Jump to content

Isis


azal

Recommended Posts

ej ljudi, kad smo vec kod Ramba, ovo je VAZNO!!!

 

ima li iko, ili zna bilo koga, ko ima A Man Called... Rainbo na divx???

 

moze i vhs u krajnjem slucaju.

 

film je konza!

secam se da sam ga gledao pre 6-7 godina na nekoj jadnoj kopiji i to mora ponovo da se overi!

 

taj film bi svako sa avantgUadnog foruma trebalo da vidi inace nije tr00!!

 

pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yo yo yo!

 

Thank you Chovek Zvani Duga. Your registration has been submitted.

 

The board administrator has chosen to require validation for all email addresses. Within the next 10 minutes (usually instantly) you'll receive an email with instructions on the next step. Don't worry, it won't take long before you can post!

 

The email has been sent to [email protected]

 

Tr00.

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj bend je poseban po svim standardima. Gledala sam ih sa The Oceanom u Münchenu u maju 2002. i zanemela. Probajte i bend 27 ako ih volite. Ayal Naor i Maria Christopher iz tog benda su gostovali na Oceanicu.

nisam ovo video ranije...

svaka ti chast... samo prvi (ever) gig theOceana-a se odrzao jula 2002, a sa Isis-om su svirali sledece godine prvog aprila na mestu zvanom Backstage...

 

dokon?

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam ovo video ranije...

svaka ti chast... samo prvi (ever) gig theOceana-a se odrzao jula 2002, a sa Isis-om su svirali sledece godine prvog aprila na mestu zvanom Backstage...

 

dokon?

Out Of Time, iznenadjuje me tvoja neverica prema mojim postovima (po drugi put), a nameces se kao nekim "poznavanjem". Da li bi trebalo da nadjem kartu doticnog koncerta i da ti je skeniram?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Out Of Time, iznenadjuje me tvoja neverica prema mojim postovima (po drugi put), a nameces se kao nekim "poznavanjem". Da li bi trebalo da nadjem kartu doticnog koncerta i da ti je skeniram?

skeniraj pa da poshaljem Nilsu, jednom od ljudi iz theOcean-a...

upravo chatujem s njim preko slsk-a i skidam the Fucking Champs iz njegovog share foldera... pitao sam ga za dotichni gig jer sam bio ubedjen da oni tad nisu svirali uzivo... shta mi je rekao, napisah u postu koji si editovao...

izgleda da si ih gledala sa Isis-om pre nego shto su uopshte pocheli da sviraju...

ne namecem se poznavanjem... shta znam znam, shta ne znam, nauchicu... pitacu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar je moguce da sam omanula za godinu dana icon_redface.gif

Uh, vise se ne secam ni sta je juce bilo, moram da smanjim kolicinu piva ubuduce biggrin.gif Znam samo da sam tada po prvi put cula za The Ocean i da su mi se odmah svideli.

Sad cu prevrnuti sobu, mada verujem coveku, nisam tvrdoglava icon_mad.gif, ali moram sebe da smirim biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...