Jump to content

Prorock


Telcontar

Recommended Posts

Doshla sam malko kasnije, i bilo mi je bash jepo-bio WS. icon_mrgreen.gif

Jupi za Now you`re gone! biggreens.gif

 

Ni ja nisam platila ulaz... icon_smile.gif

 

A to za shutke je stara pricha... no.gif Nego neshto mi nije jasno, ajde oni pijani retardi shto se guraju pa ne paze na devojke (mada i u toj shutci ima onih koji paze...), nego-da li je neko video "ono"? "Riba" koja gura, shutira i udara sve oko sebe-retard totalni, nisam bila ni sigurna da je zensko... no.gif

 

Dobra svirkica, sad chekamo sledecu... icon_wink.gif

Nisam bila na celoj-shta ste sve novo ubacili, tj. koje tri pesme? Ne secam se shta je sve ishlo od WS-a, a i nisam bila od pochetka tu... Koliko WS pesmica ste svirali?

 

 

I izgubila sam moj crveni shal... icon_sad.gif Da nije neko nashao crvenu maramu sa prugicama? icon_biggrin.gif

 

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srki,pazi ovako...sta mislis,ako budete svirali nesto od Europe,a da nije F.C.,i nesto od Van Halen a da nije Jump???AAAAAA?

Kada svir traze Whitesnake ovde,ajde,da se izdvojim,ja trazim White Lion icon_mrgreen.gif ....mada znam da to necete svirati icon_sad.gif ...

Ili,npr. od kad vec imate Abba-u,uradite Waterloo npr. ...sta mislis? icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srki,pazi ovako...sta mislis,ako budete svirali nesto od Europe,a da nije F.C.,i nesto od Van Halen a da nije Jump???AAAAAA?

Kada svir traze Whitesnake ovde,ajde,da se izdvojim,ja trazim White Lion icon_mrgreen.gif ....mada znam da to necete svirati icon_sad.gif ...

Ili,npr. od kad vec imate Abba-u,uradite Waterloo npr. ...sta mislis? icon_rockdevil.gif

 

 

Van Halen - Ain't talking about love...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A,nesto sumnjam da ce Waterloo dobro zvucati u Srkijevom izvodjenju...ipak to pevaju 2 zenske a on je i sam rekao da se Prorock trudi da sto vise zvuci kao original icon_da.gif ...

Da,ali vokalno je nemoguce da ti sve bude kao original.Moze da otpeva to svojim glasom i u tonalitetu,ali niko ne moze da skida sve pevace isto......ko da je sad to bitno,vazno je da je obecao pesmu "ti si moja cokolada"...sve ostalo nije bitno,ko jebe WS onda icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

3. W A S P , bice nesto novo ( L.O.V.E. Machine nece sigurno jer ima 2 bas bubnja)

 

bedak! icon_cry.gif

 

I Wanna Be Somebody? Mean Man?

 

9. Megadeth , vrlo rado bilo sta sem Simphony

 

SheWolf, SheWolf...

 

...

 

ma moze bilo sta...

 

 

----------

EDIT:

 

u je... ladno mi je post kasnio 2 dana ili tako nesto...

AAAAAAUUUUUUUUUU wallbash.gifviolent.gifwallbash.gif

Edited by Morgray The Dark

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmmm,slusala sam ih par puta i mogu reci da su mi oni jedni od najsimpaticnijih bendova tog tipa...super zvuce,prave ok atmosferu i sto je najbitniji,ok su likovi...mrzim nadrndane likove...

nisam citala sve predhodne stranice,pa mi je mozda promaklo,ali pevac peva u jos jednom bendu,zar ne??

Share this post


Link to post
Share on other sites

E vidim ja da ce ovo postati zelje , cestitke i pozdravi icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Salim se , sve sto bude moglo , potrudicemo se da skinemo. Jos jednom napomena , da ne odluujem samo ja sta ce se svirati , nego jos 5 clanova benda , tako da vas molim za razumevanje.

 

Sledeca svirka u Bg-u za koju znam je 9.12. HOLIDAY.

Do tada cya icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i spiska svirki za Decembar:

2.12. Blue Moon , Pancevo

3.12. Floyd , Becej

9.12. Holiday , Beograd

10.12. Idvor

15.12. Rodjendan radio Zeppelina

17.12. Millenium , Banatsko Novo Selo

24.12. Zeppelin , Muszlya

25.12 ------IIIIIIIII-------

 

 

Mogucnost zamene termina 10 sa 17.

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...