Jump to content

Prorock


Telcontar

Recommended Posts

Bilo je odlicno, nisam isao na tako dobru svirku od poslednje svirke Prorock-a na kojoj sam bio. Bilo je ocekivano fino i neiznenadjujuce odlicno. Sta da kazem, navikli su me na kvalitet.

 

A ja sam jos posle otisao do KST-a na 80-e.

Pa ja sam bio mrtav umoran zato se nisam prikljucio...

 

jel ima neki veci prostor, ako opet bude onakva kuzva u kuglasu prestacu da se pojavljujem ne mogu da disem normalno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postoji mogucnost da sviramo u SKC-u ( maloj sali ) , ali su uslovi da mora da se iskesira sala i plakati (oko 300-350 eura) pa mora da se naplati ulaz ( oko 150 din) i onda opet dolazimo do zakljucka da ja treba vas da zovem na svirku da bi mi pokrili troskove. Ne znam videcu kakvo raspolozenje vlada , pa cemo da odlucimo. Jbga ni meni nije u interesu da puknem 300+ eura pa da ostanem u minusu ,ako ne dodje dovoljno ljudi no.gif

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postoji mogucnost da sviramo u SKC-u ( maloj sali ) , ali su uslovi da mora da se iskesira sala i plakati (oko 300-350 eura) pa mora da se naplati ulaz ( oko 150 din) i onda opet dolazimo do zakljucka da ja treba vas da zovem na svirku da bi mi pokrili troskove. Ne znam videcu kakvo raspolozenje vlada , pa cemo da odlucimo. Jbga ni meni nije u interesu da puknem 300+ eura pa da ostanem u minusu ,ako ne dodje dovoljno ljudi no.gif

poz

Ne verujem da cete imati problem oko posecenosti... kolika je guzva svaki put...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postoji mogucnost da sviramo u SKC-u ( maloj sali ) , ali su uslovi da mora da se iskesira sala i plakati (oko 300-350 eura) pa mora da se naplati ulaz ( oko 150 din) i onda opet dolazimo do zakljucka da ja treba vas da zovem na svirku da bi mi pokrili troskove. Ne znam videcu kakvo raspolozenje vlada , pa cemo da odlucimo. Jbga ni meni nije u interesu da puknem 300+ eura pa da ostanem u minusu ,ako ne dodje dovoljno ljudi no.gif

poz

Ma moze, to je lepo mesto (sve je lepse nego guzvanje u Kuglasu), a i nostalgija...eh! icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

i kad bi to bilo? biggrin.gif ajde ajde.

Da, stvarno! icon_da.gif

Bash bi bilo dobro napraviti svirkicu u SKC-u!

Onda bi dosli samo oni koji zele to da slushaju, a bilo bi mnogo vise mesta i za djuskanje, i za one koji zele da prave shutku, pa se zale kako im je Kuglash neodgovarajuci zbog toga.... icon_smile.gif

 

Dakle, najava:

VELIKI SOLISTICHKI KONCERT PROROCK-A U SKC-U!!!

( icon_smile.gif Zvuci kao najava za Alogiju icon_smile.gif )

 

Dopuniti:

DATUM i VREME! icon_mrgreen.gif

 

icon_smile.gif

 

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, stvarno! icon_da.gif

Bash bi bilo dobro napraviti svirkicu u SKC-u!

Onda bi dosli samo oni koji zele to da slushaju, a bilo bi mnogo vise mesta i za djuskanje, i za one koji zele da prave shutku, pa se zale kako im je Kuglash neodgovarajuci zbog toga.... icon_smile.gif

 

Dakle, najava:

VELIKI SOLISTICHKI KONCERT PROROCK-A U SKC-U!!!

( icon_smile.gif Zvuci kao najava za Alogiju icon_smile.gif )

 

Dopuniti:

DATUM i VREME! icon_mrgreen.gif

 

icon_smile.gif

 

 

pivopije.gif

Mislim da je sve to sjajno! I da koncert traje do tru ujutru!A posto nas dve zivimo na Novom Beogradu, imamo prevoz sa Slavije u 3.20!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto vidim da ovo lepo prihvatate potrudicu se da se i ostvari. E ovako 28.5. svirka u Kuglasu poslednja za ovaj period (jun , jul i avgust) , zbog dobro poznatih razloga ( vrucina , zagusljivost itd). Sto znaci da bi SKC mogao da padne posle MEGADETHA , oko 20 juna ( taman po zavrsetku skolske godine icon_rockdevil.gifwallbash.gifpivopije.gificon_rockdevil.gif ) , pa da se to lepo proslavi. Kada budem imao podobnije informacije za SKC , javljam vam. Do tada poz icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

28.5. svirka u Kuglasu poslednja za ovaj period

Ne mogu vise da podnesem Kuglash... icon_da.gif

samo nemojte svirku u skcu 23.juna, tad nam je matura

Moze i 23.juna, ima nekih koji je idu na maturu! evotigana.gif

 

Ja sam za SKC sto pre! biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto ceo mesec nema nista, a onda u istom danu 2,3 ili cak 4 vazna dogadjaja?

 

tako to uglavnom ide icon_mrgreen.gif

 

Moze i 23.juna, ima nekih koji je idu na maturu!

nekima ce biti zao kasnije no.gif

vazi ono za nalazenje posle icon_mrgreen.gif

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...