Jump to content

Prorock


Telcontar

Recommended Posts

i ti si se guzvala u 68 u 2h...ono je bilo uzas!Bukvalno nisam morala da se drzim ni za sta,toliko su me pritisli... no.gif A u Kuglashu sam najvise blejala u basti-cula se muzika i moglo je da se dise...ali bajkeri... icon_mad.gif "srecice moja,hoces da se provozas?" pukeface.gif

I mene su pritisli sa svih strana, pored su bile clanice nekog zenskog benda koje su pevale Judas Priest. Predpostavljam da su i one bile u Kuglasu. Neki lik kada ih je cuo kako pevaju, pitao ih je sta je to i da li vezbaju za novi "Idol", a one su odgovorile da je to samo Judas Priest laugh.gif

Ako i ti sledeci put ostajes do jutra, onda bolje da posle svirke odemo negde u provod do prve jutarnje 95!

Share this post


Link to post
Share on other sites

I mene su pritisli sa svih strana, pored su bile clanice nekog zenskog benda koje su pevale Judas Priest. Predpostavljam da su i one bile u Kuglasu. Neki lik kada ih je cuo kako pevaju, pitao ih je sta je to i da li vezbaju za novi "Idol", a one su odgovorile da je to samo Judas Priest laugh.gif

Ako i ti sledeci put ostajes do jutra, onda bolje da posle svirke odemo negde u provod do prve jutarnje 95!

amen to that!Mada,molim te,dobile smo ponudu od bajkera da nas voze gde hocemo...tako da... icon_smile.gif sponzorisanje icon_smile.gif ko tome da odoli?! icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

...sa sve pivskim stomacima, bez zuba, i posve interesantnom pricom (evo jednog primera :''Ja sam jako samouveren zato sto sam bajker''-lik od nekih 35 godina).... icon_smile.gificon_uhoh.gif

ovaj je imao bradicu,ali je od njega jos gori neki obrijani u koznim lonama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hey, pa da li mi to mislimo na iste objekte?

 

Ne moze, to su moji udvaraci/vozaci! violent.gifviolent.gif

 

icon_smile.gificon_wink.gif

ne,ne,ne decko...taj ti nikad nece...poleteti! icon_smile.gif

To su moji muzici,ljubi ih majka koja ih je rodila tako "pametne"...

Verovatno je ista ekipa...eh,sta jos reci,al smo se zajebale,a takve smo prilike za "udadbu"imale... no.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je odlicno, nisam isao na tako dobru svirku od poslednje svirke Prorock-a na kojoj sam bio. Bilo je ocekivano fino i neiznenadjujuce odlicno. Sta da kazem, navikli su me na kvalitet.

 

A ja sam jos posle otisao do KST-a na 80-e.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...