Jump to content

Warcraft III


Baal

Recommended Posts

sorry shto moram ovako da odreagujem, ali dosta si kenjao, kakvi crni Mi na vodecoj poziciji? U toj Koreji ima bar 10 000 ljudi koji bi mogli da pobede nasheg najjacheg igracha 100 : 0. Iz prostog razloga shto dok ti ovde gubish vreme postujuci gluposti oni vezbaju War 10 do 14 sati dnevno ( bez zajebancije ) ima i u drugim zemljama jakih igracha koji isto ovoliko vezbaju, ali u Koreji je igrachka scena sigurno najjacha. A vi se lozite kao da je on deo medjunarodne scene pa sve zna. Pa iz aviona se vidi da dechko ne igra na Bnetu nego preprichava neke noobz taktike. I o kakvih 2000 ti prichash? Zar se nije sad zavrshio Blizzard Invitational Turnir na kojem su nagrade bile 1. 20 000 dolara 2. 15 000 dolara 3. 5 000 dolara ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 394
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sada idem da spavam a ti kada ti bude lepo mogao bi i da odgovoris.

A sto se tice mongoloida bas vidim svi su u najboljim klanovima ( sem u nihovoj zemlji ) njih i nemce je naj lakse kidati na netu, oni nemaju mozak, navikli su da kao u quake-u koriste sifre koje su samo oni znali ( ides ka platformi za skok niko ispred tebe i ... ti si mrtav neko te isekao plazmom ) a ovde se koristi mozak svaki pokret znaci rezultat, a kada sam mislio na nas u svetu mislio sam na nase ljude po svetskim klanovima a ne na reprezentaciju, naravno svi su oni dobri sve dok se ne uklane a onda pozdrav reprezentaciji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma postacu rasista samo zbog njih ma mrzim sve te mongoloide, jebem li im mamu u picku svima redom, kada sam pokusa da igram quake arenu na netu sekli su kao ne normalni nemozes da ih vidis, ne ogranicen adrenalin, ne ogranicena municija ma treba ih sve pobiti mamu im jebem, a sto se tice war-a tu nema sifara ni preko lan-a a kamoli battle net-a.

Ma sve ih treba istrebiti. Crnce i mogu da podnesem ali Mongoloide NIKAKO.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sve ih treba istrebiti. Crnce i mogu da podnesem ali Mongoloide NIKAKO.

Pazi Mongoloidi su bili civilizacija dok smo mi visili sa grana...

A kompletna pricha oko "Crnachkog Ponosa" se svodi na: "Ja sam majmun i ponosim se time i sasvim mi je lepo tako i ne nameravam da to menjam i niko ne sme da mi sere zbog toga jer je onda on zli hitlerovac koji je inache djavolji sluga..."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoces da proverimo, ja obozavam da igram Warcraft, protivnik nije vazan a ni pobeda vazno je ucestvovati to zasigruno vazi za war. Ako imas Original cd i ako jos imas jos jedan original da mi pozajmis pa da vidimo preko Battle net-a, ali garantovano ti kazem i to kao prijatelj i poznavalac war-a gruntovi imaju ekstra damage na Crypt fiends, ako igras protiv orc-a stavi bar 4 ghoula u prednju liniju zato sto oni prosto kidaju gruntove i dok gruntovi dodju do Crypt-i oni su mrtvi. ovo ti je prijateljski savet.

Nemam Orig. Cd .Sta bi radio protiv Destroyer-a

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoces da proverimo, ja obozavam da igram Warcraft, protivnik nije vazan a ni pobeda vazno je ucestvovati to zasigruno vazi za war. Ako imas Original cd i ako jos imas jos jedan original da mi pozajmis pa da vidimo preko Battle net-a, ali garantovano ti kazem i to kao prijatelj i poznavalac war-a gruntovi imaju ekstra damage na Crypt fiends, ako igras protiv orc-a stavi bar 4 ghoula u prednju liniju zato sto oni prosto kidaju gruntove i dok gruntovi dodju do Crypt-i oni su mrtvi. ovo ti je prijateljski savet.

Nemam Orig. Cd .Sta bi radio protiv Destroyer-a

Protiv destroyera, pa ovako poslao bih ti wolf ridere i skinuo sa neba i pokidao sa gruntovima. A moze i Mass wywern-a i 6 shaman i Far Seer, i samo seci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Insane je bio UnDeaD ,a bas danas sam pobedio Orc-a

Evo savet, crypte zadrzi za humane i night elf-ove, a za orc-e ipak idi na fros wyrm-ove naravno kroz partiju provuci bar 3-4 crypt-e, cisto da izdrzis napad u toku 2. upgrade-a i da obavezno 4 necromancer-a i bar 6 frost-a i pojeo si mu sve zivo ( necro mora da ima unholy frenzy, a kasnije dobro doje i criple ) biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisi je zposssesovao nego charmovao... Shto bitno menja stvar...

Ako se ne varam to mozhesh da uradish i u ranijim verzijama (od 1.07 >)...

Da si prochitao readme od Frozen Throna primetijo bi da imunost ne vazhi za ultimate spellove (6ti nivo spellovi)... Tipa Infernal kad' padne na spell breakera on ga oshteti, mozhesh da bacish Doom na Destroyera itd/itb...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paaa nije mogucje nego jeste...

Originalna zamisao (od koje su odustali) je bila da u Frozen Thronu spell imunity vazhi samo za negativne buffove (tipa: Cripple), a da pozitivni (tipa: Bloodlust) mozhe da se baci i na jedinicu sa spell imunitiem...

Samo neznam 'de bi stavili Unholy Frenzy?

To su sveli samo na Healing spellove - Death Knight mozhe da baci Death Coil na prijateljskog Destrouera i zalechi ga ali nije u stanju da povredi neprijateljsku Drijadu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...