Everything posted by Talvi
-
Najbolji metal omoti
Krupnije slike, sine, krupnije.
- The Stone
-
Metal žanr
Omiljeni: black, death, folk i tzv. "US southern" metal (dakle Pantera, Down, Crowbar, COC i slicni). Takodje slusam: doom, gothic, americki thrash i ponesto od progressive-a. Ne slusam: nemacki thrash, "izdrkavajuci" progressive, power i heavy. zaboravih: volim i sve varijante mesanja metala sa elektronikom.
- Emperor
-
Emperor
Vrlo moguce, cak mu je i motiv na majici k'o na onom prethodnom mu avataru.
-
The Stone
Nema nista sa "Zakona"... :no:
-
The Stone
Al' im je lista, do mojega.
-
Slayer
Mozda, mozda. Ali kult kultova: na vratima "Hippies use side door" a na zidu Jim Morrison.
-
Најбољи (најсмешнији, најглупљи) постови свих времена
Opsti pokolj na temi o Tolkinu, pa kaze: :) Headshot. :)
-
Slayer
http://www.youtube.com/watch?v=eZKNrklEg7c
-
The Mars Volta
:) Inace, album je predivan.
-
Malevolent Creation
I to sto kazes, meni vise nista ovde nije jasno. Da ga jebem.
-
Folk muzika
Volim ja tu pesmu odavno, ali tek sad sam video snimak.
- Keep Of Kalessin
- last.fm
-
Milan Nedić
Sto se tice tretmana okupatorske vojske prema Srbima van Nediceve teritorije mogu reci sledece: Moja porodica je u to vreme zivela u danasnjoj BiH i imali su kontakta sa sve tri vojske. Poredak je isao ovako: stizu Italijani - opusteno, oni ce samo da se malo zajebavaju okolo, uzmu nesto mleka i sireva i cao. Kul ljudi. stizu Nemci - oni su vec zajebani, ali ako narod ne pravi neka veca sranja ne diraju ni oni njih. Ok, opasni su i odvode u logore povremeno, ali nisu toliki krvoloci koliko se prica. stizu Ustase - spasavaj se ko moze. Eto, tako je bilo. Btw, nekoliko muskaraca sa kevine strane familije je tokom rata bilo u logoru u Norveskoj. Govorili su da nije bilo lako, da su mnogo radili i slabo bivali hranjeni, ali u poredjenju sa onim sto su Ustase radile u njihovim logorima to je delovalo kao sprdnja.
-
Death / Grind - noviteti
Slusao jos odavno, naravno.
-
Death / Grind - noviteti
Da, a narocito mi kao Srbi/Bosanci imamo prava da se sprdamo na racun bilo cije scene. :) Ne, ozbiljno, Rudra je vrh bend - probaj ovo: a Singapur ima jedan od najkultnijih bendova ikada - Impiety. Uostalom, imas ti dobre bendove iz mnogo gorih zemalja od Singapura.
-
Shining
E, to. Evo kako ja to otprilike vrednujem: 10 - antologijski album 9 - album godine 8 - odlican album 7 - dobar album 6 - iznad proseka 5 - prosek itd itd itd... stoga i imam takvo misljenje.
-
Folk muzika
Reci nisu potrebne.
-
Koncertne agencije u Srbiji
I onda ocekujes da nekoga boli za tvoj sopstveni post?
-
Sonata Arctica
Super omot.
- Shining
-
Shining
Album za 10? Pazi, kao neko ko recenzira tonu black albuma mesecno mogu ti reci da do sada jos nijednom bendu nisam dao tu ocenu. Tipican primer albuma za desetku ti je, evo, "In The Nightside Of Eclipse". Nije dovoljno da album bude samo tehnicki dobar i u tom tenutku kvalitetan da zaradi tu ocenu, desetka ide albumima za koje se u startu vidi da ce se slusati jos godinama posle njihovog izlaska i na kojima ce se buduce generacije uciti. A ovaj novi Shining je, recimo, miljama daleko od toga.
- Death / Grind - noviteti