Everything posted by Mickey mouse
-
Koncertne agencije u Srbiji
Znam,znam. Jel zna neko sta se desava sa onim Hexvessel koncertom- jel potvrdjeno, gde ce biti i sl...?
-
Koncertne agencije u Srbiji
- 2016.08.21. *Tvornica kulture, Zagreb* Clutch
Pošaljite ih u Beograd. Biće nas 50 u Festu.- 2016.04.18. *Dom omladine, Beograd* Decapitated, Hate, Thy Disease + TBA
- 2016.04.05. *Klub Elektropionir, Beograd* Hexvessel, Dojo.
Ja sam više zainteresovan za predgrupu...ću da svrnem. Ko organizuje ovo?- Koncertne agencije u Srbiji
Stoned jesus? Nisu Rusi ...a deluje da ce opet ispaliti. Biće Rosetta, opet GIAA verovatno, Stonebride valjda...biće sigurno još nešto, tek je počela godina...- Koncertne agencije u Srbiji
Odlično što se mene tiče. Poseta je bila prilično užasna, a slično će verovatno biti i ovaj put. Čist gubitak u najavi, sem da ih ne dovlači za smešno male pare,a ne verujem. Inače, mislim da sam već pisao- od ovih koncerata sto je Nino radio jedino su Crowbar i GIAA bili ok sto se tiče posete+Russian circles al u malom prostoru. Ovo ostalo je sve u rangu otpirilike 50-100 ljudi...zapravo i daleko manje kad se setim Nate Hall-a i Jucifer , recimo...- Koncertne agencije u Srbiji
Odlično!- Koncertne agencije u Srbiji
Ko je radio Celeste prošli put kad su bili? Vidim da najavljuju euro turneju ove godine,daj makar nek oni svrate ove godine...- Krallice
Sluša li uopšte neko Gilead media bandove? Slabo pratim ovaj deo foruma, pa se izvinjavam ako je možda spominjano... FALSE: DEAD TO A DYING WORLD: https://www.youtube....h?v=p73vMphNWos YELLOW EYES: PALE CHALICE: https://www.youtube....h?v=PKlC_cdSies- Koncertne agencije u Srbiji
Izgleda da ce ta 3 dana biti u Rumuniji...- Today Is The Day
http://balkanrock.com/katarzicni-kaos-today-is-the-day-u-mocvari/- Koncertne agencije u Srbiji
Ono kao imaju 3 slobodna dana između Ljubljane i Pešte...- 2015.11.27. *Božidarac, Beograd* Torche, Them Moose Rush, The Schtrebers
- 2015.11.27. *Božidarac, Beograd* Torche, Them Moose Rush, The Schtrebers
I ja se bojim ovoga isto...bio sam na skoro svim Resetorovim koncertima ove godine; jedino je za Crowbar i za Leprous ( sto je opet bila "kolaboracija") bila ok poseta, ovo sve ostalo je bilo verovatno cisto gubljenje para. Čak je i za Mono bila bas skromna poseta, Rosetta- uzasna poseta, Jarboe takodje. Na Nate Hall-u nas je bilo tipa 10-ak...Today is the day 5,6 karata u pretprodaji... Ne vidim ni najave za sledecu godinu, mada su bukinzi bandova vec počeli, tako da sve sluti na to: sto smo gledali-gledali. Al ko nas jebe kad je bgd publika najgovnarskija na svetu...- 2015.11.27. *Božidarac, Beograd* Torche, Them Moose Rush, The Schtrebers
- Koncertne agencije u Srbiji
pih, pa to je najmanji problem...- Koncertne agencije u Srbiji
razlog vise da se dovedu.- Koncertne agencije u Srbiji
pa to, nema potrebe za loženjem.- Koncertne agencije u Srbiji
Pa jel vidis Bgd negde u datumima?- Koncertne agencije u Srbiji
ajde Resetore...- 2015.11.27. *Božidarac, Beograd* Torche, Them Moose Rush, The Schtrebers
- 2015.10.23. *Dom omladine, Beograd* Leprous, Sphere, Rendezvous Point
Ko je deda o kome pričate!?- 2015.10.23. *Dom omladine, Beograd* Leprous, Sphere, Rendezvous Point
Ipak sam znao 2 pesme čak... Bilo profi-konačno neki koncert gde sam mogao band da čujem onako kako treba bez mikrofonije, probijanja...konačno da odem na neki koncert gde se razume šta pevač peva I band je profi doveli svoju ekipu za miksetu...koja je usput zauzela 1/4 one kutije šibica od sale u DOB-u. Još 1/4 prostora je zauzeo merch prostor...cene naduvane...jebem li ga-nije ovo Norveska pa da se cd prodaje za 15 evra Puno bilo, organizator uzeo lovu-svaka cast! Sledeći put malo komforniji prostor please. Na RP na žalost nisam stigao, odgledao deo druge predgurpe-nebuloza. Dva događaja koja su me smorila: -tuča na kraju svirke kad je nadrogirani retard nabo nekog tipa bezveze rekao bih. Još je gora reakcija obezbeđenja-popričali sa mentolom, okrenuli se otišli, a ovaj se vratio na koncert. Posle toga sam izašao, ne znam dal je bilo nastavka...Lupiš debilu 2 šamara i išutiraš ga napolje, šta koji moj pričaju sa retardom; -Đorđe David wtf!? Otkud on, zašto, koji moj i sl.Uvek mi se prevrne zeludac kad vidim tu glistu zarobljenu u telu polu-čoveka...- 2015.10.23. *Dom omladine, Beograd* Leprous, Sphere, Rendezvous Point
Sold out!? Haaaaajp! Inače, dolazim,iako znam 1 pesmu. Imao sam visak para u dzepu...a i da vidim onu basistkinju iz RP Oblacim TITD t-shirt u inat Ninoslavu sto nece da ih dovede! - 2016.08.21. *Tvornica kulture, Zagreb* Clutch