Jump to content

Nargaroth


Ravendark

Recommended Posts

KLadim se da pola od vas sto ste toliko odusevljeni koncertom N. nece doc na isti. Bice ono - fuck boli me glava, dobio temperaturu, dje bas sad ispitni rok, moram na selo da kidam drva matorcima, dekintiran sam... mada kolike ste srece, na kraju ce otkazati koncert zbog slucajnog samoubistva Kanwulfa na tonskoj probi(ne znam koji ce mu kurac tonska proba, al eto). Mars u kurac.

 

 

То можда код готичарки, код мене то нема. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

KLadim se da pola od vas sto ste toliko odusevljeni koncertom N. nece doc na isti. Bice ono - fuck boli me glava, dobio temperaturu, dje bas sad ispitni rok, moram na selo da kidam drva matorcima, dekintiran sam... mada kolike ste srece, na kraju ce otkazati koncert zbog slucajnog samoubistva Kanwulfa na tonskoj probi(ne znam koji ce mu kurac tonska proba, al eto). Mars u kurac.

 

? Sta si se poprimio, a pogotovo ti ne bi trebao to da prichash.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

већ недељу дана без престанка вртим нови албум, и могу рећи да је савршен. концепт је феноменалан! песме су врхунске. не сећам се који је последњи албум успео да ми држи толику пажњу код првих слушања. једноставно феноменално! Кавулф је прејебао самог себе! свака част!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hahaha, za tvoj info ja sam ovdje od 2001e :haha:

2001. si imao 19 godina, ja 2004. 16 :P

Zezam se. :D Ko ti je banovao prvi nalog? I kako si bio potpisan?

 

@ Grob

Meni prvi postovi bili pljuvanje YUM - a, tad smo Baal, Nergal, Angelistor, Mr. Torture, ja i ostali agitovali za Metal Serbiju. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbt,kako sve vise slusam album,cini mi se da mu je ovaj mozda i najbolji do sada.zima ako nije i najbolja pesma od nargarotha.leto i prolece isto perfekcija.bubanjevi nikad bolje osmisljeni, a tek zvuk bubnja i gitare.

najbolji black album godine do sada!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbt,kako sve vise slusam album,cini mi se da mu je ovaj mozda i najbolji do sada.zima ako nije i najbolja pesma od nargarotha.leto i prolece isto perfekcija.bubanjevi nikad bolje osmisljeni, a tek zvuk bubnja i gitare.

najbolji black album godine do sada!!!

eh, sada brojim koliko će ih popljuvati ovaj navod :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...