Everything posted by Grobodan
- BM noviteti
-
BM noviteti
Zar nije ta vest odjeknula u Srednjoj zemlji
-
BM noviteti
Jeste nastavak, ovde imaš celu priču https://www.invisibleoranges.com/stormkeep-battle-unholy-avarices-on-the-nocturnes-of-iswylm-interview
-
BM noviteti
Ok here goes Ovde je reč o jednom dobrom blek metalu. Ko voli Dimmu Borgir i Vlad Tepes može ovde naći razloga za zadovoljstvo. Ipak su rifovi mogli biti bolji. Zbog ovakvih albuma volim blek metal. Slušajte ako baš morate. Dobar album.
-
Koncertne agencije u Srbiji
Premijerno u Zapi
-
BM noviteti
Ja ipak čekam da Knjigovanje recenzira
-
BM noviteti
Zabavnije kad se kaže BI, odmah se vade koplja i izgovori
- BM noviteti
-
BM noviteti
Ma čim je to Blood Incantation ekipa mora biti preozbiljno i najbolje
-
Metallica
Oće da kaže da je teško smeće
-
Koncertne agencije u Srbiji
Upravo skinuti s lajnapa zbog istog
-
BM noviteti
A ti si čovek kog je teško obradovati
-
BM noviteti
Imam stokholmski sindrom s ovim knjigovanjem
-
Koncertne agencije u Srbiji
Bio sam pre par decenija na KST maskenbal, u bašti stavili šatru i pevao Luis rahmetli
-
Rush
- Voivod
Kralj na vokale svakako šta god da je- Voivod
Ja se tek sad prisetio da nisam čuo Morgoth Tales na talasu ovog novog dojajnog lajva, i nije ni tako loše, neka druga dimenzija... Naravno ni do kolena originalima. BTW snake tata.- Najgori metal omoti
Omot Anthemsa je opisan u prvom stihu With strenght I Burn, fantastičan. I nije za majicu nikako. Equilibrium zadnja strana bukleta je trebalo da bude omot, bolje bi bilo.- Najgori metal omoti
Super su Kantorovi omoti, čovek ima stil svoj jednostavno. Ali svakako svi omoti sa dosta boja i motiva nisu za majice, kako Kantor tako i Seagrave ili Necrolord npr. In the nightside Eclipse božanski omot, nikako tema za majicu.- Najgori metal omoti
Ubija Stefan, majstor- Najgori metal omoti
Ako hoćete grozan DM omot klasika albuma Hell Awaits to nije... Može MA Domination recimo.- Green Carnation
Meni bolji prvi deo za nijansu ali drži se linija, inače drugu pesmu je otpevao basista. Jedva čekam treći deo. Inače na sva tri albuma su radili simultano od reuniona, ne znam kuda posle.- Converge
Novi je napolju, ima ovaj put više padanja niz stepenice na gitarama, ali su se i opet usudili da ima i rifova. Nisam pametan.- Spirit Adrift
Treba da izađe ovih dana još jedna pesma za Decibel i to bi bilo to. Zanimljivo koliko me bolela patka za ovaj album a lepo mi legao baš, a čekao željno Godthrymm i hladan tuš. Sit trancit gloria doomi.- Iron Maiden
Taj album nema loše mikrosekunde. - Voivod