Everything posted by Vlaja Buraz
-
Scrubs (2001-2010)
Ja sam mislio baš otvoriti temu. Pratio sam prvu sezonu kad je originalno prikazivana na HRT-u, neke 2001/02, pa sam onda fulao poslije, nisam pratio. GENIJALNA SERIJA. Ja sad lagano skidam sezonu po sezonu pa gledam, trenutno sam pri kraju druge. Odlično mi je što ponekad ukombinuju jako gorke momente u priču (čaša meda, časa žuči), a i likovi su izuzetni, nema dalje - Dr. Cox i njegova žena koja je pet puta jača od njega, čistač koji svaku J.D.-evu riječ izvrne i Elliot koja je skup svih postojećih neuroza.
-
Helloween
Sjeti se svih onih bundevica što si crtao po školskim sveskama pa im u lice reci kako jest! Ako ne zbog toga, učini to za Vladana sa tri uzvičnika!!!
- Helloween
-
Whitesnake
WHITESNAKE: New Album Tentatively Due In May - Sep. 13, 2007 :) :) Ne može jeftinije.
-
Overkill
Volimo mi njih i sve to, ali sramota je šta rade. Ja nešto kontam kako ovo zvuči kao Feel the Fire. Jedini je problem što je prošlo 22 godine.
-
Heaven And Hell
O, internete, moćni izvoru informacija.
-
Heaven And Hell
O, internete.
-
Overkill
Ja nisam ni dogurao do kraja.
-
Linkovi za download albuma
Tom Jones - The Lead & How to Swing It (1994)
-
Linkovi za download albuma
Porediš svoju tugu s mojom? Stvarno si beskrupulozan.
-
Linkovi za download albuma
Još uvijek nema onog mog Toma Jonesa...
-
Megadeth
http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermo...ewsitemID=80447 MEGADETH: Columbus Show To Be Streamed Live On YeboTV.com - Sep. 10, 2007
-
Max Payne
Ja sam samo igrao prvi dio (iz zajebancije ga instalirao kad sam od buraza dobio komp), prešao ga jednom i skinuo. Simpatična je jako igrica, ima nekih rupa u priči koje su me negativno iznenadile, ali ništa bitno. Jako je dobra atmosfera.
-
Loudness
To vam ja govorim sve vrijeme. Inače, meni bi omiljeni album iz originalnog perioda bio Disillusion, neobično mi je drag i Shadows of War, tu su negdje. Što se tiče faze sa M. Vescerom, "Soldier of Fortune" pjesma sadrži jednu od najljepših solaža ikad, a i ta dva albuma su solidni, ovaj drugi (On the Prowl, 1991) čine svega tri nove pjesme i ponovo snimljene stare stvari od kojih su meni nekako najupečatljivije dvije balade: "Never Again" (u originalu "Silent Sword", objavljena na singlu i kompilaciji Loud n' Rare iz 1991, napatio sam se kao isus da je nađem) i "Find a Way", (zasnovana na "To Be Demon" sa prvog albuma)... I da, "Girl" prejako zvuči u toj verziji, kakav groove u jako čudnom ritmu. Dalje, 1992. album Loudness, Masaki Yamada vokal, u suštini solidan album, "Pray for the Dead" spomenuta od strane Lemija stvarno roka, dobra produkcija, jaka svirka, a meni su još izuzetne sa tog albuma "Racing the Wind" (standardna hevačina) i "Love Kills (and Leaves You Bleeding)" (sporija, teška numera). Ovo dalje je veoma čudno, Heavy Metal Hippies je doom album a poslije njega je to miješanje svega i svačega gdje se na svakom albumu nalazi po par dobrih stvari ali i par neslušljivih.
-
Muzikantsko ćoše
Ima tamo baš odličnih animacija... Par "metara" niže, ova je meni omiljena (a i "original" je, ovu gore sam viđao posvuda na netu):
-
Muzikantsko ćoše
Nije obrada. Nedavno je neko na Racer X forumu okačio link za ovog najbržeg gitaristu pa se onda stvorila masa nekih likova pa još neki lik koji je na MAB (majklanđelovladanbatić) forumu mjerio gitariste po brzini istrzavanja, napravio listu od njih 40-ak. Shawn Lane ih šije sve redom, 18 NPS. Nego, nije mi to bila ideja... http://www.racerxband.com/board/viewtopic.php?t=13864 Jedan lik je bio ove godine u "Freak Guitar" kampu pa donosi svoje utiske. Prenosim neke zanimljivosti: Ko ima MySpace nalog može da pogleda slike na ovom linku.
-
Paul Gilbert
Nego, jedan link: "Get Out of My Yard" uvod u izvođenju dječaka od 13 godina. Kao "ljudski kapodaster" je poslužio njegov drugar koji ima 12 godina. Prejaki su malenci, ali prejaki. Što se tiče ovog G3 koncerta iz Njujorka (DVD spomenut prije par poruka), "procurio je" - pojavio se torent i na Demonoidu i na Jam to This: http://www.demonoid.com/files/details/1290555/16704775/ http://www.jamtothis.com/showthread.php?p=66898 U pitanju je "originalni DVD9" format (predviđen za Double Layer DVD disk), veličina torenta je 5.57 GB, a kontam da ga neće uništiti DVD shrink proces... Evo, i ja upravo napravio mjesta na disku pa stavio da skidam. :mrgreen:
-
Overkill
Ne želim da vjerujem da je ovoliko jeftina produkcija. Nije da je u posljednjih 15 godina bila skupa, ali ovo je žalosno. Ne mogu doći do pjesama koliko me zvuk nervira.
-
Kraljevski Apartman
Šta ima loše u tome?
-
Overkill
IJAOOOOOOOOOOOO Emocije. Fala, Gavro.
-
Draconic | Stellar Seer
Uroše, jesi ti emo? Izmjena, ne vidjeh: I ja se nadam.
-
Draconic | Stellar Seer
Konačno? Nije ni vama lako, posebno Lazaru.
-
Wisdom
Šta je tu užasno? Morao sam da okačim sliku čovjeka da znamo da li se o njemu priča ili o nekom drugom generalu ujaku, a o ukusima se ne raspravlja. Nekim ženama je on ideal metalne ljepote.
- Wisdom
-
Tattoo
Da, češi odmah i ravnomjerno po cijeloj površini tetovaže.