Everything posted by vudun
-
Slipknot
Čak je i Lar$ Ulrich pravi Ricky Martin za ovog Džordisona, što se barem izgleda tiče.
-
Metallica
Eto odakle g-din crkvenjak crpi inspiraciju za solaže Bez zezanja Kirk je paradoks - koliko god sole perfektno zvuče na studijskim izdanjima, toliko loše uživo...
-
Metallica
- 5 Najznacajnijih Albuma Za Metal U Ovom Milenijumu
Серете к'о трудне фоке... : ne- Megadeth
Album je ustvari trebao da se zove ''Erection has Failed''.- NAJGORA PESMA VASEG NAJDRAZEG BENDA
Ovde izgleda sve bolid do bolida.....- Metallica
Barem koristi opciju za citiranje, jer ovako ne znam da li se obraćaš meni ili crnom sunčevom zraku, ili nekom trećem...- Metallica
Jok, ja sam pao sa kruške! Uostalom kakve veze ima Andjeo Smrti sa solažama ''KIll Em All-a'' ?!?! Nikakvih dodirnih tačaka.- Exciter
Umesto toga su vodili sladak život....većina njih svoje matične bendove doživljavaju kao zajebanciju i ne osećaju neku naročitu obavezu prema fanovima, nažalost.- Najbolji heavy metal cover?
Misliš za MaNiAc_sub_Iove ?! cenim to...- NAJGORA PESMA VASEG NAJDRAZEG BENDA
Ccc.....to ti je najgora pesma omiljenog benda ?!?!- Sepultura
Oni su prošlost thrash metala, prvih šest albuma su jako dobra , a zadnja četiri krš Roorback nisam slušao.- Metallica
Solaža ne mora biti naročito komplikovana, da bi bila genijalna! Za mene 'Kill 'Em All' ima najbolje brzinske solaže u čitavom metalu. Pogledaj samo onu na uvodnom delu pesme ''No Remorse'', neverovatna je, zatim soliranje na kraju 'Jump In The Fire'.....svaki ton se da prepoznati, i ima svoj sklad - melodiju u službi brzine.- Metallica
Daj molim te - Kill Em All ima ultra brze, zakon solaže! I što je najbitnije svaki ton se kristalno jasno čuje, što se ne može reći za recimo Slejerove.- NAJGORA PESMA VASEG NAJDRAZEG BENDA
Vala udaćemo te mi za Araju. Što se 'mojega' ukusa tiče : Testament - Electric Crown- Sodom
Lammare Odome ?! To ti je ono kao Libija i Lidija jel' ?- Annihilator
Probaj onda sa Rammstein, oni prvi se ubacili pod tu libelu.- Najbolja thrash metal balada
Skinuli ti ban cico, a ?- Exciter
To ti je tek čistokrvni NWOBHM Nema mnogo veze sa thrash-om.- Annihilator
Važno je da gitare ne zvuče jadno kao na ''Waking The Fury''.- Metallica
Pre bih rek'o da ima malenog đoku.- Analizator - abzulut tru grajnd
МОЗАЏК ???- Testament
Duhovito nema šta. A tebi, koji je omiljeni Testament album, ako si ih uopšte i slušao ?- Metallica
Sića. Pitam se koliki li je Džejmsu- Metallica
E zaboravio sam da spomenem pesmu, zbog koje sam se dugo stidio priznati da sam ikada slušao Metaliku. HERO OF THE DAY! - 5 Najznacajnijih Albuma Za Metal U Ovom Milenijumu