Jump to content

Prorock


Telcontar

Recommended Posts

e jebote, idem ti ja tako na pijacu danaske, kad ono, a tamo niko drugi do moj pokojni pradeda živko!!! i ja njemu velim: more živko, ti li si se povampirio?! a on meni: šta ćeš! ima se može se, ribice lože se...

 

 

 

 

 

 

 

 

ovo je bila mala digresija icon_twisted.gif

nadam se da će kokoške posle ovoga izgubiti želju za kokodakanjem icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

e jebote, idem ti ja tako na pijacu danaske, kad ono, a tamo niko drugi do moj pokojni pradeda živko!!! i ja njemu velim: more živko, ti li si se povampirio?! a on meni: šta ćeš! ima se može se, ribice lože se...

 

 

 

 

 

 

 

 

ovo je bila mala digresija icon_twisted.gif

nadam se da će kokoške posle ovoga izgubiti želju za kokodakanjem icon_rockdevil.gif

biggreens.gif

 

 

 

Obozavam te! icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif

 

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sve sto imam da kazem na ovom svetu...

 

najpre da se zafalim iconu na cestitkama i da pozelim njemu i njegovom bendu jos mnoogoo svirki (sto profitabilnih, sto ovih neprofitabilnih koje nazivamo zurke), da izda album sa King Size-om (mozda se to i desilo, ako jeste izvinjavam se zbog malog propusta i molim nekoga da me obavesti gde moze da se kupi), i uopste da im pozelim puno srece, zdravlja, para i svega sto coveka moze da ucini srecnim...

 

sto se ostalih YUM-ovaca tice... njima zelim jos puno dobrih, kvalitetnih svirki... zelim im da se ne ponove slucajevi Helloween i Hit Godine, da dodju Maideni, Guardiani, Manowar, AcDc i ostali veliki bendovi... zelim im da se lepo provedu na Purple-ima (a Purple-ima zeli da sviraju pesmu Anya icon_biggrin.gif ) ...... takodje, i njima bi pozeleo puno srece, zdravlja i para da mogu da idu po Jevropi na koncerte ovih bendova koje verovatno necemo skoro videti ovde...

 

i tako....... molim da mi se oproste male greskice u pisanju (BECKSovi su krivi sa sve ovo pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif )

 

Aj vidimo se sledece godine... icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...