levu palicu strasno... Mangini: paljevina totalna, previse se gubi dok svira, kao Lars Ulrich koji zapravo zna da svira
  18. Koje kidanje, majko mila I dalje su mi usi zapusene...
  19. Gamma Ray je keva i za Kamelot i HammerFall i sve sto si naveo osim Gardijana s kojima su otprilike u istom rangu.
  20. Sustina je u ova dva linka: http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/news.aspx?mode=Article&newsitemID=155397 http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/news.aspx?mode=Article&newsitemID=157135
  21. Night Prowler replied to Baal's topic in Avantgarde Metal
    Secam se da je neko trazio snimak sa Gene Hoglanom. E pa evo ga: http://www.myspace.com/video/sean-kry-tof-sitka/gene-hoglan-opeth-sotu-39-05-atlanta-ga-the-grand-conjuration/483970 http://www.myspace.com/seansitka/videos/video/483950
  22. Ma lik je lud, nema buducnosti za njega u Agent Steel. Verovatno cekaju da rese legalne probleme pa da objave da je Rick novi pevac.
  23. Koje ludilo od benda. Ne znaju vise ni oni ko im sad peva... Rick je dobar, bolje on u top formi, nego Cyriis koji se raspada...
  24. Ko peva i je l' valja? Mrzi me da otvaram MS, spor je i nervira me, pa cu sacekati YouTube snimak.
  25. Ja npr. nikad nisam rekao da volim Khana i da je nezamenljiv i najbolji vokal itd. Njegov glas mi je uvek bio odbojan i tek u poslednje vreme sam uspeo da ga koliko-toliko svarim. Negde zvuci bas super, a negde bas nepodnosljivo. Nekako mi smeta njegova boja glasa, 'bem li ga.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.