Jump to content

Isis


azal

Recommended Posts

e jebiggah a ja mislio nabavices ti ostale remixe a stize mi panopticon tokom sledece nedelje

 

aj videcu da probam da skinem taj vol3 i 4 ali plasim se da opet ne naletim na neku budalu sa losim snimkom ko sa vol2 da mi bruji sve vreme (zbog loseg uzemljenja gramofona)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nasao sam i ostale remixe.

 

javicu ti ako uspem da skinem. ne preduzimlji nista do tada.

 

 

a panopticon.

 

proklet da je ovaj bend. proklet da je jos jedan savrseni album. prikleti da su jazz breakovi koji me teraju da se u glavu lupam. i progrockish melodije barshunaste, i shit koji cu da sagorim slusajuci ovaj masterpiece neka je proklet, i ambijent savrseni koji me tera da se osecam ko krtica koja je progledala.

 

ko kaze da ovo ne valja moze meni i ruski jakic kurceve da popusi!

(moze i da polize prezime olimpijskog pobednika u hammer throwingu)

 

uvek deb'o

 

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

pattonov remix bi glatko mogao da se nadje na nekom sledecem tom waits albumu. do jaja osecam kako bi waitsu nevidjeno legla pesma (maritime remix).

 

venetian snares - the beginning and the end remix, mi je isto dosta privukao paznju... iz funky uvoda i downstimovanih prvih krika u pesmi, pa noisy deo samo s gitarama, krene zenski glas i opali jungle onda. do kraja opustencija.

 

bas sam mislio na pocetku da ce da me smori pesma... ka d ono. super.

 

ostale sam samo po jednom slusao a ove sto mi bas privukose paznju dva puta icon_smile.gif

 

kvalitet mp3-ca je slabiji negoli na onima koje susadrzale prvca dva mixa.

skinucu 3. i 4. u kul kvalitetu kad se pojave.

 

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebote i dalje ne mogu da verujem koja albumčina! Narezao sam ga u 3 primeraka: 2 audio (za svaki slučaj 1 ako se sjebe), 1 mp3 i onaj na hard disku ohmy.gif U mamu mu to mu dođe u 4 primeraka icon_smile.gif Znači album je straaaaaaaava!

Al sam se napalila baš sam se napalila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo sad sam skinuo Vol.1 remix pa ću da preslušam, a sad sam se uživeo i fokusirao na tri albuma:

 

Pain Of Salvation - BE

Cult Of Luna - Salvation

Isis - Panopticon

 

Ništa drugo sem ovoga ne slušam! I ovaj Pain of Salvation razbi koliko je dobar.. Jebem ti ovu godinu sve odlični albumi izađoše...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...