Jump to content

Nargaroth


Ravendark

Recommended Posts

  • 1 year later...
  • 4 weeks later...

novi album je po meni neki experimental između post-BM-a (valjda ni Kanwulf nije mogao da odoli da ne zasvira post-rock influence BM kao većina novih bendova) i electroa. Čudan šit. Ali bar se drži toga što je rekao da više neće svirati BM.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pa majku mu dokle više tih sa th... Nargaroth,Borgoroth,Govnoroth,Cicibanoroth,Kurzum,Burzum,Kožun,Božun... Pun mi k...

tih tipova što zvuče kao napujdani kerovi sa brnjicama.Znaju li oni koliko je Petra koštala kajgana? Ne znaju,to i dalje ostaje retoričko pitanje,a znaju li uopšte da li satana postoji? Da znaju i da postoji ne bi to ni radili.Lako je biti drukčiji,lako je biti isti,al najteže je bit normalan i u isto vreme kreativan i originalan.

  • Upvote 3
  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šaljivdžija? -_-

 

Ne znam, ali me se dojmio žar kojim lupeta, to odaje utisak vedrine i piva iz plastične flaše, a što je karakteristično za mlade ljude.

A i piše mu godište u profilu, sa 19 teško da ima neku jaču bradu, kao što i sam znaš. ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da forum nije u punoj snazi,pa ajd reko kao jedan untrve neiskusni mladi neobrijani delija (ono što imam više liči na bruce nego na bradu) delija pokušam da barem malo dignem

neku buku,galamu,da probam da pogodim u srž srca obavijenih tamom,al ništa od derneka kolko vidim,samo par beznačajnih minusa...

A što se piva tiče,više sam za limenku,al zbog moje smotanosti dosta puta rakrvarih prst na nju,al sad se ovara bez problema :mrgreen::pivopije:

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Nargaroth naravno jedan od meni naj bendova :veseli: ne mogu da kazem da su mu svi albumi masterpiece,ali svaki sadrzi neku pricu,nije samo skup nabacanih pesama...sto se tice poslednjeg albuma,mislim da je najzreliji do sada.:wink2: Mozda je nekada davno Kanwulf i bio Varg wanna be,ali ta vremena su prosla. :tongue: Mogu da spomenem i da su odrzali sjajan koncert u BG novembra 2009. Iako nas je bilo svega 50ak(verovatno ni toliko),oni su to profesionalno odradili. P.s.posebno mi se svidja prolog na poslednjem albumu,ceo text moze da se procita na njihovom sajtu. pozz

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...