Jump to content

Nargaroth


Ravendark

Recommended Posts

da li je neko slusao poslednji album Geliebte des regens?-odlican je!

E kupio sam ovaj original na svirci Vadera, i album je sirov ali dosta spor.

Pesme su u proseku po 20 minuta. Sve u svemu, shta reci, to je Nargaroth-Savrsheno.

 

A shto se tice novog albuma JEDVA CEKAM icon_biggrin.gificon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E kupio sam ovaj original na svirci Vadera, i album je sirov ali dosta spor.

Pesme su u proseku po 20 minuta. Sve u svemu, shta reci, to je Nargaroth-Savrsheno.

 

A shto se tice novog albuma JEDVA CEKAM icon_biggrin.gificon_biggrin.gif

jesi li izvalio onu pesmu sto traje 17 minuta i sto postoji alternativna verzija

jesi li primetio neku razliku,ja ne

meni se svidja sto su pesme monotone,a i rifovi su dobri

kanwulf u jednom intervjuu kaze da je plakao dok je svirao gitaru, he he

 

da li si kupio digi ili obican disk?ja imam digi

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesi li izvalio onu pesmu sto traje 17 minuta i sto postoji alternativna verzija

jesi li primetio neku razliku,ja ne

meni se svidja sto su pesme monotone,a i rifovi su dobri

kanwulf u jednom intervjuu kaze da je plakao dok je svirao gitaru, he he

 

da li si kupio digi ili obican disk?ja imam digi

Sve pesme su mi odlicne, a monotoniju volim jel te potpuno sjebe. Samo nargaroth ima takvu atmosferu. Kupio sam onaj disk shto se rasklopi na 20 razlicitih strana. Mnogo je dobar. Mislim da je to digi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Geliebte Des Regens.

Ovaj album je nadjebao skoro sve sto sam ja do sad cuo od Black Metala. Koje savrsenstvo. Melanholija bukvalno curi iz zvucnika dok ga slusam. Odlicna produkcija, vokali, o rifovima da ne pricam. Ako novi album bude i priblizno dobar ovome, ja Kanwulfu dizem spomenik heh.

 

jos ce mi reci da burzum smara...

Ovaj album je zajebo i Burzuma. Mozda nije Hvis Lyset, ali je u rangu sa njim.

Edited by Frankenchrist

Share this post


Link to post
Share on other sites

Geliebte Des Regens.

Ovaj album je nadjebao skoro sve sto sam ja do sad cuo od Black Metala. Koje savrsenstvo. Melanholija bukvalno curi iz zvucnika dok ga slusam. Odlicna produkcija, vokali, o rifovima da ne pricam. Ako novi album bude i priblizno dobar ovome, ja Kanwulfu dizem spomenik heh.

 

 

Ovaj album je zajebo i Burzuma. Mozda nije Hvis Lyset, ali je u rangu sa njim.

Seresh?Moram ga kupiti,video sam da Rakic ima.Taman sam ustedeo kintu za kartu Kanibala,pasce jedan original 14.-og. icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam odusevljen na prvo slusanje, znaci odusevljen. Rifovi su bas melanholicni i ponavljaju se u nedogled, bubnjevi jednostavni, prelaza nema puno tek ponekad padne neko malo odvajanje, i svaki udarac je savrseno uklopljen. Nema puno pevanja, sto mi se svidja, jer mogu vise da uzivam u samoj muzici.

Sta da ti kazem, kad sam album preslusao od pocetka do kraja, sedeci u stolici pred kompom, upijajuci svaki zvuk koji izlazi iz zvucnika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seresh?Moram ga kupiti,video sam da Rakic ima.Taman sam ustedeo kintu za kartu Kanibala,pasce jedan original 14.-og. icon_rockdevil.gif

uzmi obavezno neces se pokajati,album je fenomenalan

disk ti je digi,zato je mali skuplji,ja sam ga platio na 850 din. jos na inferno koncertu

slobo ,a sad mi reci kako ti se cine oni albumi sto sam ti narezao,a pogotovo onaj znas ti vec koji?

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

skoro sam nabavio demo "fuck off nowdays black metal" i posle "herbstleyd"albuma ovaj demo mi je postao druga omiljena stvar od nargaroth-a

black metal ist krieg i possessed by black fucking metal mi sa demo produkcijom mnogo bolje zvuce nego na albumu,kao i Shall We Begin sa amarok

vokal je nikad bolji,zvuci kao live i pre svake pesme kanwulf govori nesto ,kao da najavljuje pesme

samo je steta ne imati ovakve stvari na originalnom formatu(mislid da je u pitanju LP)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, i ja ga imam u kompu, jebaga....

Inace odlicno je izdanje, gitara je malo stisana, vokal je dobro isproduciran, ponekad mi se cini kao da se pravi i eho dok peva u nekim pesmama. Jedina mana celog izdanja je ona ritam masina koja me ubija u pojam dok ga slusam.

 

pre svake pesme kanwulf govori nesto ,kao da najavljuje pesme

 

icon_da.gif Mnogo dobro, uz onu mikrofoniju, hehehe....

 

Inace nabacio sam i Orke demo, javicu vam do veceras kakav je. icon_razz.gificon_biggrin.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nabavio sam ovih dana mini rasluka part I i mogu reci da je dosta slican drugom nastavku.Ne znam zasto ali ovi mini albumi su mi najslabija ostvarenja Nargaroth-a,mada mi je part I bolji zbog poslednje desetominutne pesme(dva rifa,jednilicni bubanj,monotonija)koja je odlicna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

PROSATANICA SHOOTING ANGELS Tracklist:

 

1. Love is Always Over With Ejaculation

2. Be Dead or Satanic

3. Satan Industries

4. Thinking Below the Ocean

5. Black and Blasphemic Death Metal

6. A Tear in the Face of Satan

7. The Dark Side of the Moon

8. Hunting Season

9. I Bring My Harvest Home

 

Malo su cudni...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam procitao par recenzija za ovaj novi album i izgleda da predstavlja,kako je i sam Kanwulf najavio,povratak korenima.Recenzija je bilo dosta kriticna i kaze je album tipican old school 100x cut ranije.Produkcija je skroz losa.Ja cu izgleda ipak naruciti ovih dana original,bez obzira na kritike, jer me ne zanima originalnost u ovakvom BM-u,a i nemoguce je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...