Jump to content

Najbolji glas Black Metala!!!


Baal

Recommended Posts

Guest Carrion

Ihsahn - Emperor

Nattefrost - Carpathian forest

Ares - Aeternus

Host - Taake

Ghaal - Gorgoroth

onaj lik iz Naglfar

 

Bar po meni, najgori je Abbath iz Immortal, mislim ja njih cenim bog muzike i svaka cast i sve ali lik je smesan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Carrion

Ne ne ne, mislim daleko od toga, ja zapravo volim corpsepaint, e sad sto je njihov ceo imidz stvarno bio malo ehm ehm da retardiran biggrin.gif to je druga prica, nego kazem ne volim mu glas jer nekako uopste ne vristi, samo kao rezi ili nesto, mislim u nekim pesmama mi je delovalo ko da se zajebava

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni Abbath ima najbolji vokal, on potpuno jednostavno peva, ne mora da se napreze, povraca, pljuje itd. I pre svega vokal mu je dubok i prodoran.

Abbath ima super vokal, ali da bi neko tako mogao da peva, potrebna je samo jedna casa Coca cole. Govorim iz iskustva. icon_biggrin.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Abbath ima super vokal, ali da bi neko tako mogao da peva, potrebna je samo jedna casa Coca cole. Govorim iz iskustva. icon_biggrin.gif

Hehe, pa nije bas, covek je bio tezak alkoholicar, i imao je nekih problema sa zdravljem zbog toga, mada je rekao da se polako odvikava i da je skoro potpuno prestao da pije, pitanje je koliko ce da odrzi rec je sad svira sa Bombersima. icon_smile.gif

Uostalom, slika sve govori:

user posted image

Edited by Frankenchrist

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe, pa nije bas, covek je bio tezak alkoholicar, i imao je nekih problema sa zdravljem zbog toga, mada je rekao da se polako odvikava i da je skoro potpuno prestao da pije, pitanje je koliko ce da odrzi rec je sad svira sa Bombersima. icon_smile.gif

Uostalom, slika sve govori:

user posted image

Hehehe, nije valjda sve ovo sam popio? icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma Abbath je najveci lik svih vremena, cuo sam ga kako peva i u bombersima nije lose skinuo lemmyja

abbath je pozercina, i glas mu je se ok, ali nije nista specijano...

a lemmy je car! icon_wink.gif

 

inace ja u principu vise volim krestave vokale, tipa: Knjaz Varggoth

on po meni ima jedan od najboljih black vokala, a i ume ekstra da pogodi ritmiku za sve pesme, u Aryan Terrorismu je jebo kevu kako je otpevao, atmosfera je nikad bolja

 

onda naravno moram da spomenem Toroga iz Behexena, ciji glas je prosto perfektan uz takvu muziku

 

i recimo svidja mi se glas Willy-a iz Mutiilationa, nema neki ekstra vokal prirodno, ali zna covek da se unese i da time doprinese atmosferi

pogotovu na prvom albumu (Vamprires jebe keve)

 

I jos, recimo sta mi se svidelo od vokala u zadnje vreme - Bestial Summoning, pravi pakleni vokali, znaci lik nije normalan, svaka mu cast...

i na albumu i na live-u, jebo mu je kevu

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...

овог човека треба бановати- доживотно!

трви "пост" му је био Дани је закон, и то на теми "најбољи глас"

 

ало човече, пише најбољи ГЛАС не најбољи филтер/процесор !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

ццц no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...