Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

yumetal.net forum

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

HADES

Iskreni članovi
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by HADES

  1. Venom - Black Metal i At War With Satan.
  2. Šta je ovo, Warrior opet pustio kosu?
  3. HADES replied to Srki's topic in Domaća metal scena
    Odličan je novi album, više mi se sviđa ovaj fazon, kraće pesme i ne toliko naglašene klavijature. Ipak, Gorgeous symphonies mi i dalje ostaje najbolji MR album.
  4. Inferno - Stare Bezbozne Emoce Beastcraft - Dawn of the Serpent May Result - Slava Smrti
  5. Pa nemoj onda da sereš kada neko pljuje po tvojim bendovima.
  6. Jebo te jel ti moraš da jedeš govna na svakoj temi koja ti se ne sviđa?! Prvo pizdiš i cmizdriš kad ti pljuju po Cof-u a onda sam sereš po bendovima kojim ti se ne sviđa produkcija, sviranje, tekstovi... Iskliraj malo, koji ti je kurac! Ovaj glupi forum ti je postao život, blejiš na njemu 24/7, izađi malo napolje, provedi se malo jebo ga ti... Sva tri originalna člana Profanatica-e su svirala u Incantation-u.
  7. Stavio sam ova dva benda pod istu temu, budući da su stvari sa Havohej albuma u stvari Profanatica pesme i trebale su da se nađu na njihovom prvencu, međutim bend se raspao neposredno pre izdavanja albuma a Paul Ledney osniva Havohej. Ledney 2001. opet okuplja bend (doduše u novoj postavi) i snima fenomenalni Profanatitas De Domonatia, kao i par odličnih singlova. Ko voli nek izvoli...
  8. 'De si našao ovo, znam da je bio u IPS-u pre četiri-pet godina (dok je još bio kod SKC-a, na mestu sadašnjeg Livingroom-a) a posle ga nigde više nisam video. Najjači MR album! Inače, uzeh danas Emperor - IX Equilibrium.
  9. Upload-ovao sam album Ko sam ja? sa ispravljenim nazivima: http://rapidshare.com/files/161767548/1997...Sam_Ja.rar.html Spiritualni ogled je podeljen na 3 dela, mada je treći deo maltene nebitan (zujanje na kraju pesme) i nalazi se na početku pesme Ja sam onaj koji jeste.
  10. HADES replied to Ravendark's topic in Black metal
    Imam ja demo Rogati kopitar al fali zadnja pesma: http://rapidshare.com/files/160880700/Roga...opitar.rar.html
  11. Na albumu Nicht Kapituliren je polako počeo sa ns tekstovima da bi sa sledećem 1.966 skroz prešao u te vode.
  12. 'De si našao Inquisition?
  13. Sabbat - Live Sabbatical Hamaguri Queen
  14. HADES replied to HADES's topic in Black metal
    Bend nema lošiju produkciju od npr. starih albuma Darkthrone-a, jasno se čuje i razaznaje svaki rif, jedino se doboš čuje malo slabije, ali jebi ga sad. Uostalom, koliko ima bendova sa dosta lošijom produkcijom, 'de se baš uhvatiste da o tome kenjate. I jebe se i meni za status koji imaju na sceni (ako uopšte i imaju neki status), pričam o muzici koja je u ovom slučaju odlična (bar meni).
  15. HADES replied to HADES's topic in Black metal
    A posle cmizdriš kada ti napljuju Cof...
  16. HADES replied to Protagonist's topic in Heavy metal
    Moja Manowar kolekcija: http://i437.photobucket.com/albums/qq98/jd...pg?t=1225205905 HAIL AND KILL!!!
  17. HADES replied to HADES's topic in Black metal
    Pošto niko nište ne piše pretpostavljam da ih niko nije slušao, tako da evo vam linkovi za skidanje albuma. Odslušajte, vredi: 2005 Into the burning pit of Hell - http://www.mediafire.com/?mwm0y4rjgy3 2006 Dawn of the serpent (3 demoa + 2 nove pesme) - http://rs246.rapidshare.com/files/11264580...AFT-DAWN_OF.rar 2007 Baptized in blood and goatsemen - http://www.mediafire.com/?tgmfvzz09mi
  18. HADES replied to Angelystor's topic in Thrash metal
    'Ladno se legende opet okupile, rade čak i na novom albumu! Inače, ja bih ovo na black metal prebacio.
  19. HADES replied to deadsy's topic in Black metal
    Iz poštovanja prema čoveku čiji nick nosim (da napomenem da sam se pijan registrovao, inače nikada ne bih uzeo ovaj nadimak) neću ništa reći na ovoj temi zato što bilo šta što kažem bi bilo čista blasfemija prema ovom bendu (da ne kažem - BENDU nad bendovima). Samo ću reći - 3. jun 2004. - najžalosniji dan black metal-a...
  20. Nisu tu sigurno, sa Invoking-a su samo dve (Embraced... i Realm of Shadows...).
  21. Beastcraft - Baptized in blood and goatsemen
  22. Jebi ga nisu svirali tu stvar kol'ko se sećam. E da, stvarno je smešno koliko je bilo ljudi, ortak je uzeo kartu to veče i dobio je bedž, što će reći da je prodato 50-ak karata u najboljem slučaju.
  23. Jedna od najjačih i najiskrenijih bm svirki u Srbiji, stvarno su pocepali! Zvuk ne mož' biti bolji, iako ih je samo dvojica bilo na bini. Odsviraše (ne ovim redosledom): Embraced by the Unholy Powers of Death and Destruction, The Realm of Shadows Shall Forever Reign, Crush The Jewish Prophet, Nefarious Dismal Orations, Where Darkness Is Lord And Death The Beginning, We Summon The Winds Of Fire, Unholy Magic Attack, Unholy Magic Attack i na kraju Journey to Infernukeorreka. Možda još koju al stvarno ne mogu sad da se setim. Slikao sam se posle sa Dagon-om, reče mi čovek da će na leto sledeći album. Hail the cult!

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.