Jump to content

Prorock


Telcontar

Recommended Posts

E pa da pocnem icon_mrgreen.gif

Hvala vam svima koji ste mi cestitali rodj. ( bilo preko foruma, postova , pp-a...)

Druga stvarcica , Srki je napunio cetvrt veka+1god. (znaci mnogo) icon_redface.gificon_redface.gificon_redface.gif

Treca stvar PROROCK svira sad u subotu 17og ovog meseca, na otvaranju novog moto kluba SPEED iz Bg-a, na ADI HUJI (kod Visnjicke Banje( rukavac Dunava)).

Svirka ce se odrzati na otvorenom i naravno ulaz je za dz. Sve bi trebalo poceti oko 17h , a sem nas ce svirati jos (koliko sam ja upoznat za sada):

1. Blues Delievers (Pancevo)

2.Trouble Heart (Pancevo)

3. i mozda Sveti Gral (Becej)

Znaci ako nemate sta da radite u subotu , pozivam vas na ovaj rock&bike show.

 

 

17. SEPTEMBAR ADA HUJA 1 bike show u organizaciji novog moto kluba SPEED BG

CYA there

Share this post


Link to post
Share on other sites

dolazi se tako sto prodjes pancevacki most nastavis pravo Visnjickom ul. , pa skrenes levo kod znaka Ada Huja biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

poz

Pazi ovako: Ne postoji Visnjicka ulica(ako je za to bila skracenica laugh.gif ), vec Visnjicki put... mhihi.gif ...

 

I, stvarno, jel` prodjes busom ili pesaka Pancevacki(bus je 35, ako se ne varam)? Where the fuck is that sign? Odmah posle mosta ili koliko daleko na Visnjickom putu? Sa leve strane kad ides IZ grada, ili KA gradu?(hahahahha...ovo poslednje je bila zajebancija icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif )

 

Aj, pa mozda se i vidimo(ako nas ne proguta crna rupa zvana Visnjicka banja mhihi.gif )...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daklem, meni ćale reče da se ide sa 32, i NE prelazi se Pančevački, već se ide preko Bogoslovije pa se skreće za Višnjicu (kad skrene, to je zapravo Viš.put mhihi.gif )... Uostalom, raspitaćemo se koš šofera. Izgleda da dolazimo! icon_mrgreen.gif

P.S.Možda dođem i 30-og u Holiday, jer možda ne odem na exkurziju... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ulaz kao sto rece Alexie icon_smile.gif je 100 din, a sto se tice Osmog Putnika , i ja bih zeleo da ih gledam , ali posao je posao , a svirku sam zakazao pre nego sto sam saznao za 8 putnik , ali jbg sta da se radi.

poz pa ako stignete ili se smorite svrnite pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...