Jump to content

Sentenced


Recommended Posts

sinoc meni jedna cura govori protiv Sentenceda.. ja joj reko bolje da te Routasydän ne cuje, kad ona: A I ON JE FASISTA KO I ONI ! :)

 

ma nema ona pojma :)

 

juče ... nabila ipod u uši sunčane naočare na nos naravno odvalila sentenced i prolazim na tik pored koleginice koja me zove i doziva i zove na mobilni ... ništa... ubila me od zajebavanja danas... :P

 

morala sam kafu da platim da se iskupim... heh

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Ja volim sve Sentenced pesme, osim mozda sa prva dva albuma, ne prijaju mi bas mnogo, od albuma na kojima je Jarva na vokalu volim samo AMOK, a albumi sa Villeom na vokalu su svi odlicni!

 

I nisu to emo pesme, to je nesto totalno drugacije, tuga, seta, melankolija kakva je svijstvena samo severnjacima, plus odredjena doza crnog humora

Share this post


Link to post
Share on other sites

Знала сам да нешто није у реду чим ти слушаш баладе, хехе

 

Узгред, сад сам била на сајту, имају супер неки мерч, али кад кликнеш на линак нема њи'овог мерча у продаји... сунце им калајсано. А баш сам напунила Мастерс и данас нешто куповала са њојзи....

Share this post


Link to post
Share on other sites

The surviving members of the long-defunct Finnish band SENTENCED have issued a new statement regarding the passing of the group's former guitarist and main songwriter, Miika Tenkula, who was found dead at his home on February 19, 2009. He was 34 years old.

 

The statement reads as follows: "To stop rumours about Miika Tenkula's cause of death, his family wishes to state the following: Miika had a genetic heart condition and died from a sudden attack at his home on February 18, 2009. For those wondering where Miika is buried, his grave can be found at the Kirkkosaari cemetery in his hometown Muhos, Finland."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam sa kog je to DVD-ja i da li je uopšte sa nekog zvaničnog izdanja?

 

 

Ovo verovatno imaš Rutase? http://www.freshwap.net/forums/music/14777...dvd-2006-a.html

 

Naravno da imam, to mi je omiljeni DVD koji imam u kolekciji, narezao sam u nekoliko primeraka i odlozio na razlicita mesta da mi se slucajno ne osteti neki a ja nemam zamenu. U svakom slucaju hvala za link :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako nekog zanima link za Frozen sa 4 bonus pesme

 

verovatno ste ih culi, ali ja volim to  da imam na jednom mestu pa eto...

 

Creep Radiohead cover

Digging The Grave Faith No More cover

I Wanna Be Somebody W.A.S.P. cover

House Of The Rising Sun Animals cover

 

ne treba pass, rip je neki vbr

 

 

Frozen with bonus

 

a sto se tice buried alive dvd-a, mislim da sam ga odgledao jedno 5-6 puta

 

naravno tu ne planiram da stanem (tako da je vrlo pametno imati to u nekim zalihama :D )

 

svaki put sa stepenom najezenosti koze izmedju 70-80% (povrsinski i vremenski)

 

taj dvd se jednostavno mora imati

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

a sto se tice buried alive dvd-a, mislim da sam ga odgledao jedno 5-6 puta

 

naravno tu ne planiram da stanem (tako da je vrlo pametno imati to u nekim zalihama :D )

 

svaki put sa stepenom najezenosti koze izmedju 70-80% (povrsinski i vremenski)

 

Ti jos dobro prolazis sa samo 70-80% posto najezenosti :smile: Ja se toliko istraumiram svaki put kad to gledam, pogotovo End of the road... UH! Ali nekad stvarno mislim da sam mazohista ;)

Edited by taniusha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti jos dobro prolazis sa samo 70-80% posto najezenosti :smile: Ja se toliko istraumiram svaki put kad to gledam, pogotovo End of the road... UH! Ali nekad stvarno mislim da sam mazohista ;)

 

Ja sam mislio da sam ja covek koji voli Sentenced najvise na svetu, ali izgleda nas je dvoje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako nekog zanima link za Frozen sa 4 bonus pesme

 

verovatno ste ih culi, ali ja volim to da imam na jednom mestu pa eto...

 

Creep Radiohead cover

Digging The Grave Faith No More cover

I Wanna Be Somebody W.A.S.P. cover

House Of The Rising Sun Animals cover

 

:pivopije: thx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je remaster albuma, a ja nikako ne mmogu da nadjem Frozen za japansko trziste, e za to bih bio jako zahvalan ako bi neko iskopao linak. Mnogo je bolji vokal, odnosno vise mi se svidja. Mislim da ima i Frozen i Down za japansko trziste. E da, jako mi se svidja ona bonus pesma na Down - "No tomorrow" :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...