Jump to content

Opeth


Baal

Recommended Posts

comus? jel to neki prog rock iz 70ih? nemam pojma..

 

kent: meni su i stina nordenstam i ova anja iste.. misim, ne vidim neku posebnu razliku..

--

kao, kaže mike da su dobili 12 ponuda za novi label da potpišu.. a kaže i da mu je sve jedno za koga izdaju, samo da ovi odrade posao kako treba.. i jel on ono peva na novom PT albumu ili sam ja nešto utripovao..? (ima sempl nov na deadwing.com, samo je skoro 19 MB)

Share this post


Link to post
Share on other sites

comus? jel to neki prog rock iz 70ih? nemam pojma..

 

kent: meni su i stina nordenstam i ova anja iste.. misim, ne vidim neku posebnu razliku..

--

kao, kaže mike da su dobili 12 ponuda za novi label da potpišu.. a kaže i da mu je sve jedno za koga izdaju, samo da ovi odrade posao kako treba.. i jel on ono peva na novom PT albumu ili sam ja nešto utripovao..? (ima sempl nov na deadwing.com, samo je skoro 19 MB)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krang, Stina je intimnija, strastvenija, neznija, mocnija, euforicnija, misticnija, ranjivija, slomljenija, bezobraznija.............neponovljiva i potpuno jedinstvena. Indie princeza po mom vidjenju stvari. Mislim da i Jonas i Mikael smatraju Dynamite za najvazniji svedski album 90-ih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma jebeš to.. to je kao da objašnjavaš nekome ko uopšte ne sluša metal veliku razliku između ranih in flamesa i dark tranquillity-a.. mhihi.gif meni su njih 2 iste ..

 

btw, ovaj avantguarde forum has reached a new record low point..............

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmm.. mike prodaje neke stare diskove na Ebay i evo šta je rekao:

"Hey guys!

 

I've spent a fortune buying some psychedelic records so now I'm sellling some rare Opeth and Bloodbath shit to maybe get some cash back into my "Lp spender" account. I've bought originals of Weed, Linda Hoyle, Gomorrha, Horse, Andromeda, Höst, Day of phoenix, Pink fairies and so on. Those of you who know that stuff also knows that they're not exactly bargain bin records anymore. Yes, I know it's expensive but this stuff is fuckin' rare so no complaints, alright!? Just figured you might wanna check it out.

 

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewI...me=STRK:MESE:IT

 

Check the other stuff under "View sellers other items".

 

And since you're gonna ask about it..."Werner Huber" is a character from a ol' Sierra PC game called "The beast within". Good game!

 

Take care guys!

Mike"

 

cene baš brzo rastu, već su oko 60$.. mhihi.gif

 

EDIT: neke stvari su već otišle.. npr. zastava BWP je prodata za preko 100$ .. ostala su još samo 3 diska

Edited by KRANG

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da je otišla i za preko 130... a bloodbath lp neki je isto otišao za preko 100.. i ovo je u evrima, ja sam se zeznuo.. znači u $ je još i više.

 

ali to nije ništa... neka lp ploča od porcupine tree je otišla za preko 1200 eura.. da, hiljadu i dvesta

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

evo njegove playliste iz januara..

 

reče da sluša ovo:

 

Porcupine tree - Deadwing

Madder mortem - Desiderata

Spiritual beggars - Demons

Suffocation - Effigy of the forgotten

Stina Nordenstam - And she closed her eyes

Coverdale/Page - Same

Manuel Göttsching - Inventions for the electric guitar

Atlantis - It's getting better

Murphy Blend - First loss

Hollies - Butterfly

Ash ra tempel - Join inn

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja znam ono što mi on kaže.. ja sam mu na fan mail listi, i dobijam takva obaveštenja od njega..

 

eto, sad mogu da se pohvalim da sam slušao (ali nemam sve ove nove albume) prvih 6 sa ove njegove liste, a za ovih poslednjih 5 nikad čuo.

 

i mike je već imao deadwing sredinom januara. nije mi jasno kako ga nema na netu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...