Jump to content

Stone Temple Pilots


Cosmic Sailor

Recommended Posts

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 8 months later...

Michelle,ako slusas,ne vredi ti nista bez Core-a!Tu su njihove prave pesme(razume se grunge!)!Volim sve albume,Core je pravo remek delo,ko sto je neko spomenuo gore,za prvenac je mnogo vise od toga kakav bi trebalo da bude.Licno,nisam bas neki ljubitelj Tiny Music-a....

Ako ih prvi put slusas,ne preporucujem No.4,uplasices se od one Down icon_da.gifbiggrin.gif

Pozdrav,drugovi moji! icon_cool.gif

Edited by stpgirl

Share this post


Link to post
Share on other sites

E,hvala Bogu da je neko otvorio i ovu temu!Bas htedoh da je ja otvorim,kad ono...

Meni Core najvise odgovara!Sve pesme su mi JAKO dobre,a pogotovo Sex Type Thing,Wicked Garden i naravno Plush!Album bas odise nekom energijom.Sve je super...produkcija,muzika,a nadasve ideja...koja im je nakon drugog malo i ponestala.Sto se tice produkcije spotova,to je vec blaga katastrofa,iako se meni svidja spot za Wicked Garden koji je dosta sirov...

Drugi je Ok,ali ga je najbolje slusati u paketu sa prvim.Dobre su pesme Interstate Love Song,Still Remains i Big Empty.

Na ostalim albumima su definitivno popustili.Nije to vise to.Moze da se nadje po koja pesmica,ali je sustina prazna.Poceli su poprilicno da lutaju...pocev od Weiland-ovog new stiling-a!Druga osoba potpuno.Do duse,novi fazon moze da se uoci vec u spotu Sex type Thing.

Mozda je i bolje sto su se razisli jer ko zna kako bi ovo dalje funkcionisalo!

Moram da kazem da nisam bas odusevljena Velvet Revolver-om,ali to trenutno odgovara nekom Scott-ovom stilu zivota,pa neka mu je sa srecom!

Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...