Jump to content

Prorock


Telcontar

Recommended Posts

Da, Srki, nemoj da izneveris the charmed one...Posto ovde neko nije razumeo ironiju, pa moram da budem direktna... icon_smile.gif

Zanimljiva ti je ironija. Umesto sto pokusavas da budes ironicna, bolje ti je malo da se zabavis, pa imaces sutra prilike za to.

 

POZ Morgray The Dark i pozdravi svoje simpaticne drugove! Vidimo se sutra uvece!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanimljiva ti je ironija. Umesto sto pokusavas da budes ironicna, bolje ti je malo da se zabavis, pa imaces sutra prilike za to.

Zanimljiva, zanimljiva, nego sta... icon_smile.gif Kad imam toliiiiiiiiiiko povoda da budem takva(ironicna)...I za razliku od nekih, meni nije "zabavljanje" samo na svirkama Prorock-a...Bogu hvala, bar toga imam na pretek("zabavljanja"- i to u raznim vidovima)! icon_twisted.gifmrred.gifmhihi.gificon_razz.gificon_biggrin.gif

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanimljiva, zanimljiva, nego sta... icon_smile.gif Kad imam toliiiiiiiiiiko povoda da budem takva(ironicna)...I za razliku od nekih, meni nije "zabavljanje" samo na svirkama Prorock-a...Bogu hvala, bar toga imam na pretek("zabavljanja"- i to u raznim vidovima)! icon_twisted.gif  mrred.gif  mhihi.gif  icon_razz.gif  icon_biggrin.gif

 

pivopije.gif

Bice ti zanimljivije u zivotu kad pocnes da se bavis sobom, a ne drugima.

 

Inace, sinoc je bilo fenomenalno, veliki pozdrav veseloj druzini!

Edited by the charmed one

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bice ti zanimljivije u zivotu kad pocnes da se bavis sobom, a ne drugima.

Onda bi trebalo ti da mi budes uzor i pokazes mi kako je to baviti se sobom ( icon_surprised.gif ) i okaniti me se, zeno, naci neka korisna posla, a ne spamovati po ovoj temi. icon_rolleyes.gif

 

Anyway, stigla sam tek na kraj svirke, ali tu je 2., popravni(za mene) icon_biggrin.gif ...

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niko ne spamuje, a pogotovu ne ja. Verni fanovi ne stizu na kraj svirke, vec su od samog pocetka na licu mesta. O tome kako se baviti sobom, pripremicu ti jedan ubrzani kurs.

Hvala na ponudjenom kursu, dusebriznice...

I ja sam taaaako los fan...C,C,C...Shame on me! wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...