Jump to content

Prorock


Telcontar

Recommended Posts

Svirka pocinje standardno oko 22:30 , a ufur ce biti 100 kinti. Ja stvarno mislim da nije mnogo sad.gif

poz svima do subote

ma sta bre ti mislis..... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

pozdrav momcima iz prorocka... hvala sto ste dosli malo da nas podrzite u skcu... najverovatnije cemo da banemo.. hehe

 

pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala ljudi sto ste bili , jbg-a holiday nije isto sto i kuglas , al sta ces.

Svirka 30-og je potvrdjena icon_wink.gificon_wink.gificon_wink.gif

Ipak sviramo u kuglasu u cetvrtak . Pa ko je voljan da nas slusa dvaput u roku od 5 dana ( pukeface.gifwallbash.gifpukeface.gif ) svaka mu cast i nek izvoli icon_mrgreen.gificon_smile.giflaugh.gif

Do cetvrtka cya and thanx again pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala ljudi sto ste bili , jbg-a holiday nije isto sto i kuglas , al sta ces.

Svirka 30-og je potvrdjena icon_wink.gificon_wink.gificon_wink.gif

Ipak sviramo u kuglasu u cetvrtak . Pa ko je voljan da nas slusa dvaput u roku od 5 dana ( pukeface.gifwallbash.gifpukeface.gif ) svaka mu cast i nek izvoli icon_mrgreen.gificon_smile.giflaugh.gif

Do cetvrtka cya and thanx again pivopije.gif

ma opusteno.. svirka u holidayu je mnogo bolja bila od svih u kuglasu i zvuk je mnogo bolji nego u kuglasu.. napokon da cujem kvalitetan zvuk od vas... ipak je to do prostora i opreme......

 

vidimo se danas.... ima da bude loodnica.....

 

 

 

POZDRAV!!!!!

icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doći ću u Kuglaš ne budem li otputovala... icon_wink.gif

U svakom slučaju, svirka je bila super, kao što neko reče, bolja od svih u Kuglašu. Uz to nije bilo onoliko zagušljivo i skučeno ( wallbash.gif ).

Još jednom, hvala Srđanu na ispunjenju rodjendanske želje za našu dragu Ivonu.

icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma opusteno.. svirka u holidayu je mnogo bolja bila od svih u kuglasu i zvuk je mnogo bolji nego u kuglasu.. napokon da cujem kvalitetan zvuk od vas... ipak je to do prostora i opreme......

Da, stvarno... Ne moze se porediti zvuk od sinoc, i zvuk u Kuglashu...

Konacno da se dobro cuje ono sto neko svira! musik19.gif

 

Bilo je mnogo vise mesta, ali su se tek kasnije ljudi opustili, i poceli da prave atmosferu koja lici na onu u Kuglashu...

 

Bilo je naravno neizbeznih pesmica, ali je super to sto ste ubacili pocetke i delove nekih zanimljivih stvari...

Pantera, Iron Man... (Sto me podseti-aaaaa-nisam mogla na Sabbath-e...)

 

I tnx Srki za Wild Child!!! icon_rockdevil.gificon_wink.gif

Drago mi je sto sam je cula sa onakvim zvukom. icon_da.gif

 

u cetvrtak opet se ide.....  biggrin.gif

Hehe... Pa dooobroooo... Pogresi covek.. icon_smile.gificon_razz.gif

Trebalo bi tada da proslavljam nadam se dobro uradjen prijemni, pa se verovatno vidimo... icon_da.gif

 

Poz!!! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doći ću u Kuglaš ne budem li otputovala... icon_wink.gif

U svakom slučaju, svirka je bila super, kao što neko reče, bolja od svih u Kuglašu. Uz to nije bilo onoliko zagušljivo i skučeno ( wallbash.gif ).

Još jednom, hvala Srđanu na ispunjenju rodjendanske želje za našu dragu Ivonu.

icon_mrgreen.gif

Заиста, још једном, пууууно хвала! icon_mrgreen.gif

 

А ти, мала, смеш да путујеш тек после свирке! icon_mrgreen.gif

 

 

Видимо се у четвртак!

Edited by Emelin

Share this post


Link to post
Share on other sites

da...da... bela crkva... eh da nije hartkea.. ne bi nista bilo.... fina svirka.... jos jednom... hehe... najveci sam fan prorocka... sa sada 2 puta (holiday+BC) pa jos i kuglas.... hehe.......

 

ali cujem neke vesti.. da zvuku nije doprineo samo sam holiday.. vec... pa sad necemo da otkrivamo... cucemo u kuglasu.... svaka cas'.... srki dobio si bogte ne konja neg vranca pravog... laugh.gif

 

vidimo se!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svirka u holiday-u je bila odlična,zvuk takođe ali je atmosfera u kuglašu bolja. Krivo mi je što ne ostadoh do kraja icon_sad.gif obećala ortakinjama da ću s njima na 80te.Thanks za Whitesnake icon_redface.gif i Black Sabbath.Momci odlični ste definitivno bez konkurencije.Vidimo se u četvrtak icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svirka u holiday-u je bila odlična,zvuk takođe ali je atmosfera u kuglašu bolja. Krivo mi je što ne ostadoh do kraja icon_sad.gif obećala ortakinjama da ću s njima na 80te.Thanks za Whitesnake icon_redface.gif i Black Sabbath.Momci odlični ste definitivno bez konkurencije.Vidimo se u četvrtak icon_rockdevil.gif

icon_da.gificon_da.gif Svirka je bila zakon icon_da.gificon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova poslednja svirka u Kuglashu je bila... Hmmmm... Pa, ako nista drugo, onda sigurno-najludja!!! biggrin.giflaugh.gif

Onoliko pevacha i skidanja nije bilo nikad do sad! icon_smile.gif

U cvakom slucaju ja sam se bas lepo provela!

 

Poz momci, pa se vidimo na nekoj next svirkici... pivopije.gif

Bedak sto necu biti tu za Belu Crkvu. icon_sad.gif

Planirala sam da idem na tri dana kada je moto skup...

Lep provod i dobro zezanje vam zelim! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na lepim zeljama icon_da.gificon_wink.giflaugh.gificon_biggrin.gificon_mrgreen.gificon_smile.gif

I ja se slazem sa tobom da je ovo bila jedna od ludjih svirki , iliti bolje receno zurki , jer se zaista svi trudimo da napravimo sto bolju atmosferu i zezanje , sto bez vaseg prisustva i dobre volje nikako ne bi uspelo , tako da jos jednom hvala na podrsci pivopije.gif

A u Beloj Crkvi pravimo lom musik19.gif (u pozitivnom smislu) Do tad pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...