Jump to content

May Result


Srki

Recommended Posts

Alo ljudi jeste li vi ikad SLUSALI May Result ,brate bre?!?!?!?

Mozete me slobodno nastaviti mrzeti zbog ovoga , ali evo:

Glad zvuci ko da je proguto "shogun" komplet nozeva pa krklja ko

nezdrav.Produkcija-ocaj zivi a vamo je fale ko ne znam sta,jedino sto valja su rifovi , a i to samo povremeno.

Imam sve sto je do sada izdato i sve se nadam da ce biti bolje, a ono "Jaj!"

(da ne kazem "cvrc!"),skrn do skrna.

Jedini bend koji je gori od May result kod nas je At Radogost's Gates,pa sad vi gledajte.

 

ALO BRE, JEL ZNAŠ TI ŠTA PRIČAŠ? :x :? :x

MAY RESULT JE JEDINI PRAVI, ISKRENI BEND KOD NAS!

ŠTO SE GLADA TIČE ON SAVRŠENO 'PEVA'!!! PRODUKCIJA IM NIJE LOŠA TOLIKO KOLIKO TI PRIČAŠ! JA MISLIM DA SI TI POMEŠAO MAY RESULT SA ALOGIOM PA IH ZATO TOLIKO NAPLJUVA! VIDEĆEŠ TI 13.02. ŠTA JE MUZIKA! biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

HAIL TO MAY RESULT!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alo ljudi jeste li vi ikad SLUSALI May Result ,brate bre?!?!?!?

Mozete me slobodno nastaviti mrzeti zbog ovoga , ali evo:

Glad zvuci ko da je proguto "shogun" komplet nozeva pa krklja ko

nezdrav.Produkcija-ocaj zivi a vamo je fale ko ne znam sta,jedino sto valja su rifovi , a i to samo povremeno.

Imam sve sto je do sada izdato i sve se nadam da ce biti bolje, a ono "Jaj!"

(da ne kazem "cvrc!"),skrn do skrna.

Jedini bend koji je gori od May result kod nas je At Radogost's Gates,pa sad vi gledajte.

 

ALO BRE, JEL ZNAŠ TI ŠTA PRIČAŠ? :x :? :x

MAY RESULT JE JEDINI PRAVI, ISKRENI BEND KOD NAS!

ŠTO SE GLADA TIČE ON SAVRŠENO 'PEVA'!!! PRODUKCIJA IM NIJE LOŠA TOLIKO KOLIKO TI PRIČAŠ! JA MISLIM DA SI TI POMEŠAO MAY RESULT SA ALOGIOM PA IH ZATO TOLIKO NAPLJUVA! VIDEĆEŠ TI 13.02. ŠTA JE MUZIKA! biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

HAIL TO MAY RESULT!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istina je da Glad i nema bas neke glasovne mogucnosti, ali iako on, da kazem lose (sto i nije prava rec) peva, ipak se lepo ukopio sa muzikom. Ako nista mnogo je bolji od bivseg pevaca, lika koji je pevao na Gorgeus...

Produkcija, sigurno je mogla i bolje da se odradi, ali meni ni ovako ne smeta. E sad, ja sam imam samo prva dva albuma Gorgeus... i Tminu. Prvi album je odlicno odsviran i ima super produkciju, najveci minus mu je upravo vokal. Tmina se dosta razlikuje od njega(tako da ih ne vredi porediti nesto preterano), i zadovoljavajuce zvuci. Zadnje izdanje nisam cuo, nadam se da cu ga uskoro nabaviti, ali ne verujem da su posustali. Imaju oni jos puno da rade, a njihovo vreme tek dolazi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha , produkcija je do jaja !!

Gorgeous... zvuci kao da je skidan sa kasete (i to lose).Priznajem, Tmina i

U Slavu Rogova Nasih su bolji produkcijski (mozda i idejno) , ali ne dovoljno.Ocu da ih cujem uzivo , ali mi se sve nesto ne da (3 puta su ispalili za svirke kada sam mogao da idem).Glad se NE uklapa vokalno.

A o njihovoj "iskrenosti" ne bih bas puno da pricam (Glad je jedini dobar lik).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi obrađujemo May Result, evo sad na koncertu u Beru smo svirali Začaran, znam se s likovima a i dobro poznajem njihovu muziku pa vam mogu reći sledeće: May Result su naš najbolji BM band, ali to je i tuga naše BM scene. Ne volim što su koncepciju za ''Začaran'' doslovno ukrali od ''Curse You All Men'' i uradili u puno lošijoj verziji (pr. Pršlosti Burne da otvore kapiju - He has risen Again under the swords of Sin), a što se Glada tiče mislim da čovjek ima dobru boju glasa i to je sve. Na dužini slogova je loš, kao i na koncepciji i izgovaranju riječi. Dokaz: Kad sumrak Ždere Svet (početak začarana vrlo nepravilno izrečen postoji boljih mogućnosti na koji bi se taj stih ali i ostali mogli uklpoti u muziku). Njima svaka čast, ''Tmina'' je remek-djelo srpskog black metala ali moraju malo da prorade na origibnalnosti iako su na tehničkom pogledu veoma dobri. takođe klavijature su previše proste nadam se da će ih na daljim albumima usložiti jer se valjda ugledaju na Emperor što je dobro ali ne previše. Slava May Result!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi Alogia je imala koncert u skc-u pred 1500 svojih fanova.To nije bilo bas mnogo davno,a ovom bendu toliko ljudi nikad nece doci samo da bi njih slusalo.Ipak ne sporim da je to jedan od malo black bendova kod nas koji nesto vredi.

