Jump to content

Eyesburn


Zen

Recommended Posts

ne znam koliko je sam ban resenje necega....aj sad ovo konkretno, manje-vise, ali mislim da bi ljudi generalno mogli da imaju malo vishe svesti o tome koliki put jedan (domaci) bend mora da prodje i sa kakvim sve ljudima da se zajebava da bi snimio (a potom jos bar toliko da bi i izdao) album....i onda se neko napravi pametan i sve to okachi na net.

 

bravo za trud. da ne budem licemeran, nemam ni ja sve zburnove albume na originalima iz prostog razloga sto kad god nadjem pare album vise nema gde da se kupi (ili ako ga posle godinu dana i nadjem, koji ce mi kad sve znam napamet), ali ovaj konkretno sam kupio devojci za novu i nisam ga presnimio jer se nadam nekim parama u skorije vreme icon_mrgreen.gif

 

piraterija je dobra samo utoliko sto moze neki bend da ti se dopadne u pocetku i da se zainteresujes za njega jer nikako drugacije i ne bi mogao, posto ne znam ko ima pare da kupuje albume svih bendova i da moli boga da ce mu se svideti...ali kod ovih nasih, pa ako ti se slusa, kupi album...toliko je mali grad/zemlja da se vecinom i svi znaju (a ko josh krade od svoga? icon_biggrin.gif), a opet cena je bedna...460 dinara za xy dana snimanja i xyz dana komponovanja? razmislite...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma meni onaj glas u Injustice skroz zvuci kao Kojotov icon_confused.gif

 

...i....ko to na kraju peva??? icon_mrgreen.gif

Nemas sluha! icon_razz.gif

Ne znam... meni ne zvuci kao Kojot vec kao pravi crnac... glas je bas crnacki, ako je Kojot... hmmm pa onda svaka mu cast ali nesto nisam siguran. icon_uhoh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

u nedelju dana skupi 400 dinara, pa ti ilegala nije potrebna....jebote, pa ne kosta disk 3000 pa da moras da ga krades sa neta....ovde se bendovi jedva skrpe za kintu da se usnime i onda prchkaju neku jadnu zaradu od izdanja i onda se jos pojave ljudi koji ce da ih piratizuju na netu....kapiram ja da piraterija ne shteti stranim bendovima sa milionskim tirazima i da u sustini i treba da te boli dupe da kupujes original nekoga za koga znas da zivi u jebenoj vili sa 3 bazena (osim ako nisi neciji veliki fan i bas bi voleo da imas album na originalu), ali to slucaj nije i ovde.....glupo je to sto radis....necu reci da imas pravo posto ga nemas ni malo...

Ja za 'leba nemam.. cu si kupujem eb, pooca mi resa.

Kojot sigurno nece da umre od gladi. icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

I dalje sumnjam... kako to da do sad nisu tako pevali... ph34r.gif

A ko peva u "In War With The System"?

Doduse Vukashinu je valjda do sad mutirao glas pa mozda i jeste njegov glas ali Kojot...? ph34r.gif

Edited by Sinstrel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...