Jump to content

May Result


Srki

Recommended Posts

OK...mislim da je May Result jedan od boljih bendova kod nas...Jedva cekam da izadje Svetogrdje...Trebalo bi da bude ok.

U Slavu Rogova nasih je izdanje sa dve odlicne pesme i super obradom.

Mada Jata ....zvuce cudno..Sve u svemu M.R. je opasan band.A sada drugi ljudi koji ih prozivaju pa ne znam sta da kazem..to su njihova misljenja ali ipak treba pogledati cinjenice a one ukazuju na to da je M.R. bend za svaku pohvalu.

Slava!

Share this post


Link to post
Share on other sites

dark_lilith-- "Lupas gluposti! MR DO NOT SUPPORT "NO K....... zapravo znaci da su oni protiv black bendova bez klavijatura, ja mislim da su u pravu je black prvenstveno razlikuje od ostalih pravaca bas ta mistika i dinamika koju joj daju klavijature!

 

to ne znaci da su oni protiv black bemdova bez klavijatura, nego da ne podrzavaju danas veoma zastupljeno misljenenje -ja ne slusam tu grupu zato sto imaju klavijature- takodje nemaju sve black grupe klavijature i po tome se nikako ne mogu razlikovati od ostalih pravaca jer i svi oni (sem death, trash, grind metala) imaju klaviature- power, gothic, heavy, doom...

 

 

frankenchrist- u bendu je na nekoj svirci doslo do sukoba jer je podeljeno misljenje oko spaljivanja hilandara dovelo do toga. jedni su mislili da je to ok zato sto je hilandar hriscanski, dok su se drugi tome protivili -nema veze sto je hriscansko jer je srpsko-

ok sto je sajt na engleskom ali zasto sve ostalo na bukletu mora da bude na engleskom, ako nekome trebaju informacije tipa: band contact, gde je album snimljen i opis albuma, to sve moze naci na sajtu ili se moze raspitati u njihovoj izdavackoj kuci. ne smeta meni sto je to na engleskom, nego zato sto oni mnogo forsiraju maternji jezik. pa onda pisi sve na srpskom.

 

 

nemojte me pogresno razumeti, ja volim njihovu muziku, ali su postali face i malo im je slava udarila u glavu.

Edited by Superius Deus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam rekla da smo sad kao neke face...to je glupo.

Pa sta ako on svira u May-u icon_uhoh.gif to ovde uopste nije bitno.Gotivan je lik reedovno umirem od smeha kada sam sa njim. I da...ja ne znam ko ovde ima komplexe.Preispitaj se molim te.U svakom slucaju ja ne zelim da se svadjam sa tobom.Misli sta ti je volja. biggrin.gif

Ama nisam ja rekao da je on los lik....nego ona izjava je stvarno mnogo smesna(ako se nevaram:Najbolji lik kojeg sam upoznala u svom bednom zivotu).Mnogo pateticno.... icon_smile.gif majke mi....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ama nisam ja rekao da je on los lik....nego ona izjava je stvarno mnogo smesna(ako se nevaram:Najbolji lik kojeg sam upoznala u svom bednom zivotu).Mnogo pateticno.... icon_smile.gif majke mi....

Pa daj Milance zar ne vidis da sam se zajebavala...Sto si tako napet....

biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Pa i tebe strasno gotivim narocito onu izjavu:,,Momci vidite li kako me ribe snimaju dok sviram".....NAJBOLJI SI!!!! biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa daj Milance zar ne vidis da sam se zajebavala...Sto si tako napet....

biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Pa i tebe strasno gotivim narocito onu izjavu:,,Momci vidite li kako me ribe snimaju dok sviram".....NAJBOLJI SI!!!! biggrin.gif

Ja to NIKADA nisam rekao!!!Uostalom svejedno je , vise mi je muka od pravdanja i objasnjavanja,( ovih zadnjih par dana je bas bilo vatreno laugh.gif ).

Vratite se raspravi o bendu ,ja sam malo bio uleteo , cisto onako iz zezanja....

kada ispade treci svetski rat laugh.gif ....Rasa je O.K. lik , bar onoliko koliko ga ja znam , a ona tvoja izjava je bas bila smesna....

Ajd sada stvarno se treba vratiti na temu o bendu......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja to NIKADA nisam rekao!!!Uostalom svejedno je , vise mi je muka od pravdanja i objasnjavanja,( ovih zadnjih par dana je bas bilo vatreno laugh.gif ).

Vratite se raspravi o bendu ,ja sam malo bio uleteo , cisto onako iz zezanja....

kada ispade treci svetski rat laugh.gif ....Rasa je O.K. lik , bar onoliko koliko ga ja znam , a ona tvoja izjava je bas bila smesna....

