Jump to content

Dream Theater


bu

Recommended Posts

pazi, smisao, odnosno poenta progressive muzike je ujedno i samo znacenje reci progressive, odnosno progress, a to je napredak, promena, "Constant Motion", sto DT pokusava (i uspeva iz albuma u album), isto to je pokusao i Queensryche na izdanjima posle Empire i Promised Land, ali nisu postigli zeljeni efekat, a sto se tice SyX, svaka njima cast, ali bend koji zvuci isto, ali apsolutno isto na prvom albumu i na zadnjem po meni ne bi trebao da nosi etiketu progressive... to je moje misljenje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

opet me ne razumes, awake je zakon, ali posle tog albuma su shvatili da napredak jednostavno nije moguc, cini mi se (change of seasons je snimljen 92 sa images and wordsom), pa su poceli da menjaju pravac i i dalje jebu keve, treba samo posvetiti vise paznje i vremena

Share this post


Link to post
Share on other sites

A odakle pevcu brus? Nisam znao da to rade i prog devojke..da bacaju donji veš na stejdž :rolleyes:

 

 

Pa to je onaj fazon što na koncert dolaze ljudi koji ih ni ne slušaju. Zato je i sklopio taj pogled kad je uzeo brus, kao si ti normalna, nije nam se ovo desilo desetak godina :D

Zato ga je i postavio na vidno mesto, da se pamti :mhihi:

Nikad neću razumeti smisao bacanja donjeg veša, bruseva i sl na članove benda.

Mislim dobro na afterhour-u ne priđu sa toljagom, odalame ih po glavi i odvuku za kosu... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

et DragonHeart

Kažeš da ne bi pao u iskušenje da gađaš Labria boksericama?

 

:lol:

 

Ma to nije muzika koja bi te isprovocirala da praviš idiota od sebe, barem je ja ne doživljavam na taj način...

Živi bili pa videli uskoro (I wish :wub: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je li momak koliko imas ti godina 3? Kojom logikom ti idesh kad izjavljujesh kako tesko da BILO KOJI bend moze da napreduje vise od imagesa?

momak, pod jedan, upotrebi bar interpunkciju kako treba, a pod dva, i dalje stojim pri tome da NIJEDAN bend ne moze da napreduje vise od imagesa, a da si procitao post malo bolje shvatio bi da sam mislio da nije moguce prevazici samog sebe i uraditi jos bolji album od najboljeg...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest RISE LORD VADER's guz

S TIM ŠTO JE DREAM PREVAZIŠAO SAM SEBE, NAPRAVIVŠI METROPOLIS PT.2

Edited by RISE LORD VADER's guz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...