Jump to content

Prorock


Telcontar

Recommended Posts

E super i meni se svidja ideja icon_mrgreen.gif

Jel moze prva sledeca svirka u kuglasu ,, PROROCK da svira samo BON JOVI, WHITESNAKE i DEEP PURPLE? Mene se mnogo svidja ta ideja.

Inace oni koji me napljuvase za svirku u SKC-u , jbga godine su u pitanju. Jos sam ja mislio da mi je ovo jedna od boljih..., a usput cu ih pitati kako bi oni pevali posle 3 uzastopne svirke i 4 neprospavane noci icon_mad.gificon_surprised.gificon_mad.gif

Poz pa mozda vam sutra javim nesto jako zanimljivo u vezi svirke u BG-u u jako bliznje vreme icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

moze WS, DP i Bon Jovi.... yeeeeeeeeeeeeeeeee icon_rolleyes.gificon_smile.gificon_rockdevil.gifpivopije.gifmhihi.gifmusik19.gificon_razz.gificon_biggrin.giflaugh.gifbiggrin.gificon_wink.gif

 

 

 

sto se tice 'pljuvanja' svirke u skc-u, mozemo da se zalimo samo zbog trajanja svirke icon_biggrin.gif , ali to ipak ne zavisi od vas... icon_cry.gif

 

inace, potpuno ste (ProRock i KA tribute) oduvali tamo neke finaliste gitarijade i izvesne finaliste (mozda i pobednike) demo masters-a... icon_rockdevil.gifmusik19.gificon_rockdevil.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E super i meni se svidja ideja icon_mrgreen.gif

Jel moze prva sledeca svirka u kuglasu ,, PROROCK da svira samo BON JOVI, WHITESNAKE i DEEP PURPLE? Mene se mnogo svidja ta ideja.

Inace oni koji me napljuvase za svirku u SKC-u , jbga godine su u pitanju. Jos sam ja mislio da mi je ovo jedna od boljih..., a usput cu ih pitati kako bi oni pevali posle 3 uzastopne svirke i 4 neprospavane noci icon_mad.gificon_surprised.gificon_mad.gif

Poz pa mozda vam sutra javim nesto jako zanimljivo u vezi svirke u BG-u u jako bliznje vreme icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

nemoj da se nerviras,ne moze svaka svirka da bude do jaja...

samo,pojacajte gitare na svirkama,uvek se cuju slabije nego sto treba!!!

poz! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Beetle_Juice

E, neko je pogresno shvatio..... Niko te ne pljuje! Pitanje je bilo: "ZASTO tako lose...", a odgovor je zadovoljavajuci.... icon_da.gif

Nadam se da cu vas slusati uskoro... PozZ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno receno nisam znao da cu dobiti ovako pozitivne odgovore icon_mrgreen.gificon_smile.gificon_smile.giflaugh.gifbiggrin.gif poz pa se cujemo i vidimo

btw, i ja sam video da je OSMI PUTNIK 30-og , ali i 1-og oktobra, tako da taman posle nase svirke u petak, odmorim usi uz OSMI PUTNIK u subotu icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto vidim da se na yu metalu niko nije setio...evo mene da prva to ucinim..

Dakle, Srki, srecan ti rodjendan, pa da sledece godine zaista napravite koncert na Marakani, a da sutra pobedimo Bragu biggrin.gif .

Puno pozdrava!

Nista se ti ne brini, ja sam se prva setila! icon_razz.gif

 

 

 

 

Icone, ti znas sta ti ja zelim! Vec sam ti rekla. icon_biggrin.gif

Edited by ALEXIE_AIC

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...