Jump to content

Prorock


Telcontar

Recommended Posts

prorock ili king size?

prorock je nesto skoro bio u blue moonu,pa mi mnogo kratak vremenski razmak(naravno super ako ponovo dolaze icon_rockdevil.gifpivopije.gif )

hmmm.. da.. danas sam bio u BM-u.. i ona devojka sto radi rece da svira King Size ali bez srdjana... dal zbog snimanja albumi ili tako nesto...

 

nek me demantuje ako nisam u pravu.. ne bi da sirim dezinformacije... al tako sam cuo...

 

POZDRAV..

 

icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ljudi,sta je bre ovo.Da li je moguce da na ovoj temi ima 1000 i nesto postova,a mnogo bolji i znacajniji bendovi u Srbiji tek 100 i nesto,ili par stotina.

Kao prvo,da se razumemo,nemam ja nista protiv momaka iz Prorocka,cak mi se i svidja kako rade i sta rade,ali budimo realni,malo mi je preterano da se prica o bendu koji je uglavnom klupski,a bendovi poput Simargala,Midgarda,May Resulta itd. imaju i albume i publiku i kvalitet pa opet svega par stotina postova.

Da naglasim opet,nista licno protiv Prorocka nemam,jedino mi nije jasno odkuda vam tolika inspiracija da "pricate" na neku temu,dok drugi,po meni zanimljiviji bendovi nisu uspeli da privuku vasu paznju.

Sto se tice samog Prorocka,momci su super muzicari,dobro sviraju,jedino mi pevac bas i nije nesto.Cini mi se da je basista mnogo bolji vokal od lead vokaliste.Sto se tice repertoara sviraju dosta saroliko,sto i nije lose,ali tu se provlaci gomila vec sazvakanih stvari,koje svira svaki drugi srednjoskolski bend.

Ipak,umeju da iznenade,kao npr.sa obradom "It's a sin",od pet Shop Boys-a,tj.Gamma Ray verzijom iste.

Sto se tice navedenih bendova, tesko da se kvalitetom svirke mogu porediti sa grupom kao sto je Prorock, a sto se tice atmosfere, na njihovoj svirci je sedeti nemoguce (noge same krenu), dok navedeni bendovi imaju atmosferu koja bi vise odgovarala vrticu popodne kad deca nece da spavaju.

 

Basista jeste dobar vokalista, ali je Srki i dalje bolji i pevac i frontmen.

 

A sto se sazvakanih stvari tice, tesko da ce dici publiku ako zasviraju Savoy Brown ili nesto od J.L. Hooker-a od pre Hrista. Naravno, na nekim mestima i bi, ali to je vec druga prica.

 

A pravo iznenadjenje je bi Michael Jackson. icon_rockdevil.gifmusik19.gificon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Negde se slazem sa predhodnim postovima,ipak prorock je samo klupski bende i imace samo obrade i nista vise.Atmosfera ne zavisi samo od benda vec i od publike (nije mi jasno zasto neki ljudu npr. idu na svirkice da slusaju muziku koju ne vole, ne shvatam poentu toga...tako nastaje smor atmosfera ). Bolje je cak doci malo ljudi ali oni koji zaista vole to...Inace jasno je zasto sve devojke vole Prorock i zasto Prorock ima toliki publicitet...

 

No hard feelings and hail to all!

Share this post


Link to post
Share on other sites

22.4. Blue Moon Prorock , King Size svira sada u petak ,ali to nije King Size vec njegovi delovi Vihor i Shelle , sto znaci da oni nastupaju pod drugim imenom. Da ne bi doslo do zabune , King Size trenutno postoji samo u autorskoj varijanti ( kompletna postava ( Dacha , Vixor , Shelle i Ja)) , a o clubbing verziji cemo razmisljati tek posle zavrsetka snimanja. Znaci da ne bude zabune sad u petak u B.Moon-u Vixor i Shelle , a 22-og Prorock.

Iskreno receno nije istina da samo publika pravi atmosferu , u zivotu sam imao preko 500 svirki , a bio sam mozda jos na toliko , i ma koliko ja bio raspolozen , ako je bend smaracki ja se smorim jos grdje , a isto tako i ako bend valja a nema dobru komunikaciju sa publikom to je jos gore.

Slazem se sa recenicom " sto uopste ljudi dolaze na svirke bendova koje ne vole" .

Jos jednom hvala svima vama koji nas podrzavate pivopije.gif

Da , zasto sve devojke vole Prorock i zasto mi imamo takav publicitet???????

btw nadam se da nisam smorio no.gificon_smile.gifno.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne,nije bogu iza nogu u samom centru Panceva je.Vrlo se lako stize do njega,jako jako lako.Ljudi vole PROROCK zato sto niste uobrazeni likovi i zato sto uspostavljate jako lep kontakt sa publikom sto je vrlo bitno. laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bas su nam dobrice... icon_biggrin.gificon_smile.gif

Radije bih svake nedelje isla na Prorock, nego na gomilu nasih bendova, jer sviraju ono sto volim i prave odlicnu atmosferu...

 

Sad u subotu sam isla na njihovu svirku u Staru Pazovu! icon_smile.gif

Morala sam-nisam bila na poslednje dve svirke u Bg-u, i bas sam se uzelela njihove svirke. icon_biggrin.gif

Odlicno je bilo!!! Kako je samo fensi mesto u odnosu na Kuglash.... icon_smile.gif

Uh, a tek domacica koju su svirali... Extra... icon_da.gif

 

Can`t wait svirku u Kuglashu!

23. je l` tako?

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dodji u Pancevo,nego da li se na slici sa leve strane u gornjem redu nalazi neki lik po imenu Milos ili neki lik koji lici na njega?

Da, jeste Milos...

Nikako da smaknem tu sliku, ali na njoj su jos neki ljudi koji su mi i dalje dragi... Nebitno.... Imas pp, da ne off topic-ujemo...

 

 

 

Nego Srki, u Kuglashu ocekujem sto vise Whitesnake-a, jer u Pazovi nije bio "specijalni pozdrav" za Beograd! icon_mrgreen.gificon_smile.gif

pivopije.gif

 

 

Kao da se ne zna... Zbog Icon-a! Ipak dečko je sex simbol naše estrade... 

 

icon_smile.gif Ok, ukapirali smo, ne moras tri puta da pises.... icon_smile.gif

Salim se naravno-bez ljutnje... icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da predjemo malo na ozbiljnije icon_smile.gif Vox je otpao zbog malog prostora a mnogo ljudi koje se ocekivalo ( Buda (gazda) prisustvovao nasoj svirci u kuglasu i rekao da je prosto nemoguce primiti toliku masu). Tako da od Vox-a za sada nista icon_uhoh.gif

Nego Druze direktore hocete li se najzad smilovati i doci na svirku musik19.gificon_wink.gif

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...