Jump to content

Symphony X


Recommended Posts

Jbt, slušam posle nešto više vremena "Divine Wings" i shvatam da je ovo verovatno (za mene) najbolji album ikada snimljen .... jooooooj! Kakva produkcija, kako je sve savršeno! Idi bre !!!!!!!!!!! :)

 

De si bre ProgressiveR? Pa naravno da je 'Divine...' najboljsi, to je pravi SyX zvuk, zvuk koji me je privukao da ih slusam! Secam se da sam narucio CD od negde (ne secam se vise) i kada je stigao stavim ja slusalice na usi a CD u discman (komp nisam imao tad a i discman sam pozajmio od nekog) i pocinje voznja! E sad, da ne nabrajam pesme redom, dok je stiglo do naslovne ja sam vec prihvatio SyX u prva 4 metal benda i onda poce onaj hor, pa intro rifovi pa stigne do onog melodicnog clean dela sa sekstama (e, tu pocinje ono sto se zove ljubav :D ) i, opet, da ne prepricavam celu pesmu, kada je sve proslo i Allen na kraju otpeva onaj neverovatan deo desio se istorijski trenutak!

 

'...and all I know is my paradise has begun...' i upadne PONOVO onaj clean deo i tu se istopim, taj osecaj mi se nije posle nikada ponovio ni na jednoj pesmi... i za kraj 'Candlelight Fantasia' i umre' ja! :D:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo! Baš tako ... jebem mu mater, stvarno mi SX dođe kao prva ljubav. Kako je lepo kad ostaviš malo svoj omiljeni bend po strani pa kad mu se onda vratiš ..... aaaaaa

 

Pa nego! Al' moz' mislit' radosti kad je posle izasao 'Twilight...'? (u medjuvremenu nabavim (do tada) sve albume: prvi i 'Damnation...') i ubacim ja opet CD na isti fazon i izvozise me samo tako kroz ceo album! Posebno 'Lady Of The Snow', nije bilo kao na 'Divine...' ali opet pun pogodak! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Daj ljudi nemojte me zajebavati,da li je to stvarno moguce???ostvario mi se nedavni post kada sam rekao da dodje SYX na Castle jel se zna koji dan sve trazim ali nema nigde nista na My Space-u pise da imaju 5.jula na Waldrock Festivalu daj boze da budu kad i Adagio!!!!! :metalac:

Edited by AwakeN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ajde u qrac! Sad me Tanja zvala da mi kaže i flipno sam !!!!!!!! Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Drugi put SX !!!!!!!!!

"DOLAZI SYMPHONY X U SRBIJU!"

"Ko dolazi? Simply Red?"

"SYPHONY X BRE!!!"

"Ma da, aj ne zezaj... OZBILJNO? "

:) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...