Jump to content

Eyesburn


Zen

Recommended Posts

Ima jedna nova pesma, mada jos uvek ne znam kako se zove, koja je sve samo ne reggae...skroz je u nekom HC fazonu icon_cry.gif ali dobro,sta je tu je icon_biggrin.gif ipak EB i jeste karakteristican po tome sto i ono sto bi kod drugih bendova bilo nemoguce za spojiti kod njih je moguce...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gresis! Chunt Chunt su prvi put koliko ja znam izveli na proslogodisnjem Exitu i to je pesma koju ce tek staviti na novi album,ali smo je svi culi vec hiljadu puta pa si verovatno zbog toga pomesao... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nick mi je Dezdemona...ovde vec postoji neka cica koji ima taj nick tako da sam morala da smisljam novi icon_cry.gif a pogledaj tamo me bas bas dosta ima...i za razliku od ovog 'talskog foruma gde sam samo apprentice tamo sam NAJVECI KOJICIN fan icon_smile.gif ...tebi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nick mi je Dezdemona...ovde vec postoji neka cica koji ima taj nick tako da sam morala da smisljam novi icon_cry.gif a pogledaj tamo me bas bas dosta ima...i za razliku od ovog 'talskog foruma gde sam samo apprentice tamo sam NAJVECI KOJICIN fan icon_smile.gif ...tebi?

A, znam 'vidjala' sam te:)

Ja sam Quince, cetvrta uclanjena! icon_da.gif I bila sam aktivna na samom pocetku rada foruma, sada retko kad odem i kad odem ne postujem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
i ovde si uspeo da dodjes icon_smile.gif

da, i ovde sam uspeo da dodjem biggrin.gif

 

@Kali Yuga: Pa ja sam dobio akreditaciju icon_wink.gif ali sam promenio licnu kartu sad.gif ... ja cu ici, pa ako me ne puste ... vraticu se ... i bicu tuzhan icon_cry.gif

 

 

orangelistening.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji bedak sto sviraju u isto vreme kad i fatboy slim. EB mi je omiljeni bend, ali opet zelim fatboy slim da cujem! Ubicu se! wallbash.gif

Aaaaa ne verujem da se dvoumis izmedju Fatboy-a i EB!!! wallbash.gif

Kakva cast za EB, ovo mi je 500-ti post! biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Avram-E,Avro.Avro svuda te ima icon_smile.gif Postadosmo 'talci...to nam ne valja... no.gif

Ja idem na cetvrti dan Exita...sviraju Smoke'n'Soul a verujem da ce i Kojica biti there posle (sigurno) uspesnog nastupa dan pre toga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...