Jump to content

Sunn O)))


Turin

Recommended Posts

imas voz i oko ponoci, a konc ce se sigurno do tada zavrsiti, tako da...

da.. vidim. ali koncert pocinje u 21h30, dva su benda te nesto ne mislim da cu bas da se cimam da trcim da stignem na taj u 0h10...

ma ide se pa sta bude... tako ispadne najboljle uvek! icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi.. iz Sunn O))) Van-a..

 

nemam pojma da li cemo ici uopate na Sunn O))) u zagreb..

 

z-la treba da operise krajnike.. u petak verovatno.. i posle toga mora da miruje deset dana.. a deset dana od operacije pada utorak ili sreda posle 27.

 

nemam pojma sta da radimo.. agarth mi se nije javio, ne znam da li ce on ici sa nama.. i tako

 

predlagao sam azalu iz zezanja da cemo ionako mirovati na koncertu.. da mozemo da ga donesemo na cert sve sa krevetom, pa da ga stephen o'malley i ekipa okruze pojacalima..

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

krajnici!!! icon_mrtav.gif

ja sam vadila krajnike nedelju dana pre ovogodisnjeg dis-patcha i isla sam na sve dane + na thomas konera u rex pre toga... nikad se vise nisam zezala! icon_rockdevil.gif

doduse putovala sam sa konjarnika, ali ako se uzme u obzir nocni gsp to ti je ko u zagreb da sam isla 5 dana za redom! mhihi.gif

nemoj da ste lejmeri pa da zbog pisljivih jajnika/krajnika odustajete! icon_wink.gif

Edited by femdom

Share this post


Link to post
Share on other sites

lol, ja hocju da idem i vjerovatno cu i ici, makar ogluvio, samo se nadam da cje mi do tada procji problem sa usima, naime imam dijagnoziran vakuum u desnom unutrasnjem uhu, zaostavstina neke bolestine od prije pola godine i kad god sam dugo izlozen glasnim zvukovima duze vrijeme, boli me glava aj' zdravo icon_uhoh.gif ...ali ionako kontam da je to jedini pravi nacin da se dozivi sunno))) icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ponesi zicu opet, ja uzmem u ipsu kad nadjem i imam love u isto vreme, a nisam uzimao od oktobra tako da... ponesi ako imas koju noviju.

imam ja dve zice, jednu sa lightning bolt na naslovnoj, a drugu ovu novu sa user posted image

 

ponecu ti ako budes dobar i ako budemo isli na Sunn O)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

b.r, ako mislis na nas izmedju ostalog: vas PR mi jos uvek nije odgovorio kada se planira u toku dana prihajati u zagreb. :dammit:

od toga zavisi da li mi se ide vozom ili kombijem. icon_wink.gif

 

 

e sad jedan "btw" predlog:

nisam sigurna koliko tacno iznosi popust na grupu od osam ljudi za voz, ali sam skoro sigurna da bi sa tim popustom cena bila takva da bismo od kusura koji ostaje od predvidjenih $ za kombi mogli da platimo noc u hostelu, izblejimo sledeci dan u zagrebu i krenemo nekim vecernjim kucici.

ja u principu jos uvek racunam da ce mi moje anarho veze pronaci udoban i topao smestaj u slucaju da se predomislite u vezi vaseg poziva za kombi, ili u slucaju da se ja sama predomislim. icon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

a i vi ato vam se ide vozom... koji kurac? kombi je konza, ceka te posle konca i odma palis kuci ne morajuci da se cimas ovamo il onamo.

 

ako tako razmisljas, sto onda ne ostanes lepo doma i droniras se na kucnom hifi sistemu? icon_uhoh.gificon_biggrin.gifmusik20.gif

 

elem bre vlak je strava. jedino to je verovatno onaj fensi medjunarodni. bilo bi super da je plavi ruski, tzv voz smrti, zbog dodatnog uzbudjenja (da li rade kochnice?)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...