Jump to content

Sunn O)))


Turin

Recommended Posts

da otvorimo novi topikaju:kultna igra u poznavanju forumasa yumetala.233.gif

 

wagnera sam gledao na kolarcevskom nije nigde bilo lincovske svetlosti iz plave kutije/kolibe/whatever

(zikica je opet preterao,god dammit,sad jos samo da obave neku lekturu /korekturu na omrazenom forumu koji mi je pojo juzera/password skoro,)

gelb i drugari imam prijatelje koji se vise loze.

 

a ja mislio da si ti onaj sto vadi iz fusnota wire-a i ima par giga incomplete fajlova icon_cry.gif

recimo to ovako: TAJ LIK, EBM Leek & Bivsa Mu Devojka, Devojkina Drugarica & Das Ich smo, takodje, bili na koncertu za koji je karta bila ispisana cirilicom!! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

buahahaha.. icon_wink.gif I'm so tHere!! icon_da.gif

or maybe not?! biggrin.gificon_razz.gif Mislim, nadimenjaci UbU JESU LEGENDE, al' bi odlazak na nji'ov 'cert bio, cak, veci promasaj od kupovine or. cd-a na kojem bi se isti nalazio!! icon_da.gif Z Druge stRaNe [jastuka], Calexico & IrOn & Wine bi' bas vol'o da gledam!! icon_smile.gif Tako da, count me in.. pitam se, kol'ko bi bilo zainteresovanih?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

problem je u tome sto ja taj dan propustam lektorske vezbe [imam pravo na jos jedan, eventualno dva minusa u ovom semestru] i jedno predavanje koje rado ne bih propustila zbog svog "dobrog" odnosa sa asistentom... pa jebiga ne moze da se krene u 20h kad se meni sve to zavrsi.

tako da ako je iole izvodljivo da gnarka neko zameni or smtg...

 

ako stvarno nije izvodljivo, jbga onda nek bude tako! nek krenemo u 13h, pa i da drzimo prstice da hrvatski granicari nece da nas zajebu ko mene prokleti malinari pre dve godine...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...