Jump to content

May Result


Srki

Recommended Posts

Noc crnoga plamena je meni jedna od najjacih pesama, jak tekst, muzika koja ima tu neku energiju iako prvi deo nije brz, valjda zbog fantasticnih klavijatura koje me izludjuju, gotovo neverovatno osecanje. Mada sam u pocetku bio skeptican, sada, nakon x slusanja shvatam da je ovo jedan ne odlican nego pefektan album. Cekam sledeci, koji bi po nekom pravilu kod MR trebao da se razlikuje od Svetogrdja veoma, ali da ipak ostane prepoznatljiv MR

Share this post


Link to post
Share on other sites

pricao sam sa Kozeljnikom pre neki dan,rece mi da ce novi materijal biti siroviji i da ce minutaza biti kraca,cini mi se da je pomenuo nesto o stavljanju klavijatura u pozadinu (vise nego inace)....ne znam,na svetogrdju su prevazisli sami sebe,iako je svaki album odlican,bilo bi super da nastave u tom pravcu,ali kad vec nece da se ponavljaju,ok icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pricao sam sa Kozeljnikom pre neki dan,rece mi da ce novi materijal biti siroviji i da ce minutaza biti kraca,cini mi se da je pomenuo nesto o stavljanju klavijatura u pozadinu (vise nego inace)....ne znam,na svetogrdju su prevazisli sami sebe,iako je svaki album odlican,bilo bi super da nastave u tom pravcu,ali kad vec nece da se ponavljaju,ok icon_smile.gif

pa lepo.....nadajmo se da ce biti tako!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije to ponavljanje... I DB ima klavijature na svakom albumu pa s ene ponavlaju...

Plasim se da ako izbace klavijature i postanu siroviji da ce previse zvucati kao Stone. Al videcemo...

nisam ja mislio da se oni ponavljaju,vec sam mislio da nece da ponavljaju forumulu sa svetogrdja icon_wink.gif

 

ko je pricao o izbacivanju klavijatura?ljudi ce samo da odsviraju malo sirovije i to je to.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Поново им ради сајт:

 

28th April, 2006

New Domain Name

After serious troubles lasting more than two months, started with changing hosting company, but ending with domain name registrar - Dotregistrar.com practically squatting our old domain, we were forced to change domain name. Anyway, until further, band's homepage is now www.mayresult.net. Lots of other changes to the site will follow soon, as well as some band news. We would appreciate if you spread this information about new domain name to other fans of May Result, who are still trying to reach us on our old address, and spread info that those jewish bastards dotregistrar.com should be avoided.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...