 

1500 ljudi ti ne bi došlo da u Beograd pozoveš kraljeve black metal undergrounda kao što su Graveland, Trollech, Nokturnal Mortum, Tsjuder, Root ili neki sličan band a najviše 3000 na svjetski poznate bandove, dok bi ti na Stratovarius bilo i 10 000. To govori o popularnosti žanra a ne banda! biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam se s likovima a i dobro poznajem njihovu muziku pa vam mogu reći sledeće: May Result su naš najbolji BM band, ali to je i tuga naše BM scene. Njima svaka čast, ''Tmina'' je remek-djelo srpskog black metala ali moraju malo da prorade na origibnalnosti iako su na tehničkom pogledu veoma dobri. takođe klavijature su previše proste nadam se da će ih na daljim albumima usložiti jer se valjda ugledaju na Emperor što je dobro ali ne previše. Slava May Result!

 

Kojoj sceni? :? :? :? Kojeg srpskog Black metala? :? :? :?

Pa mi nemamo ni metal(uopshte) scenu... :ne: :ne: :ne:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi Alogia je imala koncert u skc-u pred 1500 svojih fanova.To nije bilo bas mnogo davno,a ovom bendu toliko ljudi nikad nece doci samo da bi njih slusalo.Ipak ne sporim da je to jedan od malo black bendova kod nas koji nesto vredi.

Da al' AlogiJa nije Black a May Result je Black...

Naravno u pravu si,ali black nije arogantnost.Najgore je kad neko preceni sebe. biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi Alogia je imala koncert u skc-u pred 1500 svojih fanova.To nije bilo bas mnogo davno,a ovom bendu toliko ljudi nikad nece doci samo da bi njih slusalo.Ipak ne sporim da je to jedan od malo black bendova kod nas koji nesto vredi.

 

1500 ljudi ti ne bi došlo da u Beograd pozoveš kraljeve black metal undergrounda kao što su Graveland, Trollech, Nokturnal Mortum, Tsjuder, Root ili neki sličan band a najviše 3000 na svjetski poznate bandove, dok bi ti na Stratovarius bilo i 10 000. To govori o popularnosti žanra a ne banda! biggrin.gifa:

 

Bash tako! Uzmimo na primer HellHammer Festival... Da se Emperor rejunuje iskljuchivo i samo zarad srba doshlo bi max 2500-3000 ljudi...

 

p.s. Veles potpis ti je tako tr00-kvlt-neckro-grrimmm!!! :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi Alogia je imala koncert u skc-u pred 1500 svojih fanova.To nije bilo bas mnogo davno,a ovom bendu toliko ljudi nikad nece doci samo da bi njih slusalo.Ipak ne sporim da je to jedan od malo black bendova kod nas koji nesto vredi.

Da al' AlogiJa nije Black a May Result je Black...

Naravno u pravu si,ali black nije arogantnost.Najgore je kad neko preceni sebe. biggrin.gifa:

 

Naravno da sam upravu - JA SAM UVEK U PRAVU! :wink: Ne ozbiljno - Niko nije ni reko da je black arogantnost (mada kad' bolje rzmislim to ige tr00-kvlt-neck0-grrimmm blackerima uz image), niti nameravam da se svadjam o AlogiJi na May Result temi ali May result je snimoJo za CCP...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi obrađujemo May Result, evo sad na koncertu u Beru smo svirali Začaran, znam se s likovima a i dobro poznajem njihovu muziku pa vam mogu reći sledeće: May Result su naš najbolji BM band, ali to je i tuga naše BM scene. Ne volim što su koncepciju za ''Začaran'' doslovno ukrali od ''Curse You All Men'' i uradili u puno lošijoj verziji (pr. Pršlosti Burne da otvore kapiju - He has risen Again under the swords of Sin), a što se Glada tiče mislim da čovjek ima dobru boju glasa i to je sve. Na dužini slogova je loš, kao i na koncepciji i izgovaranju riječi. Dokaz: Kad sumrak Ždere Svet (početak začarana vrlo nepravilno izrečen postoji boljih mogućnosti na koji bi se taj stih ali i ostali mogli uklpoti u muziku). Njima svaka čast, ''Tmina'' je remek-djelo srpskog black metala ali moraju malo da prorade na origibnalnosti iako su na tehničkom pogledu veoma dobri. takođe klavijature su previše proste nadam se da će ih na daljim albumima usložiti jer se valjda ugledaju na Emperor što je dobro ali ne previše. Slava May Result!

 

Aj kazi majke ti, de si naucio da sviras Zacaran?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...