Ajd sada stvarno se treba vratiti na temu o bendu......

Slazem se....i ja sam se zezala...A za onu izjavu su mi rekli ortaci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

juce sam slusao "u slivu rogova nasih" (sporo dodje do duklje majku mu) i zadovoljan sam ovim projektom

nego reci ti meni milane kad cete vi ovamo,na jednu dobru svirku?ocekujemo vas u baru na ljeto,da dodjete i vi i stone a bice tu i interfector pa da se napravi jedna klanica od svirke?

pozdrav od deucaliona!

hail!

Edited by VaMp^^^HeLLSenT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je u "U slavu Rogova naših" vrlo bijedno izdanje, najgore u dosadašnjoj May Result karijeri. Jedino što valja su re-izdanja njihovih prvih pjesama sa prvog dema, mada zvuče skoro isto samo malo boplja produkcija, nem noviteta.

Dalje, dvije nove pjesme ne zna se šta je gore. Sve finte iz Tmine ponvo se upotrebljavaju počev od uvoda na klavijaturama koji je "Oganj" skinuti znači isti pad, isti ton koji drži desna ruka samo ovamo na lijevoj melodija malo ali mali različita od Ognja. Pa jebote mogao je da smisli nešto originalnije! A za Glaqdada ne pričamo. Čovjeku je glas puko totalno. Sramota je što su stavili "Jata Moja Crna" sa Open Hell-a, tu Glad ne može jednu riječ fino da izgovori, Rakić se preglasno čuje, Iliji se čuju samo činele. Nisu trebali da stavljau tu sramotu od svirke, pa mislim da gori zvuk nikada nisu imali nego što je taj, ili je do snimka ne znam ali svejedno užas za jedan tako dobar band. Joj, zaboravio sam i onaj uvod na akustičnoj gitari koji bi kao trebao da bude mističan a više je nego smoran traje 3 minuta, a da je bar primaći onome sa "Tmine" nego sada nema ni viole a rif je stvarno užas. Obrada "Witch is Born" nije loša mada su na originalnoj verziji klavijature puno složenije neko što ih Milan svira.

Još jednom kažem, možda je produkcija, možda brzina i nespretnost pri izdavanju, ali svakakko veliki minus za May Result kojeg sam smatrao nepobijedivim black metal bandom na Balkanu. Obavezno uraditi nešto po pitanju Glada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je u "U slavu Rogova naših" vrlo bijedno izdanje, najgore u dosadašnjoj May Result karijeri. Jedino što valja su re-izdanja njihovih prvih pjesama sa prvog dema, mada zvuče skoro isto samo malo boplja produkcija, nem noviteta.

Dalje, dvije nove pjesme ne zna se šta je gore. Sve finte iz Tmine ponvo se upotrebljavaju počev od uvoda na klavijaturama koji je "Oganj" skinuti znači isti pad, isti ton koji drži desna ruka samo ovamo na lijevoj melodija malo ali mali različita od Ognja. Pa jebote mogao je da smisli nešto originalnije! A za Glaqdada ne pričamo. Čovjeku je glas puko totalno. Sramota je što su stavili "Jata Moja Crna" sa Open Hell-a, tu Glad ne može jednu riječ fino da izgovori, Rakić se preglasno čuje, Iliji se čuju samo činele. Nisu trebali da stavljau tu sramotu od svirke, pa mislim da gori zvuk nikada nisu imali nego što je taj, ili je do snimka ne znam ali svejedno užas za jedan tako dobar band. Joj, zaboravio sam i onaj uvod na akustičnoj gitari koji bi kao trebao da bude mističan a više je nego smoran traje 3 minuta, a da je bar primaći onome sa "Tmine" nego sada nema ni viole a rif je stvarno užas. Obrada "Witch is Born" nije loša mada su na originalnoj verziji klavijature puno složenije neko što ih Milan svira.

Još jednom kažem, možda je produkcija, možda brzina i nespretnost pri izdavanju, ali svakakko veliki minus za May Result kojeg sam smatrao nepobijedivim black metal bandom na Balkanu. Obavezno uraditi nešto po pitanju Glada.

oni su se unapred izvinili za jata jer je ozvucenje bilo katastrofalno, a nema Glad toliko los vokal barem po meni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima milion razlicitih odgovora kada ce izaci Svetogrdje.Po jednom za nekoliko meseci...po drugom do kraja godine...Znaci svako od njih kaze nesto totalno drugacije.Nadajmo se uskoro. Trebalo bi da bude OK.

Jovana sestro pa zar i Kostu na avatar?

Oh bože... ti si luda mhihi.gifmhihi.gifmhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...