Jump to content

Warcraft III


Baal

Recommended Posts

  • Replies 394
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Najbolja strategija ikad!!!! igra ili iko od vas na Battle.netu i (ako igra) koji su vam nickovi? moj je Blind-Guardian

slazem se da je najbolja. od decembra prosle godine neigram aktivno icon_sad.gif , uglavnom zbog abnormalno loseg (i naravno skupok) subotickog interneta no.gif

anyway acc : icy_water

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...

OK momci, vidim sve sami fanatici po pitanju ove igre, pa da vas pitam za par pocetnickih saveta:

 

1. Zasto ne mogu da pobedim niti jednu partiju? icon_wink.gificon_smile.gif Mislim protiv kompa... Uvek dodje 3 puta jaci, ma kojom brzinom ja gradio sta god da gradim...

 

Dajte neku najosnovniju taktiku, recimo sa night elfovima, da bar jednom pobednim, sunce mu icon_mrgreen.gif

 

Kapiram da je ovo kao pitanje da mi neko nabroji sve pesme sa Powerslavea od Maidena, ali nisam nesto u igrama, ovu slucajno poceo igrati, i vec se nerviram zbog rezultata icon_wink.gif

 

Poz! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK momci, vidim sve sami fanatici po pitanju ove igre, pa da vas pitam za par pocetnickih saveta:

 

1. Zasto ne mogu da pobedim niti jednu partiju? icon_wink.gificon_smile.gif Mislim protiv kompa... Uvek dodje 3 puta jaci, ma kojom brzinom ja gradio sta god da gradim...

 

Dajte neku najosnovniju taktiku, recimo sa night elfovima, da bar jednom pobednim, sunce mu icon_mrgreen.gif

 

Kapiram da je ovo kao pitanje da mi neko nabroji sve pesme sa Powerslavea od Maidena, ali nisam nesto u igrama, ovu slucajno poceo igrati, i vec se nerviram zbog rezultata icon_wink.gif

 

Poz! pivopije.gif

Ne kapiram kako ne mozes da dobijes komp.Protiv kompa tesko mozes promasiti taktiku.Mass bilo cega i mizeran micro pobedices.

Skin par replay-a cisto da vidis par fora.Nemoj ocekivati da ces to isto i ti ponoviti,ali

pogledaj cisto informativno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Recimo da ne stignem doci do massa bilo cega, a on me vec napadne i unisti icon_wink.gif

 

Heroji su im uvek veceg levela od mog (recimo ako je moj level 2, kompov je level3 ili cak 5).

 

Ne znam da nije na hard podeseno, mada nisam ni video da ima negde takvo podesavanje...

 

Sa kampanjom je sve OK, stigao sam podaleko, ali ove custom games... uh.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Recimo da ne stignem doci do massa bilo cega, a on me vec napadne i unisti icon_wink.gif

 

Heroji su im uvek veceg levela od mog (recimo ako je moj level 2, kompov je level3 ili cak 5).

 

Ne znam da nije na hard podeseno, mada nisam ni video da ima negde takvo podesavanje...

 

Sa kampanjom je sve OK, stigao sam podaleko, ali ove custom games... uh.

U pa ti negde debelo kasnis.Komp te napada tek posle 10 do 15 minuta.Ne smes da stojis u bazi.Cim napravis heroja i par jedinica odmah na neutralce,naravno prvo one slabije,pogotovo ako igras sa elfom,jer se mozes puniti na wellovima.Odmah zauzimaj novi rudnik i trosi pare odmah,ako imas 1000+ golda onda debelo kasnis.Moja ti je preporuka da igras sa sto vise heroja,prvo sa dva pa onda sa tri.Kontam da ne igras WCIII samo misem,ono tipa attack iza protivnika.Komp je u sustini boza,dobar je za pocetak.Podesavanja imas kad kreiras igru,odmah pored rase.Imas tri nivoa EASY,NORMAL i INSANE.

Poslusaj me skini par replay-a i pogledaj kako ljudi opusteno igraju i sabijaju.Ponavljam ne ocekuj da ces i ti tako igrati,ali mozes pokupiti par fazona i videti dosta dobrih taktika i poteza.

POZ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Thanks za savete, prijatelju pivopije.gif

 

Skinuo sam replay-e, ali nece da ih pokrene! Verovatno ima veze do onog patch-a, meni je Warcraft 1.00 kako vidim u desnom uglu...

 

Ako ima neko link za upotrebljiv replay za ovu verziju, bio bih mu zahvalan.

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

cim napravis heroja i 0 jedinica idi na creepove - heroj bilo koje vrste je dovoljan za creepove najnizih levela, dok ubijes te i predjes na slijedecje vjerovatno malo jace, bicje ti gotove 2-3 jedinice...

poenta - ne treba da pauziras sa creepovanjem ni u jednom trenutku jer nema ni potrebe za tim, ako ti ne ubijes creepove, tvoj protivnik hocje i bicjes u duplom minusu - ti nisi stekao experience i iteme, a on jeste!

trudi se da ti sto manje jedinica gine u borbama - izvlaci ih na vrijeme, healuj ih itd.

u borbama protiv creepova, gotovo nikad ne treba da ti ginu jedinice.

cim oslobodis rudnik, momentalno ga zauzimaj i nastavi sa creepovanjem

Share this post


Link to post
Share on other sites

reko bi da chowa ima samo RoC, bez TFT-a, posto je u TFT 1.00 verziji vec bila ocpija za biranje tezine icon_da.gif prvo nabavi TFT (expanzija) skini najnoviji patch i onda cepaj icon_rockdevil.gif pogledaj par replaya. najpopularniji site je www.wcreplays.com (uvek ima najsvezijih replaya) ako mozes priusti sebi original cd-key i pilaj na netu, protiv kompa je zivo sranje. ali pazi da se nenavucesh, igra je jako zarazna

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, igram samo RoC. Da li ce se sjebati nesto sa kampanjom iz RoC ako instaliram preko expanziju?

 

Stigoh negde do pred kraj, ako neko ima savet kako preziveti 45 minuta sa night elfovima, neka javi icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Necje se sjebati kampanja ni nishta drugo sem mozhda ripleja ako instalirash The Frozen Throne pa chak i kad' abdejtujesh na 1.19 patchom naravno al' za njega cje ti trebati poseban krek koji lako mozhesh nacji na netu...

 

Samo se shtekaj sa gomilom vojske u bzama horde pa alijanse i koti gomilu vojske (haj apkip nije neophodan, dodushe) i zauzmu sva (ako se ne varam) tri slobodna rudnika...

Share this post


Link to post
Share on other sites

najnoviji patch je 1.20e icon_da.gif

 

FIXES

 

- Fixed an exploit that could happen in multiplayer games.

 

MAPS

 

- Replays saved with older versions of a map are no longer compatible.

 

- (2)TerenasStand

_ Added some trees to high ground above Red start location to prevent

a siege unit attack imbalance.

_ Replaced Mercenary Camp type from Village to Lordaeron Summer.

 

 

moze se ocekivati uskoro i novi patch, pojavio se novi hack laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...

Ova igra ima definitivno najjace "filmice" koje sam ikada video. Ne zna se koji je bolji. Oba na pocetku su do jaja, ali su mi nekako najdrazi oni sa Arthasom. Prvo onaj kad se vraca sa severa koji valjda pocinje onim kadrom sa zvonima, a muzika kida kako je dobra. Posebno ludilo je onaj sa kraja Frozen Throne kad se Arthas penje uz onu kulu. Mislim sve zajedno, ono je visoka umetnost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...