Jump to content

Prorock


Telcontar

Recommended Posts

pola cuke si uletela u moj termin!!!!!!PA NEMOJ DA TI SE TO VISE DOGODI JEL TI JASNO!!??!!!

 

 

 

 

 

 

mrred.gif

Zao mi je, tada su na rasporedu casovi italijanskog. Ja ne dozvoljavam kasnjenje i izostajanje sa casova, jer u tom slucaju pisem neopravdane, koji tesko mogu da se opravdaju. icon_rolleyes.gificon_rolleyes.gificon_rolleyes.gif

Jesam stroga uciteljica, ali bez stroge uciteljice nema dobrih djaka. A Srki je jedan od najboljih, uvek dolazi spreman na casove i radi domace zadatke. biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zao mi je, tada su na rasporedu casovi italijanskog. Ja ne dozvoljavam kasnjenje i izostajanje sa casova, jer u tom slucaju pisem neopravdane, koji tesko mogu da se opravdaju. rolleyes.gifrolleyes.gifrolleyes.gif

Jesam stroga uciteljica, ali bez stroge uciteljice nema dobrih djaka. A Srki je jedan od najboljih, uvek dolazi spreman na casove i radi domace zadatke. biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

He is one bad bad boy....and he needs to be punished...user posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne dozvoljavam kasnjenje i izostajanje sa casova, jer u tom slucaju pisem neopravdane, koji tesko mogu da se opravdaju.  icon_rolleyes.gif  icon_rolleyes.gif  icon_rolleyes.gif

Jesam stroga uciteljica, ali bez stroge uciteljice nema dobrih djaka. A Srki je jedan od najboljih, uvek dolazi spreman na casove i radi domace zadatke. biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

 

 

A koju mu ocenu dajes? mhihi.gif

 

 

mrred.gifmrred.gifmrred.gif

 

Ili da zakljucimo sami, po tome sto je jedan od najboljih... icon_twisted.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali, do tada, na scenu stupamo Dodjavola! i ja...Da ga dobro pripremimo... mrred.gif

 

Veruj mi, Dodjavola!, neces moci da izadjes sama na kraj sa njegova dva repica! icon_twisted.gif

 

 

(icon, you know what I`m talking about!)

 

 

 

 

mrred.gif

Edited by ALEXIE_AIC

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmmmmm... stroga uciteljica... dobar djak koji uvek dolazi spreman... interesantno...

 

inace, stroge uciteljice su po pravilu (ne pitajte kom) uvek obucene minimalno sa odredjenim rekvizitima... icon_razz.gificon_da.gif

 

ali dobro, nema veze...

 

samo da mi docekamo vise da oni musik19.gifmusik19.gifmusik19.gifmusik19.gifmusik19.gifmusik19.gif

 

a mi da

 

icon_rockdevil.gifpivopije.gificon_rockdevil.gifpivopije.gificon_rockdevil.gifpivopije.gif

 

ali pazljivo da pivopije.gif da ne bi bilo pukeface.gif

 

 

 

AU AL' SAM SE SMORIO wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zao mi je, tada su na rasporedu casovi italijanskog. Ja ne dozvoljavam kasnjenje i izostajanje sa casova, jer u tom slucaju pisem neopravdane, koji tesko mogu da se opravdaju. rolleyes.gifrolleyes.gifrolleyes.gif

Jesam stroga uciteljica, ali bez stroge uciteljice nema dobrih djaka. A Srki je jedan od najboljih, uvek dolazi spreman na casove i radi domace zadatke. biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

ohohooho a kako ce da mu naplatis te casove to je druga prica icon_smile.gifph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...