Jump to content

Prorock


Telcontar

Recommended Posts

e,da....lepa svirka,samo shto je mene glava odvaljivala posle nekog vremena...ppivo...awaj...

no... ekv wub.gif

divno....

lepo...

 

da,generalno ,holiday je bash pfuj sada ,bilo je bolje pre bre....

jedva mozhe sada da se negde normalno djuska...

 

stolovi kod bine...to je sranje....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja volim svirke Prorock-a na bilo kom mestu, ali branim Holidej od onih koji govore da ''nije pravo mesto'' itd...

Bolje je rešenje od Kugle, ali i skuplje, to treba dodati.

P.S.Možda neću moći da dođem na ovu svirku... icon_cry.gif No, potrudiću se svojski.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Užasno mi je krivo što na večerašnjoj svirci nisam mogla ostati duže (posetila sam ''Kuglaš'' na svega pola sata). icon_cry.gif

 

Elem, nadam se da će se ta ponovna svirka za 2-3 nedelje, koju Srki pomenu, realizovati. E, tad dolazim i ostajem na celom nastupu k'o čovek. icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ljudi MNOOOOOOGOOO vam hvala za veceras, nadam se da je bilo ok, jer ja sam danas jedva ustao koliko sam bio bolestan. Znaci jos jednom se svima zahvaljem koji su gostovali i pomogli mi .

Zbog moje zdravstvene situacije , nije bilo obecanog tributea, ali sledeci put ce ga biti.

Veliki poz svima koji su dosli i ostali pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

thanx pa se cujemo i vidimo uskoro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam stigla na pochetak svirke, i nisam mogla da ostanem do samog kraja... icon_smile.gif Jbg, morala i ja da stignem na prevoz... icon_sad.gif

Bilo je lepo na svirci... Svi su uglavnom bili malko alkos.gif , ali dobro, pogreshi chovek... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Dobro su pevali svi gosti...

Srki, svaka chast shto ipak nisi odustao od svirke, taman da sledeci put kad ozdravish bude pravi tribute... icon_da.gifpivopije.gif

 

I Kuglash je zakon! Moze da bude i zagushljivo i guzva i sve, ali uvek je tamo najbolje zezanje... icon_razz.gif

I nisu mi jasni komentari ljudi koji kad ih samo zamolish da prodjesh u onoj guzvi sloze neku facu... icon_uhoh.gif Jbt, ako niste za svirku-nemojte ni da dolazite!

Idite u pozorishte, ili bioskop, tamo barem ima mesta i moze da se sedi... icon_uhoh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...